قصه صوتی زیر خاک بهتره با صدای مریم نشیبا

مریم نشیبا
۰۰:۰۰
۱۴:۰۲
دانلود
قصه-صوتی-زیر-خاک-بهتره-با-صدای-مریم-نشیبا

توی دل خاک یک کرم کوچک با مادربزرگش زندگی می کرد و همیشه دوست داشت روی زمین و زیر آفتاب زندگی کند و هر چقدر که مادر بزرگ برایش توضیح میداد که دنیای بالا برای ما خطر دارد کرم کوچولو متوجه نمی شد که نمی شد.

مادربزرگ به کرم کوچولو گفت که یک روز که بزرگتر شدی به تو اجازه میدم تا روی زمین بروی و روزی که کرم کوچولو بزرگ شد، مادر بزرگ به قولش عمل کردو به او اجازه داد که برود. کرم کوچولو که حالا دیگه کوچولو نبود به سطح زمین آمد و خیلی طول کشید تا به نور خورشید عادت کند و بتواند چشم هایش را باز بگذارد. کرم کوچولو زیبایی های زمین را دید و با خودش گفت باید مادر بزرگ را برای دیدن این زیبایی بیاورد. اما در همون زمان کرم کوچولو سوسکی را دید که پرنده ایی اون رو شکار کرد و رفت...

داستان"زیر خاک بهتره" با اجرای مریم نشیبا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.

این قصه از سری قصه های صوتی شب بخیر کوچولو با صدای زیبای مریم نشیبا است. برای گوش دادن به قصه های صوتی بیشتری از مریم نشیبا می توانید روی تگ مریم نشیبا در پائین این مطلب کلیک کنید.

.
چرا هیچ کدوم از غصه هایی که با خرید اشتراک کار می کنه،اجرا نمیشه؟! همش میزنه ارور
Faeghe_lav
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید
مشاوره آنلاین با

ایشان با ۱۵ سال سابقه درمان کودکان بدون دارو از طریق مشاوره آنلاین کنار خانواده های عزیز هستند.

معرفی کتاب با نیوشا

نیوشا باز هم مثل همیشه یه کتاب کودک به نام المر رو معرفی می کنه. المر از بهترین کتاب های ادبیات کلاسیک در حوزه خودشناسی هست.