مهد کودک کیمیا کوچولو در سال ۱۳۸۲ در منطقه سه تهران در محله شریعتی با مدیریت آذین محمدی زیر نظر بهزیستی در دو طبقه و ۲۷۰ متر مربع آغاز به کار کرد. این مهدکودک زیبا با ۱۵ پرسنل از ساعت ۰۷:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب پذیرای کودکان شیرخوار تا پیش دبستان شما عزیزان هستند.

شیرخوار تا پیش دبستان
سرویس رفت و برگشت
مجهز به Play House و دوربین مداربسته

ما باور داریم که ساختار شخصیت هر کودک در سنین قبل از دبستان و زیر هفت سالگی شکل می گیرد

و این ساختار بدون شک بر رفتار و نگرش و ارتباط او با خود و دیگران و بر کیفیت تحصیل و زندگی بزرگسالی او تاثیر عمده ای خواهد داشت.

سیستم آموزشی ما یک سیستم آموزشی صرف نیست.

ما کودکانمان را در فهم و درک مهارتهای زندگی تقویت و پرورش می دهیم تا آنرا نهادینه کنند و فردایی بهتر بسازند.

ما معتقدیم رشد و شکوفایی استعداد و خلاقیت کودکانمان ذهن آنها را آماده ی آموزش های آینده می کند.

با توجه به اهمیت دوران کودکی در شکل گیری شخصیت ، رسالت بسیار مهمی بر دوش همه مراکز آموزشی از جمله پیش دبستانی قرار دارد.

ایجاد حس اعتماد به نفس و امنیت خاطر در کودک از مهمترین و اساسی ترین هدف مهد کودک کیمیا کوچولوست کودکی که اعتماد به نفس و عزت نفس دارد می تواند قدم های بزرگی در زندگی بردارد.

 

 

اگر دنبال مهدکودک های بیشتر در این حوالی هستید پیشنهاد می کنیم به لیست بهترین مهدکودک های شریعتی، بهترین مهدکودک های قلهک، بهترین مهدکودک های قیطریه مراجعه نمائید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