بهترین مهدکودک های یوسف آباد، سید جمال الدین اسدآبادی

در این صفحه شما لیست بهترین مهدکودک و پیش دبستانی های حوالی یوسف آباد و سید جمال الدین اسدآبادی و منطقه ۶ تهران را مشاهده خواهید کرد. اما در فروم سایت رادیوکودک سوالی درباره بهترین مهدکودک یوسف آباد پرسیده شده است که توضیحات کامل تری از مهدکودک های این حوالی را می توانید پیدا کنید.

ما در این صفحه به معرفی مهدکودک های یوسف آباد می پردازیم اما در صفحه ای دیگر مادران و پدران بسیاری به سوال بهترین مهدکودک در یوسف آباد چه مهدکودکی است؟ پاسخ داده اند و در صفحه دیگری پرسش های مرتبط با مهدکودک های این منطقه را جمع آوری کرده (پرسش های جنجالی درباره بهترین مهدکودک در یوسف آباد).

اگر علاقمند هستید شما نیز در این صفحه پرسش فعالیت کرده و دیگران را از تجربیات خود آگاه سازید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان پانزدهم پلاک ۴۷
مدیر مهدکودک هستید؟
در لیست مهدکودک ها بصورت ویژه دیده شوید، در قسمت زیر لیستی از مزایای ویژه شدن آورده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 • مشاوره کسب و کار

 • قرارگیری در اول لیست

 • برند سازی ویژه

 • بازدید بیشتر

 • مراجعه بیشتر

 • ثبت نام بیشتر

 • جایگاه اول گوگل

مهد کودک و پیش دبستانی غنچه های ساعی

يوسف آباد - خیابان جهان آرا - نبش کوچه عزیزی(خیابان ۱۵) - پلاک ۱

مهد کودک دنیای محبوبه یوسف آباد

تهران - یوسف آباد - خیابان چهلم - پلاک ۳

مهدکودک مهروفا یوسف آباد

یوسف آباد - بین ۱۵ و ۱۷ - پلاک ۱۶۱

  مهد کودک گلستانه

  یوسف آباد، خیابان ۲۳، بعد از بیمارستان حضرت فاطمه، پلاک ۲۹

  در این قسمت می توانید لیست مهدکودک های یوسف آباد را بصورت خلاصه شده مشاهده کنید.

  با بزرگتر شدن کودکان، خانواده دغدغه جدی برای انتخاب مهد کودک احساس می‌کنند. برخی مایلند شهریه اندکی کنار بگذارند و گروهی نیز در تلاشند فرزندشان در شرایط عالی آموزشی از نظر شهریه، تحصیل کنند. به یاد داشته باشید تنها قیمت ملاک نیست بلکه عوامل بسیاری تاثیرگذارند تا یک مهدکودک، لقب مرکز آموزشی نمونه را کسب کند. مطالعه این مطلب می‌تواند به شما بینشی ببخشد که به راحتی تشخیص دهید که یک موسسه آموزشی موفق است یا خیر؟

  حال با گسترش تکنولوژی و زندگی مدرنیته، مشغله کاری و زندگی خانواده ها دو چندان شده است. همچنین آموزش مهدکودک ها نیز به سمتی رفته است که تنها فعالیت خود را محدود به بازی نمی‌کنند بلکه علاوه بر استعدادیابی اصولی کمک می‌کنند عزت نفس، مهارت های اجتماعی و سازگاری اجتماعی نیز فراهم شود.

  مراکز آموزشی با داشتن مربیان باسواد و دوره دیده، شرایطی فراهم می‌کنند که شخصیت کودکان در عالی ترین سطح ممکن پرورش یابد. خوشبختانه حال آموزش غیر مستقیم به عنوان یک رویکرد آموزشی استفاده می شود تا کودکان در عین کسب لذت با مهارت های جدید نیز آشنا شوند.

  مهدکودک به عنوان یک دوران خاص و مهیج برای کودکان مطرح است تا علاوه بر اینکه وابستگی عاطفی خود را با خانواده کاهش دهند، بتوانند با استعدادیابی اصولی، تمامی توانمندی های درونی را رمزگشایی و پرورش دهند با ما همراه باشید تا بدانید چگونه بهترین مهدکودک را بشناسید.

  سوالات رایج برای انتخاب بهترین  مهدکودک

  تحلیل علاقه کودکان چندان کار راحتی نیست برخی مایلند در فضایی پر انرژی و پر از اسباب بازی خاص حضور یابند و با هم سن و سالان مراوده داشته باشند، گروهی نیز به کارهای هنری، ورزشی و فرهنگی ترغیب می شوند.

  انتخاب بهترین مهدکودک برای والدین نیز یک پروسه زمان‌بر و با حساسیت بالا است. حتماً می بایست با بررسی مراکز آموزشی از نظر الویت های خود و کودکتان دست به انتخاب بزنید و مطمئن شوید علاوه بر سابقه کاری درخشان، امکانات جانبی مانند سرویس رفت و آمد، بهداشت، کلاس های فوق برنامه و کاردستی های خلاقانه فراهم است. در ادامه بیشتر به عوامل تأثیرگذار اشاره می‌شود.

