یکی از ویژگی های مهدکودک آرین تحصیلات مدیریت این مهدکودک (خانم ایمان نژاد) در حوزه روانشناسی کودک است که تاکید بسیاری بر بحث های سلامت روانی کودکان و خانواده دارد، بانضمام اینکه فلسفه تاسی مهدکودک آرین را همین هدف می دانند.

رویکرد این مهدکودک، کودک محور است مشابه روش های مونته سوری که کودک در محیطی غنی از آموزش قرار می گیرد و اوست که روند فعالیت را تعیین می کند و مربی تنها به عنوان تسهیل گر و کمک کننده در کنار کودک قرار می گیرد.

آموزش ها بصورت غیر مستقیم انجام می شوند و کودک در بازی های برنامه ریزی شده آن چیزی که باید را آموزش می بیند. کلاس های این مهدکودک بیشتر تمرکز بر پرورش و خلاقیت کودکان تاکید دارد.

در این مرکز کلاس هایی مانند سفالگری، نقاشی، رباتیک، چرتکه، هوش و خلاقیت، افزایش دهنده هوش حرکتی و تعاملی کودکان و ... انجام می گیرد اما در عین حال در این مهدکودک کارگاه هایی مبتنی بر مونته سوری هم برگزار می گردد، کارگاه هایی مانند آشپز کوچولو، پرستار کوچولو، دانشمندان کوچک، و ... که باعث افزایش مهارت و هوش کودکان می شود.

یکی از ویژه ترین کلاس های این مهدکودک کلاس Messy Play یا کثیف کاری است که بسیار به تخلیه هیجانات کودکان کمک کرده و در عین حال کودکان می توانند فارغ از باید و نباید هایی که خانواده و اطرافیان به آن ها القا می کنند در این کلاس ها احساس راحتی و اختیار عمل برای انجام هر کار غیر خطرناکی داشته باشند.

جدا از این موارد کودکان در اردوهای تفریحی هم حضور پیدا می کنند اردوهای علمی و فرهنگی مناسب کودکان. در این مهدکودک جشن ها بسیار منظم و درست برگزار می گردند تا خاطره این جشن ها تا سال ها در ذهن کودکان باقی بماند.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر ابتدا به پادکست زیر گوش فرا دهید زیرا که در این فایل صوتی خانم ایمان نژاد بصورت مستقیم با شما اطلاعاتی از مهدکودک آرین را در میان می گذارند.

برای شروع شناخت بهتر مهدکودک آرین در قسمت پائین اطلاعات بیشتری بروز رسانی خواهیم کرد.

خانم ایمان نژاد - مدیر مهدکودک آرین
داری مدرک کارشناسی ارشد روان شناسی
دارای مدرک بین المللی دوره های مونته سوری کودک
عضو انجمن  نظام  روانشناسی ایران، روانشناس خانواده و کودک
برگزار  کننده کارگاههای  فرزند پروری، تربیت کودک خلاق، تربیت کودک با عزت نفس و ...
برگزار کننده  دوره های تخصصی  هوش خلاقیت ویژه کودکان ( دانشمند کوچولو  ،  ریاضیدان  کوچک ،  آشپز کوچولو و..‌)
مدیر مهدکودک و پیش دبستانی آرین به مدت ۱۰ سال  
مشاور و کوچ خانواده کودکان در معرض آسیب 
کارآفرینی بیش از ۲۰ نفر
مدرس دوره مهارتهای زندگی کودکان  
برگزار کننده های کارگاههای تخصصی مادر و  کودک، مونته سوری، مسی پلی
مدرس  دوره های آنلاین روانشناسی کودک و خانواده
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