بهترین مهدکودک خیابان پیروزی و نیروی هوایی

مهد کودک پریزاد پیروزی، مهدکودک آرین، مهد کودک پارمین، لیست مهد کودک های منطقه ۱۳ تهران، مهد کودک در خیابان شکوفه، مهد کودک پریزاد در نبرد، مهد کودک خوب در نیرو هوایی، مهد کودک همگامان پیروزی، مهد کودک علوی نیروی هوایی

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

خیابان پیروزی، خیابان چهارم نیرو هوایی، فرعی ۴/۲۱ (شهید ارشدیان)، سرای محله پیروزی

مهدکودک قرآنی هدهد در خیابان پیروزی

خیابان پیروزی خیابان کریمشاهیان کوچه سعیدی زاده مهد قرآنی هدهد

مهدکودک سهیل در خیابان پیروزی

خیابان پیروزی نبردشمالی خیابان مونسان پلاک ۴۰

مرکز پیش دبستانی و مهدکودک دردانه در پیروزی

خیابان پیروزی، کوی فردوس، کوی نظری، بن بست روشن

مهدکودک دوزبانه غنچه های علوی در پیروزی

خیابان پیروزی، خیابان پنجم نیرو هوایی، فلکه دوم نیروهوایی، فرعی ۴/۳۰، پلاک ۱

مهدکودک قرآنی آلا در خیابان پیروزی

خیابان پیروزی، به سمت میدان شهداء، بعد از متروی نبرد (صد دستگاه)، خیابان شهید حسن دریاباری، بن بست دوم، پلاک ۱

مهد کودک و پیش دبستانی بادبادک ها در پیروزی

خیابان پیروزی، خیابان ۳۰ متری، نیروی هوایی، کوچه شهید عسگری آزاد، خیابان نهم فرعی، ۹/۳۴ ، پلاک ۲۳

مهدکودک نیلوفر میدان شهدا

میدان شهدا- خیابان مجاهدین اسلام، چهارراه آبسردار، نبش ک استنکافی، پلاک ۱۷۳

با سلام و عرض خوش آمد به والدین و همراهان عزیز این صفحه به خصوص والدین عزیزی که به دنبال یافتن بهترین مکان آموزشی برای فرزند خود هستند.

مطمئنا یافتن بهترین مهد کودک برای خانواده ها یک چالش محسوب می شود ولی والدینی که برای فرزند اول خود به دنبال بهترین مکان آموزشی هستند این چالش برای آنها سخت تر خواهد بود.

 آنها تجربه کمی برای یافتن مکان آموزشی مناسب با شرایط خوب برای دلبند خود دارند و لازم است به آنها کمک بیشتری شود.

 از این رو ما به کمک شما عزیزان آمده ایم تا در این مسیر پر پیچ و خم همراهتان باشیم و برخی زوایا را برایتان روشن کنیم تا بتوانید مکان مناسب با روحیات فرزند خود و نیاز های وی بیابید تا انتظاراتتان از یک مکان مناسب آموزشی را بهتر کشف کنید و دست یابی به آنها برایتان کمی آسانتر شود.

در این صفحه روی صحبتم با والدین عزیز ساکن شرق تهران است این منطقه گستره بزرگی است که از تراکم بالایی برخوردار است و خوشبختانه دارای موسسه های خوبی برای آموزش کودکان عزیز است.

ما با گردآوری و معرفی این موسسه های خوب و قرار دادن تمام اطلاعات آنها در این صفحه، همراه والدین این منطقه هستیم و برخی از نکات مهمی که می بایست در مسیر انتخاب بهترین مهد کودک مد نظر داشته باشند را نیز آورده ایم تا بتوانیم خدمت کوچکی به خانواده ها و فرزندان آنها کرده باشیم و مسیر درست تربیتی آینده سازان سرزمین زیبایمان ایران را فراهم کرده باشیم.

اولین راه کار این است که از تجربه دیگران حتما در قضاوت خود استفاده کنید. والدین دیگر قبل از شما مسیر سخت انتخاب مهد کودک را طی کرده اند و می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند.

از همسایه ها، دوستان و والدینی که در مهد کودک حضور دارند درباره مهد کودک و سطح رضایت آنها از خدماتی که موسسه ارائه می دهد سوال بپرسید.