  امنیت و بهداشت

  مهدکودک قابل اطمینان مطمئناً با رعایت استانداردهای امنیتی تعریف می‌شود، باید مطمئن شوید که از لحاظ ذهنی و جسمی، مشکلی سلامت فرزندتان را تهدید نمی‌کند. کادر پرسنلی مهدکودک باید بتوانند تمیزی و نظافت وسایل مختلف را نیز رعایت کنند تا مراقبت از کودکان که چندان آشنایی با پروتکل ها ندارند خیال والدین را آسوده کند.

  مسافت

  حال با گسترده شدن شهرهای مختلف، ممکن است برای رفت و آمد به مراکز آموزشی، ساعات زیادی را صرف کرد. بنابراین حتما بهتر است مهدکودک نزدیک محل زندگی را انتخاب کنید تا کودکان انرژی و انگیزه لازم برای یادگیری را نیز داشته باشند البته نباید فقط مسافت را ملاک قرار دهید و پارامترهای دیگری همچون تخصص مربیان، برگزاری کلاس های مختلف و امکانات و وسایل کمک جانبی نیز بسیار مهم هستند.

  همچنین بیاد داشته باشید موسسات نزدیک، مشکل دقیقه زود رسیدن در شرایط اضطراری و یا بیماری کودک را نیز کم رنگ می کنند و والدین می توانند در کمتر از چند دقیقه خود را به فرزندشان برسانند.

  کیفیت آموزشی

  قیمت تنها نمی تواند کیفیت خدمات آموزشی را بیان کند بلکه می بایست به استانداردهای مختلفی توجه کنید و مطمئن شوید که آینده فرزندتان تضمین است و مربیان برنامه ریزی دقیقی دارند تا روحیه کودکان خلاقانه باشد و شخصیت منحصر به فردی را به نمایش بگذارند.

  برخی از والدین حضور در مهدکودک های دوزبانه را ترجیح می‌دهند اما گروهی مایلند متناسب با استعدادهای ذاتی فرزندشان کلاس‌های فوق‌برنامه اجرا ‌شود.

   رژیم غذایی

  رژیم غذایی سالم برای کودکان اهمیت بالایی دارد، می‌بایست کادر آموزشی زیر نظر متخصصان تغذیه، برنامه غذایی را تنظیم کنند تا کودکان دچار فقر منابع غذایی مورد نیاز مانند ویتامین نشود. اگر احساس می‌کنید کارکنان چندان اهمیتی به نظافت آشپزخانه و یا مواد اولیه غذایی نمی دهند حتماً در تصمیم خود تجدید نظر نمایید.

  بودجه

  معمولاً شهریه اغلب مهدکودک ها، نزدیک به یکدیگر است اما برخی از مراکز آموزشی در سیستم خود کلاس های فوق برنامه را تنظیم کرده اند تا قدم های نخست آموزشی کودکان به شکل آگاهانه برداشته شود بنابراین اولویت‌های خود را یادداشت کنید و از فرزندتان نیز علایقش را بپرسید. بیاد داشته باشید که استفاده از تجربیات دیگر خانواده ها نیز بسیار کمک کننده است تا فریب شو های تبلیغاتی برخی از موسسات آموزشی بی اعتبار را نخورید.

   ساعات کاری

  جدا شدن کودک از خانواده نه تنها برای او که در سنی حساس، قرار دارد مشکل است بلکه والدین نیز دغدغه بسیاری احساس می کنند تا به رشد عاطفی فرزندشان، آسیبی وارد نشود.

  بنابراین ساعات کاری را به شکل واضح از طریق برنامه‌های آموزشی مطلع شوید نیار نیست به شکل اغراق گونه‌ای کودکان در کلاس های مختلف مانند آشپزی، موسیقی، هنر و ورزش حضور یابند بلکه حضور در فضای آموزشی پربار مد نظر است.

   رفتار مربیان

  کودکان هرگونه رفتار خشک مانند عصبانیت و یا بی صبری را تشخیص می دهند، بنابراین مطمئن شوید که مربیان مهربان، صبور و دارای اخلاق حرفه‌ای هستند تا فرزندتان در فضایی پر انرژی حضور یابد و آموزش ببیند.

  متاسفانه برخی از مراکز آموزشی، زمان شادی و تفریح کودکان را کاهش می‌دهند و ساعات زیادی را اختصاص به کلاس‌های فوق برنامه می‌دهند، بدون آنکه بازده چندانی داشته باشد. از مدیریت بخواهید که در زمان بازدید حضوری، روند کلاس های مختلف را ببینید و مطمئن شوید فضای کلاس متناسب با تعداد کودکان و امکانات جانبی است.

