بهترین مهدکودک در الهیه

اگر دنبال پیدا کردن بهترین مهدکودک در الهیه و منطقه ۱ تهران هستید ما چند پیشنهاد خدمت شما داریم. ابتدا لیست مهدکودک های زیرین را مشاهده کنید. بهترین ها را انتخاب نمائید، توضیحات این مهدکودک ها را مطالعه کنید و سپس به بازخورد خانواده ها درباره آن مهدکودک توجه نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

خیابان شریعتی،‌ بالاتر از میرداماد، کوچه آهور
خیابان شریعتی خیابان دولت خیابان بهمنی کوچه قلندری جنوبی پلاک ۴۷
قیطریه جنوبی، منظریه، خیابان برادران رحمانی، کوچه عرب قشقایی، پلاک ۸
نرسیده به دوراهی قلهک، خیابان مسعود، خیابان مطهری، کوچه مهر، پلاک ۶
خیابان ولنجک، خیابان یمن، جنب هتل بلوط، داخل سازمان تحقیقات کشاورزی کودکستان موفق
خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول
مدیر مهدکودک هستید؟
در لیست مهدکودک ها بصورت ویژه دیده شوید، در قسمت زیر لیستی از مزایای ویژه شدن آورده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • مشاوره کسب و کار

  • قرارگیری در اول لیست

  • برند سازی ویژه

  • بازدید بیشتر

  • مراجعه بیشتر

  • ثبت نام بیشتر

  • جایگاه اول گوگل

مهد کودک پروانه های کوچولو الهیه

تهران - پل رومی - الهیه - خیابان شریفی منش - بعد از سفارت بلژیک - نرسیده به بن بست آذر (درب پارکینگ آبی رنگ)

مهدکودک فیلسوفان کوچک در الهیه

تهران خیابان ولیصر بالاتر از پارک وی خیابان خیام تقاطع نصیبی سمت راست خیابان تختی دوم پلاک ۲۹

مهد کودک کیدتوپیا در الهیه

زعفرانیه ، خ مقدس اردبیلی ، خ شهید محسن ملکی ، هشت متری قائم پلاک ۱۴

مهد کودک پازل در الهیه

خیابان فرشته، خیابان چناران، کامران شرقی، پلاک ۹

مهدکودک ومرکز پیش دبستانی جیکو

خیابان فرشته (فیاضی)- خیابان چناران- خیابان کامران شرقی- پلاک ۹

در این صفحه می توانید لیست مهدکودک های الهیه را بصورت جدول و بدور از جزئیات اضافه مشاهده کنید.

اگر از خانواده های مختلف پرسید که بهترین مهدکودک کدام است؟ مطمئنا پاسخ جالبی دریافت خواهید کرد، بنابراین نمی توان یک لیست ثابت برای تمامی خانواده‌ها عنوان کرد. معیارهایی که روانشناسان حوزه کودک عنوان کرده اند، کمک می‌کند صلاحیت آموزشی موسسات مختلف را پیش بینی کرد، با ما همراه باشید تا اطلاعاتی با ارزش در این زمینه کسب کنید.

برای انتخاب بهترین مهد کودک چه باید کرد؟

رشد و تربیت فرزندان در مسیر درست، آرزوی هر پدر و مادری است، خوشبختانه حال اینترنت با فرصت های ارتباطی ارزشمندی مانند وب سایت و فضای مجازی کمک شایانی کرده است تا بتوان تعامل سازنده با دیگر خانواده ها داشت و از تجربیات آنها استفاده کرد.

حال بازدید حضوری نیز یکی از روش های تاثیر گذار برای قضاوت درباره کارآمدی آموزش های مهد کودک است اما حتماً در ساعات کاری حضور یابید تا نه تنها نسبت به برنامه‌های آموزشی و تعامل مربیان اطلاع کسب کنید بلکه بتوانید رفتار کودکان و اشتیاق آنان را نیز ببینید حال اغلب موسسات در تلاش‌اند از پرسنل مجرب نیز بهره بگیرند که نه تنها سابقه درخشانی دارند بلکه با رفتاری مهربانانه کودکان را ترغیب به پیشرفت کنند.

