بهترین مهدکودک های اختیاریه

لیست بهترین مهدکودک های اختیاریه را می توانید از این قسمت مشاهده کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

دبستان و پیش دبستانی دخترانه آوای تبسم تابان (با مدیریت مهدکودک سابق)

میسر۱ : میدان هروی، خیابان آزادی، سه راه مبارک آباد، خیابان افتخاریان، خیابان جمالی شرقی، پلاک ۶ مسیر ۲: میدان هروی، خیابان وفامنش، انتهای خیابان جمالی شرقی، پلاک۶

در این صفحه می توانید لیست خلاصه شده مهدکودک های اختیاریه را مشاهده نمائید.

 

نام مهد کودک آدرس شماره تلفن
دولت اختیاریه شمالی خیابان محمدرضا فتاح پلاک ۲۱ ۰۲۱۲۲۷۷۴۴۱۹
دانش خیابان دولت اختیاریه جنوبی کوچه خداجو پلاک ۱۷ ۰۲۱۲۲۵۵۲۸۰۳
مهیار خیابان دولت خیابان اختیاریه نبش کوچه ایران پلاک ۱۱۴ ۰۲۱۲۲۵۸۸۹۷۶
گل نرگس میدان اختیاریه ضلع شمالی میدان نبش خیابان ش عابدینی پلاک ۳۳ ۰۲۱۲۲۵۴۹۰۲۷
بچه های بهشت اتوبان صدر دیباجی جنوبی خیابان عرفاتی پلاک ۲۰ ۰۲۱۲۲۵۴۹۹۰۸

 

در انتخاب مهد کودک، لحظاتی می رسد که انتخاب بهترین مرکز آموزشی را بسیار سخت می کند. شاید حتی با یکی از مهمترین چالش های زندگی خود به عنوان پدر و مادر روبرو شوید. این یک واقعیت است که وقتی صحبت از فرزندانمان می شود دچار وسواس می شویم. 

چالش انتخاب بهترین مهد کودک

انتخاب مهد کودکی که فرزندان خود را به آنها بسپاریم و خوب پرورش یابند، خود مسئله ای است. در حالی که مراکز مختلف و زیادی در اطراف ما وجود دارد، باید موسساتی را که قرار است به آنها اعتماد کنیم، به خوبی انتخاب بشناسیم و تحقیق کنیم

عوامل موثر برای انتخاب مهد کودک مناسب

نقش مهد کودک فقط در مورد یادگیری، نحوه خواندن و نوشتن یا رسیدن به موفقیت در بعضی از کلاس ها نیست. این یک روند طولانی است که تقریباً تمام زندگی، شخصیت، حرفه و آینده او را تعیین می کند.

مجاورت مهدکودک با خانه

مسیر از مهمترین موضوعات دخیل در تصمیم گیری است و پاسخ بسیار ساده است. نزدیکترین و در دسترس ترین مهد کودک، بهترین است. خیلی عاقلانه نیست که کودک ۳-۶ ساله را صبح زود از خواب بیدار کنید، سوار اتوبوس کنید و به مراکزی بفرستید که تقریباً ساعتها طول می کشد تا برسد. 

چنین کودکی هنوز در سن بازی است و نیازی نیست ساعت های طولانی صبح و عصر را در جاده ها بگذراند. علاوه بر این، ممکن است خانواده ها به خصوص برای سر زدن به کودکان پیش دبستانی نیاز به مکرر رفتن به مهد کودک داشته باشند.

 کیفیت آموزش و انتخاب معلم

اگر ما در مورد کیفیت مدرسه و تحصیل صحبت می کنیم، باید بدانیم که مهمترین مسئله انتخاب معلم است. شکوه و عظمت بنایی که مهد را به عنوان بهترین مشهور می کند تنها رنگ و مواد نیست، بلکه کیفیت، تجربه و شایستگی معلمانی است که در آن مرکز تدریس می کنند. این معلمان اولیه مهمترین افراد بعد از خانواده هستند که عناصر سازنده شخصیت کودک را تشکیل می دهند. 

به معنای واقعی، معلم یک مربی واقعی است که کودک را به طور کلی با خانواده و محیط زندگی خود آشنا و ارزیابی می کند و شخصیت تربیتی او را از همان ابتدا شکل می دهد. موسسه ممکن است از تجهیزات و امکانات فنی بسیار خوبی برخوردار نیز باشد.

علاقه کودک به محیط

کودکان اغلب هنگام شروع مهد کودک بسیار مشتاق و هیجان زده می شوند. زیرا این مرحله به معنای یافتن دوستان جدید و حضور در یک محیط جدید است.

مهمتر از همه، مهمترین شرط دوست داشتن بچه ها، فضای شاد و معلم خوب است. آماده سازی کودک برای حضور در مهد وظیفه والدین است اما اینکه کودکی که کلاس را شروع کرده است، فضا را دوست دارد یا نه، به مهارت و اخلاق معلم بستگی دارد. به طور معمول یک کودک از قبل دلایل زیادی برای دوست داشتن مهد کودک با انواع اسباب بازی مختلف دارد.

نحوه تحقیق درباره بهترین مهد کودک

در واقع، انتخاب مهد کودک، یک کار واقعاً مهم و چالش بر انگیز است. این اقدام با تصمیمات روزمره یا اطلاعات تنها شنیدنی قابل اتخاذ نیست. به یاد داشته باشید که تصمیم گیری در این مورد در زندگی فرزند شما تأثیر مستقیم می گذارد و گامی است که تقریباً کل زندگی او را تحت تأثیر قرار می دهد. می توانید برای عبور از این مرحله، وب سایت مرکز آموزش را بررسی کنید، با دوستان و آشنایان مشورت کنید و حتما جلسه ای با پرسنل و مدیریت مجموعه ترتیب دهید تا خود دقیق سطح امنیت، نظافت، امکانات، رفتار مربیان و … را ببینید.