بهترین مهدکودک کامرانیه

شما در این صفحه می توانید بهترین مهدکودک کامرانیه تهران را مشاهده نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

مهدکودک باغ گلشن در نیاوران

نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹

مهد کودک آهنگ مهر کامرانیه

اتوبان صدر، کامرانیه جنوبی، کوچه دژم جو، کوچه عبدلی، کوچه پرستو، پلاک ۱۸

مهد کودک پردیس کامرانیه شمالی

کامرانیه شمالی - بعد از کوچه تاجیکی - بن بست سرخس - پلاک ۲۱

انتخاب مهد کودک مناسب بسیار چالش برانگیز است به ویژه برای خانواده‌هایی که چندان آشنایی با شاخص‌های تعیین کننده ندارند و گاه اسیر موسسات آموزشی بی کیفیت می شوند که فقط هزینه اضافی بر دوش اقتصاد خانوار اضافه می‌کند. مطالعه این مطلب می تواند به شما اطلاعاتی درباره عوامل تأثیرگذار مانند کیفیت آموزش، بودجه، امکانات و امنیت و بهداشت بدهد.

دغدغه انتخاب مهد کودک ایده آل

حال نه تنها افراد با سواد بلکه والدین که از اقشار مختلف جامعه هستند نیز می‌دانند که انتخاب مهدکودک مناسب می تواند گام های آموزشی آینده را تسهیل کند و نقشی برجسته بر آینده آنان بگذارد بنابراین می بایست متناسب با شخصیت و استعدادهای درونی فرزندانتان گام بردارید. روانشناسان نیز بر این نکته تاکید دارند که شرایط و نیازهای کودکان متفاوت است و می بایست در فضای آموزشی حضور یابند که علاوه بر رعایت استانداردهای معمول، انرژی مثبت بسیاری بر آن حاکم باشد.

مربیان

مربیان و کادر پرسنلی مهد کودک می توانند شرایطی ایجاد کنند که کودکان علاقمند به درس شوند و یا استعدادهای درونی را رمزگشایی کرده و برای کسب مهارت های دیگر راغب شوند. هرشخص گنجینه ای از استعدادهای مختلف در درون خود دارد اما استعدادیابی اصولی نقشه راهی است تا این هدف با سختی میسر نشود.

کلاس های فوق برنامه

ممکن است شما از همان نخستین روزهای تولد متوجه علاقه و سلیقه خاص فرزندتان به کلاس های خاصی مانند هنر، ورزش و یا موسیقی شده باشید. مهد کودک ایده آل باید بتواند کلاس های فوق برنامه های بسیاری را برای آموزش غیر مستقیم ترتیب دهد تا شاهد این هدف بود.

امکانات و تجهیزات

زمان می‌توان به کیفیت آموزشی امیدوار بود که امکانات و تجهیزات مدرنی متناسب با استانداردهای تعریف شده جهانی وجود داشته باشند، همچنین وسایل گرمایشی و خنک کننده، آشپزخانه مجهز، وسایل کمک آموزشی نیز الزامی است.

توصیه می‌شود نسبت به نظافت و تمیزی وسایل دقت نظر داشته باشید. اگر احساس می کنید مهد کودک اهمیت چندانی نسبت به وجود وسایل خطرناک نمی دهد بهتر است با مدیریت صحبتی داشته باشید.

مسافت

کودکانی که در سنین مهد کودک قرار دارند وابستگی بسیاری به خانواده احساس می کنند. انتخاب مهدکودک هایی با مسافت بالا می‌تواند این وابستگی را چالش‌برانگیز کند. حتماً نزدیکی مسافت را دقت داشته باشید با توجه به اینکه ساعات کاری موسسه آموزشی ممکن است طولانی باشد و روحیه حساس فرزندتان آسیب نبیند.

بودجه

حال با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی بسیاری از خانواده ها نمی توانند هزینه گزافی برای آموزش فرزندشان کنار بگذارند و معیارهای بیشتری را رصد می‌کنند. بهتر است به طور دقیق و جزئی هزینه تمامی کلاس ها را بپرسید و مطمئن شوید که تناسب خوبی بین کیفیت آموزش و هزینه وجود دارد.

بهداشت و نظافت

شیوع ویروس مرگبار کرونا، الزام رعایت پروتکل های بهداشتی را دو چندان کرده است. حتما مطمئن شوید که کارکنان مهدکودک برنامه دقیقی برای نظافت تمامی فضاهای داخلی مانند اشپزخانه، توالت و کلاس های آموزشی دارند همچنین وسایل بازی را نیز به طور مرتب تمیز می کنند.

پرسش و پاسخ