بهترین مهدکودک های تهرانسر

لیست بهترین مهدکودک در تهرانسر، شما در این صفحه می توانید بهترین مهدکودک ها در تهرانسر را مشاهده کنید. اما پیشنهاد می کنیم ابتدا به مهدکودک پریان کوچولو سر بزنید و سپس باقی اطلاعات مهدکودک های دیگر را بررسی بفرمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

تهران - تهرانسر - بلوار لاله - چهارراه قباد - قباد شمالی - کوی ۴ - پلاک ۳۷
مدیر مهدکودک هستید؟
در لیست مهدکودک ها بصورت ویژه دیده شوید، در قسمت زیر لیستی از مزایای ویژه شدن آورده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • مشاوره کسب و کار

  • قرارگیری در اول لیست

  • برند سازی ویژه

  • بازدید بیشتر

  • مراجعه بیشتر

  • ثبت نام بیشتر

  • جایگاه اول گوگل

مهد کودک و پیش دبستانی پیروز

تهران - تهرانسر - بلواراصلي - خیابان نوزدهم - پلاک ۱۸

مهد کودک و پیش دبستانی ستایش

تهران - تهرانسر - شهرک بازرگانی - کوچه ۴ غربی - پلاک ۴۶

مهدکودک نگین سار در تهرانسر

تهرانسر – شهرک دریا – خیابان خزر – کوچه ۴ – پلاک ۲۰

مهدکودک گل گلدون در تهرانسر

تهرانسر، بلوار لاله، خیابان طالبی، نبش ۲۵ مرکزی، پلاک ۷۷

مهدکودک والا در تهرانسر

تهرانسر، بلوارلاله، روبروی درمانگاه قوامین، پلاک ۷

مهدکودک فرشته مهربان در تهرانسر

بلوار لاله، خیابان طهماسبی، نبش کوچه سی و یکم، روبه روی سازمان آب

شما در بالا توانستید لیست پروفایل مهدکودک ها را مشاهده کنید در این قسمت هم میتوانید از طریق جدول پائین لیست مناسبی از همان مهدکودک ها اما با جزئیات کمتر را مشاهده کنید.

مدیران و کارکنان زبده مراکز آموزشی از دغدغه والدین برای تصمیم گیری درست درباره بهترین مهدکودک آگاه هستند: برخی آموزش دو زبانه را فراهم کرده اند، گروهی اهمیت ویژه ای به کلاس های فوق برنامه جهت کشف استعداد می دهند مانند آموزش موسیقی. با وجود همه این آپشن و گزینه، نکته ای که واقعاً مهم است: کودک در مهد کودک احساس راحتی کند و بتواند بدون فشار و تنش، شاد باشد و برای زندگی اجتماعی آماده شود. داشتن مسئولین باتجربه و تحصیل کرده می تواند این هدف را میسر کند. 

انتخاب بهترین مهد کودک از آن جهت اهمیت دارد که کودکان همه روزه بازه زمانی چند ساعته را در این فضای آموزشی سپری می‌کنند و مراقبت از جسم و روح کودک توسط متخصصان دوره دیده می‌تواند به تحقق این هدف کمک شایانی کند.

کسب استقلال و مهارت های اجتماعی

حضور کودکان نوپا در مهد کودک علاوه بر اینکه لذت واضحی از استقلال به وجود می آورند فرصت کسب مهارت های مختلف ایجاد می شود. بنابراین شرایط ویژه است تا بتوان سرنخ‌های توانمندی های ذاتی را کشف کنند و تجربه‌های جدیدی احساس شود. انتخاب یک مهد کودک ایده آل می تواند به خودکفایی و خلاقیت ذاتی نیز بیانجامد.

چگونه باید یک مهدکودک خوب را انتخاب کنید؟

فرزندان به عنوان ثمره زندگی هر پدر و مادر شناخته شده هستند و مهمترین دغدغه خانواده ها پرورش نبوغ و توانمندی‌های ذاتی آنهاست تا بتوانند در کسب دانش و مهارت، انگیزه بالایی داشته باشند.

متاسفانه برخی از افراد اسیر دام تبلیغات مراکز بی اعتبار می شوند که منجر به سرکوب اعتماد به نفس کودکان می‌ شود بطوری که علاقه‌ای برای حضور در مدرسه و آموختن مهارت های ساده‌ای همچون خواندن و نوشتن را نیز نخواهند داشت. در ادامه به شما اطلاعاتی ارزشمند ارائه می‌شود تا فرزندانتان بدون رنج و سختی بتوانند قدم به قدم در وادی علم و دانش نیز پیش روند.

عوامل موثر در انتخاب بهترین مهد کودک 

قبل از آنکه اقدام به انتخاب مهد کودک کنید حتماً درباره روش کار، قوانین، تجربه کارکنان، امکانات، دوره های آموزشی، تفریحات، برنامه های تفریحی، وضعیت بهداشت و سیستم گرمایشی و سرمایشی جزئیات را بپرسید. در ادامه به فاکتورهایی اشاره شده است:

رویکرد آموزشی

مدیریت و کار کنان به ویژه مربیان می بایست دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته باشند تا واجد شرایط تربیت کودکان باشند.

