بهترین مهدکودک های تهرانسر

لیست بهترین مهدکودک در تهرانسر، شما در این صفحه می توانید بهترین مهدکودک ها در تهرانسر را مشاهده کنید. اما پیشنهاد می کنیم ابتدا به مهدکودک پریان کوچولو سر بزنید و سپس باقی اطلاعات مهدکودک های دیگر را بررسی بفرمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر
۵
میانگین امتیازها (۱ vote)
مهدکودک پریان کوچولو از مهدکودک های ویژه تهرانسر با مدیریت مهناز حسن زاده با سابقه ۲۵ سال حضور در حوزه کودک فعالیت خودش را آغاز کرده است. خانم حسن زاده دارای لیسانس پرستاری و فوق لیسانس روانشناسی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۴ در حوزه مهدکودک آغاز کرده است. در مهدکودک پریان کوچولو پذیرش کودکان از شیرخوار تا پیش دبستانی بصورت تمام وقت و نیمه وقت انجام می شود. حتی این مجموعه امکاناتی مانند After School...
تهران - تهرانسر - بلوار لاله - چهارراه قباد - قباد شمالی - کوی ۴ - پلاک ۳۷
کد تخفیف ثبت نام در مهدکودک: radiokodak

مهدکودک نگین سار در تهرانسر

مهدکودک نگین سار از مهدکودک های تهرانسر است که می توانید برای دیدن این مهدکودک به شهرک دریا، خیابان خزر، کوچه ۴، پلاک ۲۰ مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۴۴۵۰۷۶۱۰ و ۴۴۵۳۱۰۴۹ تماس حاصل نمائید.

اما اگر دنبال مهدکودک های مشابه هستید پیشنهاد می کنیم به صفحه...

تهرانسر – شهرک دریا – خیابان خزر – کوچه ۴ – پلاک ۲۰

مهدکودک صدف در تهرانسر

مهدکودک صدف به آدرس خیابان طالبی، کوچه ۱۵ غربی، پلاک ۷۹ از مهدکودک های تهرانسر هست که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از این مهدکودک در دسترس ما نیست، برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت مهدکودک تماس حاصل نمائید.

اما اگر دنبال مهدکودک های مشابه هستید پیشنهاد می کنیم به صفحه...

تهرانسر، خیابان طالبی، کوچه ۱۵ غربی، پلاک۷۹

مهدکودک گل گلدون در تهرانسر

مهدکودک گل گلدون در تهرانسر به آدرس بلوار لاله، خیابان طالبی، نبش ۲۵ مرکزی، پلاک ۷۷، از مهدکودک های مناسب برای ثبت نام کودک شما هست ولی متاسفانه ما بیشتر از این از مهدکودک گل گلدون اطلاعات نداریم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مهدکودک تماس حاصل نمائید.

اما اگر دنبال مهدکودک های...

تهرانسر، بلوار لاله، خیابان طالبی، نبش ۲۵ مرکزی، پلاک ۷۷

مهدکودک فرشته مهربان در تهرانسر

مهدکودک فرشته های مهربان به آدرس بلوار لاله، خیابان طهماسبی، نبش کوچه سی و یکم، روبه روی سازمان آب از مهدکودک های تهرانسر هست ولی متاسفانه ما هیچ اطلاعاتی از مهدکودک مربوطه نداریم، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های معرفی شده تماس حاصل نمائید.

اما اگر دنبال مهدکودک های مشابه...

بلوار لاله، خیابان طهماسبی، نبش کوچه سی و یکم، روبه روی سازمان آب

مهد کودک و پیش دبستانی پیروز

تهران - تهرانسر - بلواراصلي - خیابان نوزدهم - پلاک ۱۸

مهد کودک و پیش دبستانی ستایش

ویزیت دوره ای کودکان توسط پزشک متخصص ارزیابی وضعیت رشد، تغذیه و سلامتی کودکان کارگاه و جلسات مشاوره و روانشناسی توسط اساتید برجسته کلاس های تقویت هوش، حافظه، تمرکز، تجسم و خلاقیت اولین مهدکودک دارای سایت اینترنتی در ایران مجهز به دوربین مداربسته در تمامی فضاها و ضبط تمامی تصاویر مجهز به دستگاه...
تهران - تهرانسر - شهرک بازرگانی - کوچه ۴ غربی - پلاک ۴۶

مهد کودک و پیش دبستانی پریان کوچولو

مهدکودک پریان کوچولو از مهدکودک های ویژه تهرانسر با مدیریت مهناز حسن زاده با سابقه ۲۵ سال حضور در حوزه کودک فعالیت خودش را آغاز کرده است.

خانم حسن زاده دارای لیسانس پرستاری و فوق لیسانس روانشناسی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۴ در حوزه مهدکودک آغاز کرده است.

در مهدکودک پریان...

تهران - تهرانسر - بلوار لاله - چهارراه قباد - قباد شمالی - کوی ۴ - پلاک ۳۷

مهدکودک والا در تهرانسر

مهدکودک والا به آدرس بلوارلاله، روبروی درمانگاه قوامین، پلاک ۷ از مهدکودک های تهرانسر به حساب می آید ولی متاسفانه ما اطلاعاتی بیشتر از این از مهدکودک والا نداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با مهدکودک تماس حاصل نمائید.

اما اگر دنبال مهدکودک های مشابه هستید پیشنهاد می کنیم به صفحه...

تهرانسر، بلوارلاله، روبروی درمانگاه قوامین، پلاک ۷
پرسش و پاسخ
مهدکودک پریان کوچولو
این مهدکودک را می توانیم ویژه ترین مهدکودک تهرانسر بدانیم، این مهدکودک با مدیریت خانم حسن زاده از سال ۱۳۷۶ فعالیت خودش را با دغدغه آموزش و پرورش کودکان در منطقه تهرانسر آغاز کرده است. کلاس های متنوع، روانشناس حاذق، درمانگران متبحر، سرویس رفت و برگشت و ... همگی از امکانات بی نظیر این مهدکودک هستند. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مهدکودک ابتدا تصاویر مهدکودک، سپس مصاحبه مدیریت مهدکودک، پرسش و پاسخ ها و در نهایت بازخورد خانواده ها به این مهدکودک را مشاهده بفرمائید.
از کجا می توانم بهترین مهدکودک تهرانسر را مشاهده کنم؟
در این صفحه شما می توانید بهترین مهدکودک تهرانسر را ببینید، پیشنهاد می کنیم ابتدا به تصاویر مهدکودک دقت کنید، سپس به مصاحبه مدیر مهدکودک گوش داده و باقی موارد را بخوانید، سپس به کامنت های مادران و پدران نیز توجه فرمائید.
آیا بازخورد خانواده ها به مهدکودک ها قابل استناد هست؟
بله، تمامی بازخوردهای خانواده ها از فیلترهای سخت رادیوکودک می گذرند، در برخی مواقع ما با نویسنده کامنت تماس میگیریم، تا صلاحیت بازخورد نوشته شده را بررسی کنیم.
چگونه می توانم اطلاعات بیشتری از مهدکودک های تهرانسر کسب کنم؟
ما تلاش کردیم بیشترین بازخورد به مهدکودک ها را در این صفحه جمع آوری کنیم، اما اگر دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید با مدیریت مهدکودک ها تماس بگیرید یا با آن ها آنلاین چت کنید پس از آن می توانید بصورت حضوری به مهدکودک مربوطه مراجعه کرده و از نزدیک اطلاعات بیشتری کسب نمائید.
اپلیکیشن را نصب کنید