بهترین مهدکودک های سیدخندان

در این صفحه می توانید لیست بهترین مهدکودک های سیدخندان را مشاهده نمائید اما در قسمت پائین تر می توانید لیست همین مهدکودک ها در سیدخندان را بصورت جدول و خلاصه شده مشاهده کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

جدا از لیست پروفایل های بالا می توانید در این قسمت مهدکودک ها را بصورت جدولی مشاهده نمائید.

 

نام مهد کودک آدرس شماره تلفن
کمیا کوچولو سید خندان خیابان دبستان خیابان آریان محمودی پلاک ۷۲ ۰۲۱۸ ۸۵E+08
آزادگان شریعتی خواجه عبدالله انصاری ابوذر غفاری جنوبی کوچه یارندی پلاک ۱۲ ۰۲۱۲۲۸۶۹۶۷۹
مهد کودک آب نبات چوبی خواجه عبداله کوی ۱۴(شهید کرمی ابرده) نبش زواره پلاک ۴ ۰۲۱۲۲۸۶۹۳۴۰
مهد کودک طاووس خ شریعتی خیابان خواجه عبداله انصاری انتهای کوچه چهارم کوچه زروان پ۴۹ ۰۲۱۲۲۸۷۱۳۸۶
مهد کودک کیمیا کوچولو سید خندان خیابان دبستان کوچه آریان محمودی پلاک ۲۹ ۰۲۱۸۸۴۶۵۵۶۵
مهد رویان بالاتر از پل سید خندان/خ سیما/ کوی صبا پ۳ ۰۲۱۲۲۸۵۳۲۷۵
رویان سیدخندان شریعتی خیابان سیمرغ کوچه صبا پلاک ۵ ۰۲۱۲۲۸۵۳۲۷۵
مهد کودک زهره خیابان شریعتی بالا تر از خیابان خواجه عبدالله کوچه خوی پلاک ۱۴ ۰۲۱۲۲۸۴۷۳۶۶
کالسکه سیدخندان خیابان جلفا کوچه شفاپی جنب پارک بهشت مادران پلاک ۶۷ ۰۲۱۲۲۸۷۶۰۹۰

 

مراکز آموزشی به ویژه مهدکودک ها از ادغام تکنولوژی و علم بهره مند می شوند تا سبک آموزشی نوآورانه ای را به فرزندان شما ارزانی دارند اما زمان می توانید شاهد این اهداف باشید که متناسب با اولویت‌های خود تصمیم گیری کنید. خوشبختانه حال وب‌سایت‌های موسسات نیز تمامی جزئیات را به خوبی درج می کنند  علاوه بر آنکه بازدید حضوری می تواند جزئیات بیشتری را به شما  نشان دهند.

پارامترهای موثر برای انتخاب مهد کودک ایده آل

مربیان و پرسنل تمامی مهدکودک ها در تلاشند با قیمتی به صرفه به خانواده‌ها خدمت‌رسانی کنند. متاسفانه برخی از مراکز غیرمجاز نیز با تبلیغات گسترده جولان می‌دهند، بهتر است حتماً مجوز مرکز آموزشی را بررسی کنید سپس علاقه و استعداد فرزندتان را در نظر بگیرید که تا مطمئن شوید که قرار نیست کودک چندین ساعت را در فضای خشک آموزشی سپری کند بدون آنکه از نظر ذهنی و جسمی، رشد و شکوفایی یابد.

اغلب مراکز آموزشی، برنامه های متعددی برای کسب مهارت های هنری، فرهنگی، ورزشی و دینی ترتیب می دهند در ادامه به دیگر شرایط مهم و موثر، گریزی زده شده است.

امکانات و تجهیزات

کیفیت تجهیزات و وسایل بازی از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به این که شیطنت از ویژگی شاخص تمامی کودکان است میتوانید درباره دیگر امکانات مانند مبلمان نیز سوالاتی را مطرح کنید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا اغلب خانواده ها نگرانی بسیاری درباره بهداشت وسایل و مواد غذایی نیز دارند. معمولاً پرسنل مراکز نمونه، مواد اولیه غذایی را از جاهای مطمئن تامین می کنند و وسایل مشترک مانند کتاب ها سفال و مواد بازی را تمیز می‌کنند.

درک روحیات کودکان

کودکان در بازه سنی قرار دارند که نیاز دارند آموزش ببینند و اوقات شاد و مفرح را تجربه کنند تا برای کسب مدارج بالاتر آماده شوند. بسیاری از مراکز آموزشی مهارت های پایه مانند نوشتن و خواندن را نیز می آموزند تا آماده حضور در مدارس شوند.

استعدادیابی اصولی

هر کودکی توانمندی و استعداد خاصی دارد و بسیاری از مراکز آموزشی تمرکز خود را بر رمزگشایی این مهارت ها گذاشته اند. به یاد داشته باشید زمانی کودک موفق ظاهر می‌شود که مربیان بتوانند به شکل غیرمستقیم علاقه او را کشف کنند، همچنین وسایل و مقدمات کسب مهارت نیز میسر باشد.

کیفیت آموزشی

دنبال کردن آموزشات بی اساس می تواند همچون سراب نه تنها استعداد کودکان را مدفون کند بلکه آنان را گوش گیر نیز نماید حتماً به کیفیت آموزش ها و امکانات موجود در کارگاه های مختلف ورزشی، فرهنگی، هنری و ... دقت داشته باشید.

امنیت و بهداشت

والدین علاوه بر تغذیه می بایست به سلامت جسم فرزند خود نیز دقت زیادی داشته باشند حتماً فضاهای مختلف را به خوبی رصد کنید و نسبت به رفتار پرسنل حساسیت بالایی داشته باشید کودکان همه چیز را می بینند و در ذهن ثبت می‌کنند. اگر مربی نتواند برخورد مناسبی در موقعیت های چالش برانگیز داشته باشد ممکن است پیامدهای سنگینی را به دنبال داشته باشد.

پرسش و پاسخ