بهترین مهدکودک های میرداماد

 لیست بهترین مهدکودک و پیش دبستانی های حوالی میرداماد، ونک، حقانی و جردن را دنبال کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر
مهد کودک کلید مهر در تیر ماه ۱۳۸۸ با مدیریت خانم ماریا بانی شرکا با تاکید بر پرورش کودک در یک محیط تعامل محور، همواره تلاش می کند با بهره گیری از بازی های شاد، برنامه ریزی شده و بسیار متنوع به کودک دلبند شما امکان تجربه محیطی شاد و امن را بدهد.  مهد کودک دو زبانه کلید مهربانی در جردن تهران در فضایی چند صد متر مربعی با به کارگیری تیم مدیریت و مربیان با تجربه و حرفه ای در آموزش و پرورش نوین؛ از ساعت ۸ صبح...
جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، انتهای پدیدار، پلاک ۱۷

مهد کودک دنیای رنگین میرداماد

مهدکودک دنیای رنگین کمان در میرداماد، دارای پیش دبستانی نیز هست از امکانات این مهدکودک می توان به بیمه بودن، سرویس رفت و برگشت، پذیرش کودکان شیرخوار، سالن غذاخوری، دوربین مداربسته، سرویس بهداشتی مجزا اشاره کرد.

همچنین در مهدکودک با حضور پزشک و دندانپزشک ها و کارشناسان تغذیه بصورت دوره ای...

تهران - میرداماد - خیابان نفت شمالی - کوچه یکم - پلاک ۱۷

مهد کودک و پیش دبستانی هیوا در میرداماد

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه هیوا برپایه خلاقیت ، مهارت زندگی، ،تقویت هوش رفتاری و برگزار کننده کارگاه های مادر و کودک وروانشناسی آماده ارائه بهترین ها برای کودک شماست .

ثبت نام پیش دبستانی زیر نظر مربی متخصص و خلاق کلاس های خلاقیت همراه با روانشناسی و هوش رفتاری برگزاری خانه کودک و مادر به...
میرداماد، خیابان نساء، کوچه پیرزاده، پلاک ۲۳

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه جهان کودک

برای دریافت اطلاعات بیشتر از مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه جهان کودک با شماره تماس زیر تماس حاصل نمائید.

۰۲۱۲۲۲۲۸۲۹۶ 

۰۲۱۲۲۲۲۸۲۹۸

تهران - بلوار میرداماد - جنب مترو میرداماد - خیابان سهیل تبریزیان - نبش کوچه نازنین - شماره ۱۱

مهدکودک کلید مهربانی در جردن

مهد کودک کلید مهر در تیر ماه ۱۳۸۸ با مدیریت خانم ماریا بانی شرکا با تاکید بر پرورش کودک در یک محیط تعامل محور، همواره تلاش می کند با بهره گیری از بازی های شاد، برنامه ریزی شده و بسیار متنوع به کودک دلبند شما امکان تجربه محیطی شاد و امن را بدهد. 

مهد کودک دو زبانه کلید مهربانی در جردن...

جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، انتهای پدیدار، پلاک ۱۷

مهد کودک چیستا جردن

مهد کودک و مرکز پیش دبستانی چیستا جردن در سال ۱۳۸۷ با هدف با دیدگاه کودک محور و با کادری مجرب آغاز به کار کرده است.

مهدکودک چیستا سعی دارد با اجرای برنامه های آموزشی غنی و پرورش مهارت های ارتباطی و اجتماعی کودکان را برای ورود به جامعه آماده می سازد .

ما با اطمینان می گوییم در ...

تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از میرداماد - کوچه سرو - پلاک ۱۵

مهدکودک و پیش دبستانی رادین در میرداماد

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه رادین با کادری مجرب و با سابقه پذیرای کودکان دلبند شما می باشد

پذیرش تمامی سنین ( ۶ ماهگی لغایت ۶ سالگی ) همه روزه،همراه با صبحانه، غذای گرم و دو میان وعده تحت نظر کارشناس تغذیه حضور مشاوره کودک بصورت رایگان به منظور رفتار درمانی کودکان دلبندمان اجراء آزمون و...
میرداماد، خیابان نساء، کوچه پیرزاده، پلاک ۲۳

مهد کودک پیچک میرداماد

مهد کودک و پیش دبستانی پیچک میرداماد

تهران - بلوار ميرداماد - ميدان محسني - دانشكده علوم توانبخشي

مهد کودک آذین در جردن

مهدکودک و پیش دبستانی آذین در سال ۹۲ با ظرفیت ۵۸ کودک (۴۶ کودک نوباوه – ۸ کودک نوپا – ۴ تا شیرخوار) و با مدیریت فنی خانم اعظم گنچی زاده تاسیس شده است.

فلسفه و شعار مهدکودک: خودباوری و کسب اعتماد بنفس. کودکان باید بتوانند خود و ویژگی هایشان را باور کنند تا در تمام عرصه ها موفق باشند.

...
خیابان ولیعصر - کاوسیه - پایین تر از اسفتدیار ( تقاطع نیایش ) - خیابان بابک بهرامی - پلاک ۵۷

حضور در مهد کودک نخستین جدایی رسمی کودکان از خانواده است تا بتوانند در محیط شاد و مفرح با مهارت های مختلف آشنا شوند. بهتر است پارامترهای موثر بر انتخاب مراکز آموزشی نمونه را بشناسید تا نه تنها ظلمی در حق فرزندانتان صورت نگیرد بلکه با آموختن مهارت های مختلف، بتوانند شخصیت فاخری را نیز کسب نماید.

