کلوپ لگو آموزشی برای بالا بردن توانایی های کودکان در سنین مختلف ۲ سال و ۸ ماه الی ۱۶ سال دوره هایی را برگزار می نماید.

در هر یک از این دوره ها با توجه به سن بچه ها ، محتوای آموزشی و ابزار مناسبی در نظر گرفته شده است تا میل به کشف و خلاقیت را در بچه ها زنده نگه دارد .
امروزه با توجه به درگیری بچه ها در دنیای تکنولوژی ایجاد هیجان و انگیزه در کودکان بسیار دشوار شده است.
به همین دلیل برای جذب کردن نوجوانان ، درگیر کردن آن ها با فعالیت دستی ، خلاقیت و حل مسئله بهترین روش است. از این رو مجموعه لگو برای جذب بچه ها از بسته های لگو آموزشی جهت جذب آن ها استفاده می نماید.
تجربیاتی که کودکان را به صورت عینی درگیر می کنند بسیار راه گشاتر از هر روش دیگری می باشد. وقتی دانش آموزان را مسئول حل مشکلات رایج زندگی واقعی می کنیم . ابزاری در اختیار آن ها قرار داده ایم که بتواند راه حل های منحصر به فرد خود را ارائه دهند و آن ها را صاحب روش برای یادگیری تخصصی خواهیم کرد.

 

متاسفانه ما از خانه کودک لگو اطلاعاتی بیشتر از این نداریم، پیشنهاد می کنم به صفحه بهترین مهدکودک قیطریه و بهترین مهدکودک قلهک مراجعه نمائید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