البته که نیاز هر کودک و خواسته های خانواده ها با یکدیگر متفاوت است ولی خیلی مسائل کلی است و میتواند چراغ راه شما عزیزان باشد در کنار آن نیازها و خواسته ها نیز بسیار مهم هستند و می بایست حتما بررسی شود.

حتما در لیستی مواردی که برایتان اهمیت بیشتری دارد را یادداشت کنید و در آخر هم سوالاتی که میخواهید از مدیریت و کارکنان بپرسید نیز در لیست خود بیاورید تا موردی از قلم نیفته.

در بازدید حضوری با مدیریت و کارکنان درباره نحوه آموزش و برنامه های آموزشی مهد کودک صحبت کنید درباره نیازهایی آموزشی کودک خود با مربیان گفتگو داشته باشید.

درباره نحوه مدیریت، روزها و ساعات حضور مدیر مجموعه هم سوال بپرسید. اگر مدیر هر موسسه حضور کمی در مرکز داشته باشد روی کار آموزشی و روند کاری پرسنل تاثیر منفی خواهد داشت و به همان نسبت راندمان کاری و آموزشی پایین خواهد بود.

دقت کنید ثبات گروه کارکنان و پرسنل، رفتار، نوع برخورد با کودکان و والدین و نوع خدمات آموزشی چگونه است؟

سن و تحصیلات مربیان بسیار حائز اهمیت است. مربی باید عاشق کودکان و کار با آنها باشد تا بتواند ارتباط خوبی با آنها بگیرد.

محیط و فضای مهد کودک باید شاد و پر انرژی باشد و نسبت به کودکان با مهربانی رفتار شود در بازدید کوتاه مدت هم نوع رفتار با کودکان قابل مشاهده و لمس است. راحتی و شاد بودن کودکان در محیط مهد کودک خود گویای این ارتباط مهربان و شاد خواهد بود. 

با حضور در مهد کودک فرصت بازی های شاد کودکانه با هم سن و سالان و توسعه توانمندیهای ذاتی کودک فراهم خواهد شد.

مدرن و نوساز بودن ساختمان مهد کودک نکته مهمی نیست بلکه نوع رفتار مربیان با کودکان و اجازه آنها برای بازی با وسایل کمک آموزشی و دیگر خدماتی که ارائه می دهند نکته اساسی و مهم است.

وجود اسباب بازی های متنوع به تعداد زیاد بسته به تعداد کودکان حاضر در مهد کودک و در عین حال تمیزی و ایمنی وسایل و در دسترس بودن آنها بسیار نکته حائز اهمیتی است.

فضای کلاس ها باید برای رفت آمد کودکان و مربیان راحت و ایمن باشد می بایست وسایل کمک آموزشی با نظم در جای مخصوص چیده شده و به راحتی در دسترس کودکان باشد محیط شلوغ و درهم حواس کودکان را  پرت و آنها را کلافه خواهد کرد.

ایمنی تمام وسایل و راه پله ها و در دسترس نبودن قفل درب ها و کلید پریز های برق را نیز بررسی کنید.

اگر بخواهیم به نکات ریز و درشتی که باید به آنها توجه داشته باشید بپردازیم از حوصله خارج است سعی کردیم نکات مهم را برایتان مطرح کنیم.

مطمئنا شما والدین عزیز با آگاهی و وسواسی که برای یافتن مکان مناسب آموزشی برای دلبند خود دارید بهترین را برای آینده بهتر کودک خود برمی گزینید. به امید موفقیت شما عزیزان برای هدف بزرگی که برای رشد و ترقی کودک خود دارید.

پرسش و پاسخ
همه چیز درباره مهدکودک آرین در خیابان پیروزی
یکی از ویژه ترین مهدکودک های خیابان پیروزی، حوالی نیروی هوایی ، مهدکودک آرین است که با مدیریت خانم ایمان نژاد فضای بکر و بی نظیری برای بچه ها پدید آورده است. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به پروفایل این مهدکودک مراجعه نمائید.
کلاس های مهدکودک آرین چگونه است؟
در این مرکز کلاس هایی مانند سفالگری، نقاشی، رباتیک، چرتکه، هوش و خلاقیت ، کلاس هایی برای افزایش هوش حرکتی و تعاملی کودکان و ... انجام می گیرد اما در عین حال در این مهدکودک کارگاه هایی مبتنی بر مونته سوری هم انجام می گردد مانند آشپز کوچولو، پرستار کوچولو، دانشمندان کوچک، و ... که باعث افزایش مهارت و هوش کودکان می شود.