بهترین مهدکودک در خیابان فاطمی

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های خیابان فاطمی تهران، یوسف آباد، منطقه ۷ تهران را مشاهده نمائید. اما برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم به مهدکودک های یوسف آباد و میدان ولی عصر نیز سر بزنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان پانزدهم پلاک ۴۷
خیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳
میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک ۳۶
مدیر مهدکودک هستید؟
در لیست مهدکودک ها بصورت ویژه دیده شوید، در قسمت زیر لیستی از مزایای ویژه شدن آورده شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • مشاوره کسب و کار

  • قرارگیری در اول لیست

  • برند سازی ویژه

  • بازدید بیشتر

  • مراجعه بیشتر

  • ثبت نام بیشتر

  • جایگاه اول گوگل

مهدکودک خورشیدک در امیرآباد، فاطمی

تهران، محله فاطمی، بزرگراه شهید گمنام - امیرآباد شمالی_روبروی بیمارستان قلب _خیابان مظفری خواه _بین پروین اعتصامی و رهی معیری _پلاک۹۸

مهد کودک و پیش دبستانی پریای کوچک

خیابان فاطمی ، پروین اعتصامی ، کوچه یکم ، پلاک ۳۲

مهد کودک و پیش دبستانی باغ زندگی

میدان گلها بلوار گلها خیابان مرداد کوچه ثروتی شرقی پلاک ۲۳

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه معراج

تهران - میدان گلها - خیابان شهید مظفری خواه - بین پروین اعتصامی و رهی معیری - پلاک ۹۸

بهترین زمان حضور کودکان در مهدکودک بسته به تصمیم والدین است. ممکن است گروهی از خانواده ها تمایل داشته باشند از زمان نوزادی فرزندشان در این محیط آموزشی حضور یابند و برخی نیز اعتقادی به روند آموزشی این مراکز نداشته باشند. توصیه روانشناسان حوزه کودک به انتخاب موسسات ایده‌آل و استاندارد است تا شاهد یادگیری مهارتهای مختلف و تقویت خلاقیت و نوآوری نیز باشید.

بهترین مهدکودک کدام است؟

اگر از والدین بپرسید که بهترین مهدکودک از نظر آنها چیست؟ مطمئنا به حضور پرسنل دلسوز، کادر حاذق و رعایت استانداردهای آموزشی اشاره می کنند اما باید پذیرفت لقب بهترین برای خانواده های مختلف به گونه ای متمایز تعریف می‌شود. برخی مایلند فرزندشان در مراکزی با امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزش ببینند و بسیاری نیز علاقه مند به موسسات آموزشی واقع در محله های نزدیک خویش هستند. در ادامه جزئی ترین عوامل بررسی شده‌اند تا رنج و سختی کمتری را احساس کنید.

عوامل موثر برای انتخاب بهترین مهد کودک

حضور کودکان در فضای آموزشی که بتوانند بیاموزند و انرژی خود را خالی کنند، فرصتی ارزنده است تا خانواده ها نیز بتوانند ریکاوری شوند اما نباید اسم و قیمت را تنها ملاک انتخاب قرار داد. شکوفایی استعدادها به ملاک های دیگری نیز وابسته است تا شاهد فقر فرزندتان در زمینه کسب مهارت های مختلف نبود.

کیفیت آموزش

ثبات و مهارت مربیان یک مهد کودک می تواند آینه تمام نمایی از رسالت آموزشی مراکز باشد، حتما رفتار آنها را در جلسات حضوری و ثبت نام توجه کنید و مطمئن شوید کودکان در جوار معلمانی هستند که با مهربانی و صبوری به سوالات آنان پاسخ می دهد تا بتوانند به شکل غیر مستقیم آموزش ببینند.

اگر احساس می کنید تعداد مربیان با کودکان همخوانی ندارد و نمی توانند پاسخگویی ایده آلی را تجربه کنند، حتماً دغدغه‌های خود را با مدیریت مطرح کنید. تربیت کودکان موفق و منضبط آرزوی تمامی خانواده هاست که می بایست از متد های آموزشی مدرن و ایده‌آل بهره مند شوند.

امکانات و تجهیزات

برخی از مراکز آموزشی با تبلیغات زرد متمرکز بر امکانات و تجهیزات مدرن مدعی می شوند بهترین آموزشات را ارائه می کنند، اگرچه وسایل کمک آموزشی می‌تواند به واکاوی توانمندی‌های درونی کودکان منجر شود اما نباید تنها ملاک انتخاب قرار گیرد بلکه هدف رشد شناختی، حرکتی، اجتماعی و عاطفی کودکان است.