مهمترین عوامل برای انتخاب مهد کودک ایده آل

 هرگونه عجله برای انتخاب مهد کودک می تواند عواقب سنگینی داشته باشد به طوری که روحیه حساس آن را نیز خدشه دار کند. حتماً لیستی از اولویت‌های خود بر اساس تیپ شخصیتی فرزندتان تنظیم کنید. به یاد داشته باشید شما با توجه به رابطه بلند مدتی که با کودک دارید نگرش بهتری نسبت به علایق و سلایق کسب کرده‌اید.

رژیم غذایی

علاوه بر تنوع برنامه غذایی می بایست از مرحله خرید تا طبخ غذا تمامی اصول بهداشتی رعایت شوند. همچنین درباره حساسیت‌های غذایی کودکان اطلاعاتی وجود داشته باشد در غیر این صورت نمی‌توان به استانداردهای آموزشی نیز اکتفا کرد و بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

کلاس های فوق برنامه

هر کودک نیاز خاصی به مهارت آموزی دارد و نمی‌توان برای واکاوی از استعدادهای درونی آنها یک برنامه خشک تنظیم کرد. خوشبختانه حال آموزش غیر مستقیم در کلاس های آشپزی، هنر، تئاتر، موسیقی و ورزش .... ملاک کار مربیان اغلب مراکز آموزشی قرار گرفته است. حتماً نسبت به رعایت استانداردها و بهداشت شرایط کلاسها اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت ممکن است که متضرر نیز شوید.

دیگر عوامل مهم در تصمیم گیری مهد کودک های ایده آل

برای انتخاب بهترین مهد کودک نمی‌توان تنها به چند نکته اکتفا کرد به ویژه پدر و مادری که نخستین فرزند خود را در این پروسه می بینند و قرار است به افراد غریبه اعتماد کنند اما به یاد داشته باشید حضور در کلاس‌های آموزشی می‌تواند برداشت تاثیرگذاری باشد و امیدوار بود که کودکان در فضای پرشور و مفرح می‌آموزند تا استعدادهای خود را شکوفا ‌کنند.

