بهترین مهدکودک های صادقیه

در این صفحه شما می توانید بهترین مهدکودک ها حوالی مترو صادقیه را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لیست پائین مراجعه نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

همسایگی ها
ایت الله کاشانی، سازمان برنامه شمالی، کوچه دوم شرقی، پلاک ۷

مهد کودک و پیش دبستانی شب بو

تهران - بلوار آیت اله کاشانی - خیابان سلیمی جهرمی - به سمت مترو صادقیه - خیابان سپیدار - کوچه هفتم شرقی - پلاک ۳۰

مهد کودک و پیش دبستانی شهر پروانه ای (بسته شده است)

تهران - فلکه اول صادقیه - خیابان رحیمی - خیابان قدیانی شرقی - پلاک ۸۸

  مهد کودک و پیش دبستانی عاطفه

  تهران - فلکه اول صادقیه - خیابان گلناز جنوبی (شهید رحیمی) - خیابان ۲۹ غربی - پلاک ۹

  جدا شدن از کودک و سپردن آن به دست افراد غریبه بسیار دشوار است. قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین مهد کودک، نکاتی را که در این مقاله در مورد ایده آل ترین مراکز آموزشی ارائه می دهیم را بخوانید که مطالعه آن خالی از لطف نیست. شروع حضور در مهد کودک یکی از مهمترین وقایع زندگی هر کودک کوچکی است و این آغاز مرحله جدیدی در زندگی فرزندان و والدین است. 

  مهمترین عوامل در شناخت بهترین مهدکودک

  فاکتورهای کلیدی در انتخاب مهد کودک مناسب علاوه بر کیفیت آموزش، امکانات و تخصص مربیان است. این عبارت "چه نوع مهد کودک برای کودک خود انتخاب کنم" برای بسیاری از مادران یک معما است، زیرا شامل عوامل شناخته شده یا غیرقابل شناختی زیادی مانند سطح آموزش، کیفیت یادگیری، فاصله از خانه، هزینه، ایمنی و بهداشت امکانات، برنامه درسی است. البته نباید رفتار و تجربه کارکنان، ثبات پرسنل و … فراموش کرد.

  عوامل موثر برای انتخاب بهترین مهدکودک

  در اینجا، ما یک لیست چک تا حد ممکن کامل ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم. همه ما می دانیم که ممکن است ۱۰،۰۰۰ مورد در انتخاب مهد کودک ایده آل تأثیر بگذارد، اما در نهایت فقط یکی یا دو عامل تعیین کننده است. بنابراین امیدواریم که برخی از زوایای ارائه شده در زیر بتواند به شما کمک کند، مناسب ترین فاکتور را برای فرزند خود انتخاب کنید.

  می خواهید مهد کودک چه کاری انجام دهد؟

  قبل از آنکه یک مهد کودک را برای فرزندان خود انتخاب کنید، ابتدا باید از خود بپرسید: هدف از حضور در مهد کودک چیست؟ اگر می خواهید مرکزی مطمئن از فرزندان شما مراقبت کند در حالی که در محل کار خود هستید، امن ترین را میتوان مجموعه ای دانست که منبع خوبی از دانش آموزان در آن واحد باشد. اگر می خواهید فرزندان شما دانش و اطلاعات مهارت های مختلف را در مهد کودک بیاموزند، هنگام انتخاب باید به برنامه مهد کودک، دوره های ویژه، مدارک تحصیلی مربیان و حتی انتخاب کلاس آموزشی توجه کنید.

  اگر می خواهید از فرزندانتان مراقبت شود، تعداد دانش آموزان در هر کلاس این مهد کودک نمی تواند زیاد باشد. بنابراین، تعیین اهداف خود در اسرع وقت پیش شرط انتخاب است.

  قیمت و هزینه کلاس های آموزشی را نیز نباید از قلم انداخت. برخی از مراکز آموزشی برای خانواده های خوش حساب تخفیفاتی را در نظر می گیرند.

  کودکان در سنی هستند که ذهن آنان مانند مزرعه ای خالی است بهتر است نسبت به کلاس های آموزشی نیز دقت نظر داشته باشید تا رشد و بالندگی آنها در ایده آل ترین حالت ممکن صورت گیرد. 

  مسئله بهداشت نیز بسیار مهم است به ویژه حال که بیماری کرونا توانسته قربانیان زیادی را درگیر کند حتما نسبت به رعایت اصول بهداشتی آگاه باشید. خوشبختانه حال مربیان برای آموزش این قوانین سخت گیری بسیاری دارند.

  دسته بندی های ویژه