از مهدکودک نونا در دروس اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۵۸۲۴۸۳ تماس حاصل نمائید.

در ادامه ی روند موفق آموزشی، دینی و اخلاقی مهد کودک نونا ، دبستان غیردولتی دخترانه ی نونا از سال ۱۳۹۰ توسط خانم زهرا طاهری زاده گان تاسیس شد.

در ابتدا این مدرسه در خیابان کماسایی، خیابان کاج، نبش فیروزکوه با ۱۵ دانش آموز پایه ی اول و دوم ( که از ۳سالگی در مهدکودک نونا آموزش دیده بودند.) شروع به کار نمود. و با روند موفقی که این مدرسه داشت هر ساله با افزایش صد در صد پاسخگویی انتظارات دانش آموزان و اولیا رو به رو شد.

بعد از سه سال، دبستان در همان منطقه به دو کوچه بالاتر( خیابان یارمحمدی، بعد از حجت سوری، کوچه ی قو، پلاک ۴) انتقال پیدا کرد. با تلاش و کوشش فراوان، امکانات و تجهیزات بیش تری در ساختمان جدید ایجاد شد؛ و آمار بیش تر دانش آموزان سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را پذیرش و همواره در ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی و فرهنگی و بهبود فضاهای آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با فراهم کردن یک محیط ایده آل آموزشی با توکل به خدا و با ارتقای ظرفیت پذیرشی موجبات رضایت بیش تر خانواده ها را فراهم نموده و دانش آموزان شایسته و مستعد بیش تری را از خدمات دبستان نونا بهره مند ساخت.

با جامع ترین برنامه های آموزشی و تفریحی
آغاز ثبت نام خود را اعلام می دارد

اگر دنبال مهدکودک های بیشتر در این حوالی هستید پیشنهاد می کنیم به لیست بهترین مهدکودک های شریعتی، بهترین مهدکودک های قلهک، بهترین مهدکودک های قیطریه مراجعه نمائید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