شما می توانید برای درک بهتر نگاهی به کلاس و نحوه تدریس نیز داشته باشید تا ببینید در کلاس های فوق برنامه مانند آشپزی، سفال، تئاتر و کلاس های ورزشی امکانات فراهم است یا خیر.

همچنین نگاهی اجمالی به دیوارها و کمدها نیز می تواند بیانگر سابقه مربیان برای ارائه کاردستی های مختلف باشد، فراموش نکنید این اقدام به ظاهر کوچک، تاثیر شگرفی در عزت نفس و اعتماد به نفس زنان برجای می گذارد.

شرایط ایمنی

کارکنان مهدکودک موظف هستند که ایمنی و نظافت فضای داخلی و خارجی را به عنوان یک وظیفه منظم جدی بگیرند، حال با شیوع کرونا نیاز است همه روزه توالت‌ها، آشپزخانه، فضای بیرون و کلاس های مختلف در یک برنامه ریزی دقیق تمیز شوند.

قوانین و مقررات مهدکودک

اخلاق حرفه ای در مهدکودک ها ملزم به رعایت قوانین و الزاماتی است تا کودکان نظم و ترتیب را بیاموزند و با وظایف دیگری نیز آشنا شوند. ساعات کاری طولانی در مراکز آموزشی می‌تواند پس از مدتی چالشهایی را ایجاد کند بطوری که کودکان تمایلی به آموزش نداشته باشند.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهدکودک خورشیدک در امیرآباد، فاطمیتهران، محله فاطمی، بزرگراه شهید گمنام - امیرآباد شمالی_روبروی بیمارستان قلب _خیابان مظفری خواه _بین پروین اعتصامی و رهی معیری _پلاک۹۸۰۲۱۸۸۰۰۲۵۴۰ ۰۲۱۸۸۳۵۵۹۶۷
موسسه پرورش فرزندان برتر در یوسف آبادتهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی - خیابان پانزدهم پلاک ۴۷۰۹۰۱۶۷۰۴۶۴۳ ۰۲۱۸۸۷۰۳۴۲۰
مهدکودک نسیم مادر در بلوار کشاورزمیدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک ۳۶۰۲۱۸۸۹۵۳۳۳۹ ۰۹۳۵۱۹۲۰۰۶۷
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه معراجتهران - میدان گلها - خیابان شهید مظفری خواه - بین پروین اعتصامی و رهی معیری - پلاک ۹۸ ۰۲۱۸۸۰۰۲۵۴۰
مهد کودک و پیش دبستانی باغ زندگیمیدان گلها بلوار گلها خیابان مرداد کوچه ثروتی شرقی پلاک ۲۳۰۲۱۸۸۳۵۸۰۱۶ ۰۲۱۸۸۰۲۲۴۲۴
مهد کودک و پیش دبستانی پریای کوچکخیابان فاطمی ، پروین اعتصامی ، کوچه یکم ، پلاک ۳۲۰۲۱۸۸۹۷۶۰۷۰
خانه کودک پردیس امیرآبادخیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳۰۹۳۶۴۵۴۹۸۲۵ ۰۲۱۸۸۶۳۴۴۶۲
پرسش و پاسخ
بهترین مهدکودک حوالی میدان فاطمی چه مهدکودکی هست؟
در این صفحه لیست تمام مهدکودک های حوالی میدان فاطمی را بررسی کرده، پروفایل آن ها را مطالعه کنید، بازخوردهای خانواده ها به آن مهدکودک را بخوانید و سپس در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مهدکودک تماس بگیرید و به صورت حضوری به آنجا مراجعه نمائید.
آیا بازخورد خانواده ها به مهدکودک های فاطمی واقعی هستند؟
تمامی بازخورد خانواده ها به یک مهدکودک واقعی هستند. نویسنده بایستی برای ثبت هر بازخورد ایمیل و شماره تلفن خود را ثبت کند. هر بازخورد بایستی از فیلترهای اساسی عبور کرده تا بر روی سایت رادیو کودک منتشر شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر از یه مهدکودک خاص چه کنیم؟
می توانید با مهدکودک مربوطه تماس حاصل نمائید و در یک جلسه حضوری با مدیر مهدکودک اطلاعات لازم را کسب کنید.
پیشنهاد ما به شما
پیشنهاد می کنیم برای یافتن بهترین مهدکودک در حوالی میدان فاطمی به مهدکودک های یوسف آباد و میدان ولی عصر نیز مراجعه کنید و از بین آن ها نیز بهترین ها را با روشی که در بالا بیان کردیم پیدا کنید.
 
دسته بندی های ویژه