بهترین مهدکودک های دروس

در این صفحه می توانید لیست تمامی مهدکودک های حوالی دروس و قیطریه و منطقه ۳ تهران را مشاهده نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

دبستان و پیش دبستانی دخترانه آوای تبسم تابان (با مدیریت مهدکودک سابق)

میسر۱ : میدان هروی، خیابان آزادی، سه راه مبارک آباد، خیابان افتخاریان، خیابان جمالی شرقی، پلاک ۶ مسیر ۲: میدان هروی، خیابان وفامنش، انتهای خیابان جمالی شرقی، پلاک۶

مهدکودک نونا در دروس

خیابان دروس، خیابان هدايت، بالاتر از ميدان هدايت، كوچه شيفته، پلاک ۹

مرکز کودک و پیش دبستانی متفکران شاد

دروس - خیابان آقا میری - خیابان شهید چیذری - پلاک ۲۹

تا چند سال قبل فرستادن کودکان به مراکز آموزشی مانند مهدکودک یک اولویت نبود بلکه برای موقعیت های خاصی مانند اشتغال والدین و یا بازی کودکان با هم سن و سالان صورت می‌گرفت اما حال با توجه به نقش اجتناب ناپذیر مراکز آموزشی در استعدادیابی اصولی و پرورش ذوق درونی، خانواده ها برای انتخاب بهترین موسسات آموزشی، چالش جدی را احساس می‌کنند. در این مطلب می توانید با پارامترهای تاثیرگذار بیشتر آشنا شوید.

نخستین قدم برای انتخاب مهدکودک ایده آل

تکنولوژی با ارائه فرصت هایی خارق العاده به نام اینترنت، راحتی و سهولت بسیاری را فراهم کرده است. والدین می توانند تنها با چند کلیک به نظرات خانواده های بسیاری درباره جزئیات محتوای آموزشی مهد کودک های مختلف برسنند و همچنین با برنامه‌های آموزشی آنها که در وب سایت خود درج کرده اند نیز آشنا شوند.

البته بهتر است تنها به این اطلاعات اکتفا نکنید خود نیز در جلسات حضوری نسبت به زوایای مختلف آموزشی مانند برخورد کادر مهد کودک، رفتار پرسنل، نظافت محیط، رژیم غذایی و امنیت را در نظر داشته باشید. حتی کودکان می توانند در لحظه ورودی یک جمع‌بندی درست داشته باشند. در ادامه به عوامل گریزی زده می‌شود.

ساعت کاری مهدکودک

کودکان در سنینی قرار دادند که نمی توانند چندین ساعت را به شکل خشک آموزش ببینند و علاوه بر آن بازی های مهیج گروهی نیز تنها برای مدتی آنها را سرگرم می کند. بهتر است مراکز آموزشی که ساعت کاری طولانی دارند را انتخاب نکنید.

همچنین انتخاب مهد کودک های نزدیک به محل سکونت کمک می کند وقت چندانی برای رفت‌وآمد صرف نشود و خستگی زیادی نیز تحمیل نگردد. به یاد داشته باشید امکانات و تجهیزات کمک آموزشی، زمانی کارگشا هستند که کودک روحیه ای شاد و پذیرا داشته باشد بنابراین برای جلوگیری از مشکلات روحی و سلامتی مراکز نزدیک را انتخاب کنید.

عوامل موثر برای انتخاب مراکز آموزشی یا مهدکودک نمونه

تعامل مربیان

والدین و مربیان به عنوان دو بازوی ارزشمند در کسب مهارت های آموزشی کودکان، ایفای نقش می‌کنند اگر نتوانید یک رابطه مسالمت آمیز با مربیان داشته باشید، مطمئناً برنامه آموزشی نیز خوب پیش نمی‌رود بهتر است در بازدید حضوری سوالات و چالش های خود را مطرح کنید و مطمئن شوید که تمامی وجوه رفتاری کودکان از سرگرمی، نقاط قوت و ضعف پوشش داده می‌شوند.

امکانات و تجهیزات مدرن

حال ایده آل ترین متد آموزشی بر پایه یادگیری غیرمستقیم با امکانات و تجهیزات بازی گونه مانند وسایل آشپزی، سفال و سازهای موسیقی است که می تواند این مسیر را تسهیل کند. بهتر است والدین نیز به مربیان برای رمزگشایی از استعداد و توانمندی کمک کنند. البته حتما شرایط محیطی را از نظر وجود استانداردها بررسی کنید و ببینید کودک می توانند بدون چالش در این فضا حضور یابد و در شکوفایی استعداد درونی توانمند باشد.

قیمت

قیمت یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار است که نمی‌توان نقش چشمگیر آن را در انتخاب مراکز آموزشی نیز از یاد برد. اگر احساس می کنید فرزندتان نیاز به کلاسهای فوق برنامه دارد حتماً جزئیات هزینه را بپرسید تا فشار مضاعفی را تحمیل نشوید. خوشبختانه حال بسیاری از موسسات در جدول قیمتی خود، تمامی جزئیات را به روشنی درج می کنند.

پرسش و پاسخ