عوامل موثر بر انتخاب بهترین مهدکودک

مهد کودک با داشتن مربیان حاذق و توانمند می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد به شرط آنکه یک نقشه راه اصولی برای انتخاب بهترین مهدکودک در نظر داشت:

برنامه آموزشی

نحوه یادگیری کودکان می تواند بازدهی آموزش را دوچندان کند بنابراین درباره متد تدریس موسسات آموزشی اطلاعاتی را کسب کنید. برخی از خانواده ها تنها به فاکتورهایی مانند قیمت، ساعت کاری و ... اکتفا می کنند. در حالی که می بایست تقویت خلاقیت، نوآوری و استعداد یابی ملاک قرار داد تا کودکان بدون احساس محدودیت، رشد کنند و شاهد شکوفایی مهارت های فکری و جسمی باشند.

بهداشت و امنیت

کودکان نمی توانند به خوبی از جان خویش و سلامتی روح و ذهن محافظت کنند بنابراین رعایت پروتکل های ایمنی و بهداشتی اهمیت بالایی دارد. میبایست برنامه نظافت منظم را از کادر آموزشی بپرسید تا ببینید به شکل منظم کلاس ها، فضاها و وسایل مختلف نظافت می شوند یا خیر.

نظم و انضباط در کلاس

حضور وسایل مختلف در فضایی کلاس چندان بازدهی بر روند آموزشی ندارد علاوه بر آنکه با حواس پرتی، امکان آسیب رسیدن به سلامت کودکان را افزایش می دهد بنابراین نسبت به فضای کافی کلاس ها، اطمینان حاصل کنید تا شاهد یادگیری مهارت های مختلف نیز باشید.

مربیان

مربیان برای حضور در مهد کودک نیاز است دوره‌های مختلف را ببینند تا متناسب با دانش خود، هیجانات کودکان را کنترل کنند همچنین پس از رمزگشایی از استعداد آنها را برای پرورش مهارتهای مختلف آماده کنند. حال کمتر از آموزش مستقیم استقبال می شود درحالی که شیوه اکتشافی کمک می کند، کودکان خودجوش در فعالیت‌های مختلف حضور پررنگی داشته باشند و با تفریح و بازی مهارت های مختلف را مسلط شوند.

کیفیت مواد غذایی

کودکانی که در مهد کودک در حال آموزش هستند نیاز به دریافت مواد غذایی مختلف از گوشت، میوه، لبنیات، تنقلات سالم و ... دارند بنابراین نیاز است وعده های غذایی و برنامه‌های آن را چک کنید در صورتی که فرزندتان به غذای خاصی حساسیت دارند و یا علاقه چندانی به مواد غذایی ندارد نیاز است جزئیات مطرح شود.

سطح مراودات در مهدکودک

 کودکان باید با آسودگی خیال در مهدکودک حاضر شوند. اگر در بازدید نخستین، فرزندتان چندان رضایتی از مرکز آموزشی ندارد. بهتر است به این نوع قضاوت اهمیت بدهید مطمئناً جزئیات دیگری از فضا یا رفتار پرسنل را دیده است و مطمئن شده است که نمی تواند در این فضایی خاص، آموزش ببیند.

قیمت

اگر چه در اغلب مراکز آموزشی، قیمت نزدیکی برای خدمات آموزشی تعریف می شود اما ممکن است برخی از آپشن ها مانند کلاس های خاص مهارتی، هزینه اضافه نیز داشته باشند بنابراین تمامی جزئیات را بپرسید تا مطمئن شوید در ساعات کاری، تقسیم بندی کلاس ها به درستی صورت می گیرد.

پرسش و پاسخ
کدام مهدکودک در منطقه میرداماد از همه بهتر است؟
باتوجه به نوع نیاز و انتظار شما از یک مهدکودک، ممکن است مهدکودک های مختلفی از نظر شما بهترین باشند. بنابراین با وجود اینکه مهدکودک های بسیار خوبی در منطقه ی میرداماد قرار دارد، شما با مطالعه ی لیست کامل مهدکودک ها و ویژگی ها و امکانات هریک میتوانید مهدکودک موزدنظر خود را انتخاب کرده و با مراجعه ی حضوری انتخاب خود را تکمیل کنید.
آیا بازخوردهای ثبت شده در این صفحه قابل اعتماد هستند؟
باتوجه به اینکه  هر شخص برای قرار دادن بازخورد باید ایمیل و شماره تلفن واقعی ثبت کند، و اینکه تمام بازخوردها پس از بررسی منتشر میشوند، بازخوردهای غیرواقعی یا هدفمند از صفحه حذف خواهند شد.
چطور اطلاعات بیشتری درمورد مهدکودک موردنظرم در میرداماد بدست بیاورم؟
ما سعی کرده ایم تمام اطلاعات موجود در اینترنت در مورد هر مهدکودک را در رادیو کودک جمع آوری کنیم. با اینحال اگر اطلاعات موردنظر شما در این صفحه وجود ندارد، باید با شماره تلفن مهدکودک موردنظر تماس بگیرید.