  نام مهدکودکآدرستلفن ها
  موسسه پرورش فرزندان برتر در یوسف آبادتهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان پانزدهم پلاک ۴۷۰۹۰۱۶۷۰۴۶۴۳ ۰۲۱۸۸۷۰۳۴۲۰
  مهد کودک گلستانهیوسف آباد، خیابان ۲۳، بعد از بیمارستان حضرت فاطمه، پلاک ۲۹۰۹۱۲۳۰۳۳۰۶۹ ۰۲۱۸۸۵۵۱۹۱۵
  مهدکودک مهروفا یوسف آبادیوسف آباد - بین ۱۵ و ۱۷ - پلاک ۱۶۱
  مهد کودک درین یوسف آباد
  مهد کودک دنیای محبوبه یوسف آبادتهران - یوسف آباد - خیابان چهلم - پلاک ۳۰۲۱۸۸۶۰۵۴۹۴
  مهد کودک و پیش دبستانی غنچه های ساعیيوسف آباد - خیابان جهان آرا - نبش کوچه عزیزی(خیابان ۱۵) - پلاک ۱۰۲۱۸۸۰۱۰۲۴۱ ۰۲۱۸۸۰۳۳۰۴۲
  پرسش و پاسخ
  واقعا فرزندان برتر بهترین مهدکودک یوسف آباد هست؟
  موسسه فرزندان برتر، در کنار تمام امکانات یک مهدکودک تمام عیار، ۱۵ سال سابقه در زمینه استعدادیابی و درمان کودکان را با خود یدک می کشد. برای شناخت بهتر این موسسه، حتما اول پیشنهاد می کنیم پروفایل موسسه فرزندان را بررسی کنید، ویدئو معرفی این مرکز را نگاه کنید، توضیحات هر کلاس و تاثیرشان بر کودکانتان، بازخورد خانواده ها و مصاحبه با مدیریت مربوطه را نیز از دست ندهید، سپس اگر پرسشی دارید می توانید آنلاین با مدیر موسسه از طریق واتس اپ در میان بگذارید.
  رضایت خانواده ها از فرزندان برتر چگونه هست؟
  رضایت خانواده ها از این موسسه را می توانید از طریق ویدئوهای تصویری، فایل های صوتی ای که ارسال کرده اند، یا کامنت های روی پروفایل این مرکز آن ها مشاهده نمائید. البته با حضور در این مرکز می توانید از مادرانی که چندین سال هست با موسسه در ارتباط هستند نیز کیفیت و کمیت مرکز را جویا شوید.
  چگونه می توانیم از فرزندان برتر بیشتر بدانیم؟
  در پروفایل فرزندان برتر سعی شده کامل ترین اطلاعات برای معرفی این موسسه قرار داده شود، اما اگر به دنبال اطلاعات بیشتر هستید پیشنهاد می کنیم با مدیر این موسسه بصورت آنلاین از طریق واتس اپ یا تلگرام چت کنید یا با مدیریت بصورت مستقیم تماس تلفنی گرفته و اطلاعات بیشتری از آن ها دریافت کنید ولی در نهایت مراجعه حضوری بهترین روش برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موسسه قدیمی و ریشه دار یوسف آباد هست.
  استعدادیابی کودکان چیست؟
  هوارد گاردنر در تئوری هوش های ۸ گانه خود می گوید، هرکسی در این دنیا با یک هوش برتر به دنیا می آید، مدرسه فقط استعداد شما در زمینه حفظی جات، منطقی - ریاضی (یا همان IQ) را مورد ارزیابی قرار می دهد اما به بقیه هوش ها مثل موسیقی، بدنی - جنبشی، بصری - فضایی، درون فردی و میان فردی در این فضاها کمتر پرداخته می شود. با استعدادیابی کودک دلبندتان قبل از ورود به مدرسه هم مسیر آینده کودک را تغییر دهید هم تاثیر اشتباه و منفی مقایسه در محیط مدرسه براساس شاخص هایی که بیان شد را به حداقل برسانید.
   استعدادیابی در فرزندان برتر چگونه انجام می شود؟
  فرزندان برتر از قدیمی ترین موسسات استعدادیابی کودکان در ایران با قدمت بیش از ۱۵ سال است. کودکان در این مرکز در طول ۱ سال حضور خودشان از طریق آموزش های غیر مستقیم برنامه ریزی شده بازی محور، استعدادهای خودشان را نمایش می دهند و از طریق مربی های مربوطه این نتایج ثبت و بررسی می شوند و در نهایت پس از یک سال لیستی از استعدادهای کودک مشخص شده و به خانواده های عزیز عرضه می گردد.
  گفتار درمانی، قدرت طلبی، بیش فعالی و کم توجهی چگونه در فرزندان برتر درمان می شود؟
  موسسه فرزندان برتر سابقه ۱۵ ساله در زمینه درمان کودکان بدون دارو را داشته که در حال حاضر درمان از طریق مجموعه نورولند یا همان فرزندان برتر سابق انجام می گردد. مربیان در موسسه فرزندان برتر اگر اختلالی در کودکی مشاهده کنند حتما با مدیریت مربوطه در جریان می گذارند، از کودک تست های اولیه گرفته می شود و در صورت جدی بودن این اختلال به همراه راه حل پیشنهادی با خانواده کودک در میان گذاشته می شود.
  دسته بندی های ویژه