ثبات نیروها

در تمامی موسسات به ویژه مراکز آموزشی مهد کودک، تلاش مدیریت بر حفظ کارمندان خود است بنابراین سوالاتی درباره سابقه و رزومه مربیان مطرح کنید. اگر آمار تغییر مربیان سالانه بیش از ۳۳ درصد باشد مطمئناً مشکلاتی وجود دارد البته شرایط خاص آب و هوایی و رواج بیماری‌های همچون کرونا نیز دخیل هستند.

سطح امنیتی

کودکان چندین ساعت را در فضای مهدکودک سپری می کنند بنابراین علاوه بر امنیت بالا می‌بایست مقررات بهداشتی به ویژه در شرایط خاص به ویژه حال که بیماری کرونا بسیار همه گیر شده است، اهمیت بالاتری داشته باشد.

ساختار اجتماعی

مربیان برای واکاوی سرنخ های استعداد کودکان فرصتی بهینه فراهم می کنند تا علاوه بر یادگیری قدرتمند، کودکان بتوانند توانمندی خود را به نمایش بگذارند، بنابراین باید استمرار در اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی برقرار باشد.

شرایط محیطی

کودکی که به تازگی از خانواده خود جدا شده است، مطمئناً برای حضور در محیط جدید ترس و اضطرابی را تجربه می کند، نحوه برخورد کارکنان بسیار حائز اهمیت است. رفتارهای خشونت زا و یا خشک و بدون انعطاف می‌تواند به بی‌انگیزگی آنها منجر شود بنابراین رصد جدی نسبت به رفتار کارکنان داشته باشید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی پریان کوچولوتهران - تهرانسر - بلوار لاله - چهارراه قباد - قباد شمالی - کوی ۴ - پلاک ۳۷۰۹۳۵۴۴۱۲۳۵۵ ۰۲۱۴۴۵۰۰۰۸۰
مهدکودک صدف
مهدکودک فرشته مهربان بلوار لاله، خیابان طهماسبی، نبش کوچه سی و یکم، روبه روی سازمان آب۰۲۱۴۴۵۶۰۸۷۰
مهدکودک والا تهرانسر، بلوارلاله، روبروی درمانگاه قوامین، پلاک ۷۰۲۱۴۴۵۶۱۶۳۶
مهدکودک گل گلدون تهرانسر، بلوار لاله، خیابان طالبی، نبش ۲۵ مرکزی، پلاک ۷۷۰۲۱۳۳۱۷۸۵۹۷
مهدکودک نگین سار تهرانسر – شهرک دریا – خیابان خزر – کوچه ۴ – پلاک ۲۰۰۲۱۴۴۵۰۷۶۱۰ ۰۲۱۴۴۵۳۱۰۴۹
مهد کودک و پیش دبستانی ستایشتهران - تهرانسر - شهرک بازرگانی - کوچه ۴ غربی - پلاک ۴۶ ۰۲۱۴۴۵۳۲۱۱۱
مهد کودک و پیش دبستانی پیروزتهران - تهرانسر - بلواراصلي - خیابان نوزدهم - پلاک ۱۸۰۲۱۴۴۵۰۸۳۰۰ ۰۲۱۴۴۵۶۲۶۰۵
پرسش و پاسخ
مهدکودک پریان کوچولو
این مهدکودک را می توانیم ویژه ترین مهدکودک تهرانسر بدانیم، این مهدکودک با مدیریت خانم حسن زاده از سال ۱۳۷۶ فعالیت خودش را با دغدغه آموزش و پرورش کودکان در منطقه تهرانسر آغاز کرده است. کلاس های متنوع، روانشناس حاذق، درمانگران متبحر، سرویس رفت و برگشت و ... همگی از امکانات بی نظیر این مهدکودک هستند. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مهدکودک ابتدا تصاویر مهدکودک، سپس مصاحبه مدیریت مهدکودک، پرسش و پاسخ ها و در نهایت بازخورد خانواده ها به این مهدکودک را مشاهده بفرمائید.
از کجا می توانم بهترین مهدکودک تهرانسر را مشاهده کنم؟
در این صفحه شما می توانید بهترین مهدکودک تهرانسر را ببینید، پیشنهاد می کنیم ابتدا به تصاویر مهدکودک دقت کنید، سپس به مصاحبه مدیر مهدکودک گوش داده و باقی موارد را بخوانید، سپس به کامنت های مادران و پدران نیز توجه فرمائید.
آیا بازخورد خانواده ها به مهدکودک ها قابل استناد هست؟
بله، تمامی بازخوردهای خانواده ها از فیلترهای سخت رادیوکودک می گذرند، در برخی مواقع ما با نویسنده کامنت تماس میگیریم، تا صلاحیت بازخورد نوشته شده را بررسی کنیم.
چگونه می توانم اطلاعات بیشتری از مهدکودک های تهرانسر کسب کنم؟
ما تلاش کردیم بیشترین بازخورد به مهدکودک ها را در این صفحه جمع آوری کنیم، اما اگر دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید با مدیریت مهدکودک ها تماس بگیرید یا با آن ها آنلاین چت کنید پس از آن می توانید بصورت حضوری به مهدکودک مربوطه مراجعه کرده و از نزدیک اطلاعات بیشتری کسب نمائید.
دسته بندی های ویژه