ما از سال ۱۳۷۷ در زمینه ی آموزش در حوزه کودکان فعالیت می کنیم یعنی چیزی حدود دو دهه. الان پس از گذشت بیست سال حاصل تمام تجربیاتمون شده مهدکودک ” کیدتوپیا ”. با توجه به سابقه ای که در این حوزه داریم در انتخاب مربیان خیلی با دقت عمل کردیم و تونستیم یه تیم فوق العاده حرفه ای رو گرد هم بیاریم. 

در زمینه ی آموزش منطبق بر آخرین متدهای روز دنیا حرکت می کنیم و دائما در حال پژوهش و مکاتبه با مهد کودک های اروپا و آمریکا هستیم که این یکی از نقاط تمایز ما با دیگران است.

تیم تحقیق و توسعه متمرکز در کیدتوپیا، که همواره در حال رشد و گسترش است.

تیم مشاوران ما متشکل از روانشناسان حوزه ی کودکان کارشناس علوم تربیتی و کارشناس تحلیل علوم اجتماعی کودک، رفتار تک تک کودکان را مورد بررسی قرار داده و با شناخت شخصیت و نقاط قوت کودک در جهت استعدادیابی و رشد و نمو فردی هر یک از کودکان حرکت می بخشد.

در این قسمت می توانید توضیحاتی درباره مهدکودک کیدتوپیا دریافت کنید.

تیم مربیان حرفه ای

بهترین و حرفه ای ترین مربیان را گرد هم آورده ایم. مربیانی که هم اکنون در کیدتوپیا مشغول به کار هستند آزمون ورودی را پشت سر گذاشته اند و از هر حیث واجد شرایط هستند.

غذاهای سالم و خوشمزه

ما در طول روز چهار وعده تغذیه داریم: صبحانه، اسنک قبل از ظهر، ناهار، اسنک بعدازظهر - تمامی وعده ها زیر نظر کارشناس تغذیه آماده می شوند. - تمامی مواد اولیه روزانه تهیه می گردد. - هر روز در برنامه غذایی میوه و آبمیوه طبیعی وجود دارد.

دپارتمان انگلیسی قوی

قوی ترین تیم زبان انگلیسی منطقه را در اختیار داریم. دپارتمان انگلیسی به سرپرستی خانم لورن دایان مادل (میس لورن) و مربیان انگلیسی تیم ایشان که همگی نیتیو (native) هستند در کیدتوپیا مستقر هستند.

بازی های مهیج و خلاقانه

تلاش کردیم بازی هایی که برای کودکانمان در نظر می گیریم علاوه بر جنبه سرگرمی، فکری و خلاقانه نیز باشد، البته بخشی از بازی ها مهیج و ماجراجویانه است.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه