بهترین مهدکودک های مرزداران

لیست بهترین مهدکودک و پیش دبستانی های حوالی مرزداران را در این صفحه مشاهده نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

بلوار مرزداران، بین خیابان نارون و سپهر

مهد کودک و پیش دبستانی باغ بازی

تهران - بلوار مرزداران - نرسیده به سرسبز جنوبی - پلاک ۳۰

مهد کودک و پیش دبستانی آی تک

تهران - بلوار مرزداران - خيابان ناهيد - خیابان وحدتی شرقی - پلاک ۱۹

مهد کودک و پیش دبستانی رها

تهران - بلوار مرزداران - روبروی تقاطع دانش - پلاک ۱۲۰۷

مهد کودک و پیش دبستانی راه دانش

تهران - بلوار مرزداران - خیابان اطاعتی شمالی - کوی قائم ۲ – پلاک ۶۸

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ماهرویان

تهران - بلوار مرزداران - خیابان البرز - نبش البرز ۶ - پلاک ۲۹

مهد کودک و پیش دبستانی شکوفه مهر

تهران - بلوار مرزداران - نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی - خیابان ناهید - بلوار عرب حسینی - خیابان حائری -

انتخاب اولین موسسه آموزشی برای والدین بسیار سخت است با توجه به اینکه کودک نخستین قدم های آموزشی را برمیدارد که می‌تواند بر سال‌های آینده نیز تاثیر گذار باشد. مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک کند تا با سهولت و بدون آشفتگی فرآیند چالش برانگیز انتخاب را پیش ببرید و شاهد رشد و بالندگی فرزندتان باشید.

برنامه آموزشی

قبل از تصمیم گیری درباره انتخاب مهد کودک نیاز است والدین اطلاعات خود را درباره برنامه‌های آموزشی و رویکردهای منحصر به فرد افزایش دهند تا بتوانند قضاوت درستی داشته باشند. کارشناسان نیز تاکید دارند اهمیت برنامه آموزشی نسبت به دیگر معیارها مانند قیمت و ساعات کاری ارجحیت دارد.

اغلب خانواده ها به دنبال محیط آموزشی هستند که فرزندشان با احساس راحتی رشد یابد و محدودیت‌هایی را احساس نکند. بنابراین محیط مهد کودک باید جذاب، فراگیر، کودک پسند و مهیج باشد تا کودک با حضور در فعالیت های مختلف، مهارت هایی در زمینه های متنوع بیاموزد و برای حضور در جوامع بزرگ تر آماده شود.

بهداشت و امنیت

رعایت پروتکل‌های ایمنی و بهداشتی با توجه به شیوع ویروس مرگبار کرونا اهمیت بالایی دارد. کادر مراکز باید همواره تمامی فضاها، وسایل، راه پله ها و کف زمین را تمیز نمایند همچنین نیاز است فضاهای دیگری مانند کتابخانه و سالن بدنسازی نیز تمیز باشد تا کودک برای آموزش ترغیب شود.

چیدمان کلاس

فضای کلاس نباید با وسایل مختلف پر شود که می‌تواند با شلوغی و به هم ریختگی، حواس پرتی را برای کودکان فراهم کند. همچنین می بایست فضای کافی برای حرکات آزاد کودکان وجود داشته باشد بنابراین والدین باید مطمئن شوند که فضای امن گرم و پذیرا وجود دارد.

مربیان

در ارزیابی محیط مهد کودک باید مطمئن شد که مربیان می‌توانند از نیازهای کودکان مطلع شوند و فرصت هایی را فراهم کنند تا با انگیزه و علاقه، مهارت های مختلف را بیاموزند. آموزش به شکل اکتشافی می‌تواند جرقه شروع فعالیت ها و ایده های جدیدی را در ذهن کودکان شکوفا کند بنابراین پرسنل به ویژه مربیان می توانند نقشی اجتناب‌ناپذیر در رشد و آموزش فرزندتان ایفا کند ولی مطمئن شوید که دوره های مختلف آموزشی را گذرانده اند و تجربه کافی نیز دارند.

کیفیت مواد غذایی

نیاز است خانواده ها اطلاع دقیقی از وعده های غذایی و گروه‌های مختلف مواد غذایی داشته باشند همچنین اگر فرزندتان گیاهخوار بوده و یا آلرژی غذایی دارد نباید این جزئیات مهم را فراموش کنید که می‌تواند به سلامت کودکتان آسیب وارد کند.

سطح مراودات در مهدکودک

برداشت اولیه اگرچه به نظر احساسی می‌رسد اما می‌تواند الفت کودکان به آموزش را در آینده مشخص کند بنابراین والدین می بایست به محض ورود برخورد پرسنل و مربیان را نیز رصد کنند تا مطمئن شوند کارمندان با خوشرویی با کودکان برخورد می‌کنند و فعالیت‌های فراگیری صورت می گیرد. فضای دوستانه و گرم تاثیر دو چندانی بر آموزش کودکان بر جای می‌گذرد.

قبل از بازدید حضوری می بایست لیستی از اولویت‌های خود را دسته بندی کنید تا به راز و رمز نیازهای اصلی خود و فرزندتان پی ببرید. این اقدام می‌تواند در صرفه جویی وقت نیز تاثیر بسیاری بگذارد تا بتوانید از بین مراکز آموزشی متعدد بهترین را انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ
بهترین مهدکودک مرزداران کدام مهدکودک است؟
مهدکودک های متنوعی با برنامه های آموزشی و امکانات مختلف در محدوده ی مرزداران وجود دارد. بسته به نوع سلیقه و انتظار شما از یک مهدکودک میتوانید بهترین مهدکودک از نظر خود را انتخاب کنید، برای این منظور لازم است لیست تمام مهدکودک های مرزداران و امکانات آنها را مطالعه کنید و درصورت نیاز حضورا بع مهدکودک منتخب خود مراجعه و سپس تصمیم گیری کنید.
آیا نظرات درج شده در این صفحه واقعی هستند؟
تمام نظرات ثبت شده با ایمیل و شماره تلفن معتبر وارد میشوند و پس از بررسی منتشر میشوند.
چگونه اطلاعات تکمیلی درمورد مهدکودک منتخب خود در مرزداران بدست بیاورم؟
باتوجه به اینکه ما تمام سعی خود را کرده ایم تا تمام اطلاعات مرتبز با مهدکودک هارا ثبت و بروزرسانی کنیم، درصورتیکه اطلاعات موردنظر شما در این صفحه موجود نیست، میتوانید با شماره تلفن مهدکودک مربوطه تماس بگیرید.
 
دسته بندی های ویژه