بهترین مهدکودک های خیابان دولت در شریعتی

لیست بهترین مهدکودک های خیابان دولت را می توانید از این قسمت مشاهده کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

خیابان شریعتی خیابان دولت خیابان بهمنی کوچه قلندری جنوبی پلاک ۴۷
نرسیده به دوراهی قلهک، خیابان مسعود، خیابان مطهری، کوچه مهر، پلاک ۶
خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول
مدیر مهدکودک هستید؟
در لیست مهدکودک ها بصورت ویژه دیده شوید، در قسمت زیر لیستی از مزایای ویژه شدن آورده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • مشاوره کسب و کار

  • قرارگیری در اول لیست

  • برند سازی ویژه

  • بازدید بیشتر

  • مراجعه بیشتر

  • ثبت نام بیشتر

  • جایگاه اول گوگل

مهدکودک فرشته آسمانی دیباجی

خیابان دولت - خیابان دیباجی جنوبی - انتهای کاووس شرقی - بن بست گلنار - پلاک ۵

مهدکودک خانه امن کودک من در خیابان دولت

خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بعد از سه راه نشاط، بن بست موسوی، سرای محله قلهک

برای انتخاب مهد کودک مانند دیگر نیازهای کودکان می بایست عوامل مختلفی را در نظر گرفت در غیر این صورت نه تنها فرزندتان شخصیت مستقل و با عزت نخواهد داشت بلکه ممکن است چالش‌های جدی را نیز احساس کند به طوری که در مراحل پیشرفته نیز انگیزه‌ای برای حضور در مدرسه و دانشگاه نیز نداشته باشد. مطالعه این نوشتار می‌تواند تجربه با ارزشی را در اختیار شما قرار دهد.

عوامل موثر برای انتخاب ایده آل ترین مهدکودک

شاید تا چند سال قبل با وجود مراکز آموزشی کمتر، والدین می توانستند به اطلاعاتی که می‌شنیدند اطمینان نسبی کنند اما فضای مجازی، فرصتی ارزنده فراهم کرده است تا به راحتی و با چند کلیک از نظرات دیگر خانواده ها درباره نحوه آموزش، کادر پرسنلی، کیفیت غذا، استانداردهای آموزشی، امنیت و بهداشت نیز مطلع شد.

 اگر در پارک و یا اجتماعات دیگر نیز شرکت می کنید، نظر خانواده ها را درباره موسسات مختلف بپرسید خوشبختانه حال بازدید حضوری نیز میسر است که می توان تمامی جزئیات را خود بررسی کرده و شاهد رشد و شکوفایی توانمندی‌های فرزندان دل بند بود.

شرایط محیطی

متاسفانه برخی از والدین اسیر زرق و برق های امکانات خارجی مراکز آموزشی می‌شوند و چندان توجهی به ایمنی و استانداردها ندارند. اگر دیوارها دارای شکاف هستند و حصار مطمئنی وجود ندارد نباید اجازه دهید فرزندتان در این فضا حضور یابد و حتی بازی کند.

 خوشبختانه حال مدیریت مراکز آموزشی برای رعایت اصول بهداشتی، برنامه‌های سختگیرانه‌ای در نظر دارند تا با آموزش اصولی، سلامتی کودکان نیز فراهم شود.

امنیت ساختمان مهدکودک

حال مراکز آموزشی فضای داخلی مراکز را تقسیم بندی کرده اند تا برای پرورش مهارت‌های متنوع هنری، موسیقی، ورزش و ... شرایط باشد.

توجه داشته باشید که لوازم جانبی آسیب‌زا نباشند همچنین مبلمان متناسب با شرایط سنی کودکان بوده و استحکام کافی داشته باشند. دوربین مداربسته می بایست در کلاسهای مختلف نصب شده باشد تا از حسن نیت کارکنان مطمئن شد.

کیفیت آموزش

میزان مسافت از مهمترین عوامل تصمیم گیری برای انتخاب یک مهد کودک هستند اما نباید کیفیت آموزش مربیان را سرسری بگیرید، حتماً نسبت به رزومه و تخصص آنها اطمینان حاصل کنید، خلاقیت و نبوغ کودکان در این برهه سنی به راحتی با برنامه آموزشی مدون قابل عرضه است. اگر مربیان نتوانند برنامه‌های مختلفی برای کودکان درونگرا، برونگرا و پر انرژی داشته باشند مطمئنا تنها وقت و انرژی آنها صرف می‌شود بدون آن‌که دستاوردی حاصل گردد.

رابطه با کودکان

کودکان هر گونه خشونت و برخورد نامناسب را متوجه می‌شوند و در روحیه آنان تاثیرگذار است فضای آموزشی باید به گونه‌ای باشد که برای آنها به صورت غیرمستقیم، کسب مهارت میسر شود و روابط در ایده آل ترین حالت ممکن صورت گیرد. حال تمامی بازی ها و کلاس های فوق برنامه با اهداف خاصی سازماندهی می‌شوند بنابراین تعامل با کودکان نیز اهمیت بسیاری دارد.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مزرعه کودکی دانادل در قیطریهخیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول۰۹۳۵۱۹۵۹۴۱۴ ۰۲۱۲۲۲۰۷۳۰۲
موسسه مدرسه زندگی در قلهک، شریعتیخیابان شریعتی خیابان دولت خیابان بهمنی کوچه قلندری جنوبی پلاک ۴۷۰۲۱۲۶۶۰۳۵۲۵ ۰۹۰۲۷۹۸۰۵۹۷
مهدکودک خانه امن کودک من در خیابان دولتخیابان شهید کلاهدوز (دولت)، بعد از سه راه نشاط، بن بست موسوی، سرای محله قلهک۰۲۱۲۲۶۳۵۶۷۷ ۰۹۱۲۵۴۴۰۹۰۵
مهدکودک، کودکستان موفق در قلهکنرسیده به دوراهی قلهک، خیابان مسعود، خیابان مطهری، کوچه مهر، پلاک ۶۰۹۱۲۲۴۶۲۶۴۳ ۰۲۱۲۶۴۱۳۳۰۵
مهدکودک فرشته آسمانی دیباجیخیابان دولت - خیابان دیباجی جنوبی - انتهای کاووس شرقی - بن بست گلنار - پلاک ۵۰۲۱۲۲۷۷۷۵۳۴ ۰۲۱۲۲۵۴۳۵۶۶
دسته بندی های ویژه