برگزاری کلاسهای آموزشی شامل:

ریاضی

ورزش توپی و ژیمناستیک

نقاشی و سفال

کتاب خوانی و کاردستی

کلامی گفتمان

آشپزی کودکان

مجرب . متخصص . متعهد

ساعت کار مدرسه:صبح تا بعد ظهر

متوسط تعداد دانش آموز در هر کلاس:۱۵

غذا:صبحانه, ناهار

نوع مدرسه:غیر دولتی

.
من پسرم رو از قبل از یکسالگی این مهد کودک گذاشتم. بسیار راضی هستم. نسبت پرسنل به بچه ها، شاد بودن محیط، تمیزی و مرتب بودن، نظم بدون سختگیری، کنترل و پایش مرتب مدیر بر کلاسها، سازمان یافته بودن روال به طوری که پرسنل سردرگم نیستند، آرامش بی حسابی که اونجا وجود داره و انرژی مثبت توش که شخصا وقتی از سرکار خسته دنبال پسرم میومدم، یه کم صبر می کردم تا از حال و هوای خوب اونجا خستگیم کمتر بشه و اهمیتی که به نظر اولیا میدن، …. خلاصه همه این عوامل باعث می شه که من واقعاً از این مهد راضی باشم. اینجا سفال و ژیمناستیک و آموزش برای بچه ها دارن و بچه ها بی برنامه و رها شده نیستند. ضمن این که اجباری هم در کار نیست. اما ناخودآگاه بچه ها همراه جمع میشن. پرسنلش هم مهربون هستند و هم متعهد. ضمن این که پسر من همزمان با فارسی انگلیسی یاد گرفت بدون این که من بدونم یا تبلیغی براش باشه. برای من خیلی جالب بود.
ریحانه
.
باسلام خدمت شما بزرگواران دختر عزیزم را از دوره شیر خواری در این مهد که در خیابان سازمان آب ستارخان است ثبت نام کردم .محیطی خوب و تمیز و غذای خوب و دارای مربیان بسیار خوب و دلسوز دارد .این مهد دوزبانه است و دخترم به راحتی به زبان انگلیس صحبت می کند . دراین چند سال هر بار که مشکلی در زمینه آموزشی برای دخترم پیش آمده با در میان گذاشتن آن با مربی خوب دخترم خاله فریده و مدیریت خیلی خوب این مهد خانم خواجه پور در رفع آن بسیار مسمر ثمر بوده کاش این مهد در مقطع و پایه دبستان نیز شعبه داشت . امتیاز خیلی خوب را به کادر خوب و به تمیزی محیط و انتقال شادی به کودکان می دهم . ممنون
احمدی
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.