قیمت نیز از دیگر پارامترهای مهمی است که نباید به جزئیات آن بی توجه باشید، حتما تعداد دوره‌های آموزشی، ساعات کلاس و هزینه های جانبی را بپرسید. اگر احساس می کنید فضای بیرونی و محوطه برای بازی کودکتان ایمن نیست بهتر است سری به دیگر مراکز آموزشی بزنید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مزرعه کودکی دانادل در قیطریهخیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول۰۹۳۵۱۹۵۹۴۱۴ ۰۲۱۲۲۲۰۷۳۰۲
مهدکودک باغ کودک موفق در ولنجکخیابان ولنجک، خیابان یمن، جنب هتل بلوط، داخل سازمان تحقیقات کشاورزی کودکستان موفق۰۲۱۲۲۴۱۴۴۱۲
موسسه مدرسه زندگی در قلهک، شریعتیخیابان شریعتی خیابان دولت خیابان بهمنی کوچه قلندری جنوبی پلاک ۴۷۰۲۱۲۶۶۰۳۵۲۵ ۰۹۰۲۷۹۸۰۵۹۷
مهدکودک دیار کودکی در ظفر شریعتیشریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه جم۰۲۱۲۲۲۶۹۰۳۳ ۰۹۳۳۵۷۰۱۶۹۶
موسسه دنیای اسطوره کودکی در شریعتیخیابان شریعتی،‌ بالاتر از میرداماد، کوچه آهور۰۹۳۵۲۴۸۴۸۷۷ ۰۲۱۲۲۸۵۵۵۸۵
موسسه خلاقیت مانا در قیطریهقیطریه جنوبی، منظریه، خیابان برادران رحمانی، کوچه عرب قشقایی، پلاک ۸ ۰۹۳۰۷۱۸۲۹۸۴ ۰۲۱۲۶۷۴۹۲۸۳
مهدکودک ومرکز پیش دبستانی جیکوخیابان فرشته (فیاضی)- خیابان چناران- خیابان کامران شرقی- پلاک ۹ ٠٢١٢٢٦١١٠٠٠
مهد کودک پازل در الهیهخیابان فرشته، خیابان چناران، کامران شرقی، پلاک ۹۰۲۱۲۲۶۱۱۰۰۰
مهد کودک کیدتوپیا در الهیهزعفرانیه ، خ مقدس اردبیلی ، خ شهید محسن ملکی ، هشت متری قائم پلاک ۱۴۰۲۱۲۲۳۳۴۳۲۲ ۰۲۱۲۲۰۴۶۵۷۸
مهدکودک فیلسوفان کوچک در الهیهتهران خیابان ولیصر بالاتر از پارک وی خیابان خیام تقاطع نصیبی سمت راست خیابان تختی دوم پلاک ۲۹۰۹۹۱۵۳۲۱۸۵۹ ۰۲۱۲۲۶۶۸۲۹۱
مهدکودک، کودکستان موفق در قلهکنرسیده به دوراهی قلهک، خیابان مسعود، خیابان مطهری، کوچه مهر، پلاک ۶۰۹۱۲۲۴۶۲۶۴۳ ۰۲۱۲۶۴۱۳۳۰۵
مهد کودک پروانه های کوچولو الهیهتهران - پل رومی - الهیه - خیابان شریفی منش - بعد از سفارت بلژیک - نرسیده به بن بست آذر (درب پارکینگ آبی رنگ)۰۲۱۲۲۶۱۲۲۴۹ ۰۲۱۲۲۶۳۱۲۴۰
پرسش و پاسخ
چگونه باید بهترین مهدکودک الهیه را انتخاب کرد؟
بهترین یک صفت کیفی است از نظر هر خانواده ای بهترین بودن یک تعریف خاصی دارد که شاید قسمتی از این تعاریف با هم همپوشانی داشته باشند. در انتخاب مهدکودک همیشه زوایای پنهانی و تاریکی وجود دارد ما سعی می کنیم با روشن کردن این زوایا به شما خانواده های عزیز در جهت انتخاب بهتر مهدکودک کمک کنیم.
چه اطلاعاتی برای شناخت بهتر مهدکودک مورد نیاز هست؟
در پروفایل مهدکودک ها ابتدا تصاویری از آن مهدکودک وجود دارد، این تصاویر به شما برای درک بهتر فضای آنجا کمک می کند، در عین حال یک فایل صوتی از مدیریت مهدکودک وجود دارد، در این فایل صوتی مدیر مهدکودک به شما توضیحات کاملی درباره فلسفه تاسیس، امکانات، کلاس ها، تاثیر هر کلاس بر کودکان و ... را ارائه می دهند، گذشته از این ها به بسیاری سوالات دیگر درباره امنیت فضای مهدکودک، پروتکل های بهداشتی و ... پاسخ می دهند و در نهایت هم می توانید به برخی از بازخورد خانواده ها درباره مهدکودک توجه نمائید.
آیا بازخوردهایی (کامنت) مثبت و منفی درباره مهدکودک ها که مادران نوشته اند، حقیقت دارد؟
هر کامنتی روی سایت رادیوکودک با ثبت شماره تلفن امکان پذیر هست، ما قبل از انتشار کامنت ها با شماره ارائه شده تماس می گیریم و از درستی کامنت ها مطلع می شویم بخاطر همین شما نیز از دقت و درستی کامنت ها مطمئن باشید.
دسته بندی های ویژه