بهترین مهدکودک در خیابان امیرآباد شمالی

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های خیابان امیرآباد شمالی و گیشا را مشاهده کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

مهد کودک چرخ و فلک امیرآباد شمالی

امیرآباد شمالی، روبروی بیمارستان قلب، خیابان شکراله، پلاک ۲۶

مهد کودک و پیش دبستانی غنچه های ساعی

يوسف آباد - خیابان جهان آرا - نبش کوچه عزیزی(خیابان ۱۵) - پلاک ۱

مهدکودک مهروفا یوسف آباد

یوسف آباد - بین ۱۵ و ۱۷ - پلاک ۱۶۱

  مهدکودک مهر فرشتگان کارگر شمالی

  كارگر شمالی، روبروی مركز قلب تهران، کوچه مجد، پلاک ۲۲۴

  مهدکودک نشاط در امیرآباد شمالی

  کارگر شمالی (امیرآباد)، خیابان دوم، پلاک ۷۱ - طبقه همکف

  مهدکودک دهکده دانش

  امیرآباد شمالی، شهرک والفجر انتهای خیابان نهم جنب بازار شیخ بهایی طبقه اول

  مهدکودک دو زبانه گلک در امیرآباد شمالی

  امیرآباد شمالی، خیابان بیستم (شهید ابطحی)، پلاک ۵۰

  مهد کودک سازمان انرژی اتمی در امیرآباد شمالی

  تهران،امیرآباد، خیابان کارگر شمالی، خیابان ابطحی غربی

  والدین تنها برای تامین نیازهای مالی و امنیت فرزندان خود تلاش نمی‌کنند بلکه می بایست آموزش با کیفیت را نیز مدنظر قرار دهند. نخستین گام با انتخاب مهدکودک ایده آل شروع می شود بهتر است معیارهای شناخت مراکز آموزشی نمونه را از دیگران بپرسید تا از سلامت جسم و روح فرزندتان در زمان حضور در این محیط آموزشی مطمئن شوید که می‌تواند به شما بینشی ببخشد که تنها مسافت و قیمت را ملاک قرار ندهید، بنابراین با ما همراه باشید.

  چالش برای شناخت مراکز آموزشی نمونه

  اگر در فضای مجازی تنها یک جستجوی کوتاه داشته باشید مطمئنا به مهدکودک های مختلفی بر می خورید که در تلاش برای ارائه خدمات ارزشمند هستند اما نباید جست و جوی خود را فقط محدود به وب سایت و برنامه های مجازی کنید بلکه از دوستان و آشنایان نیز تجربه آنها را بپرسید.

  همچنین می توانید به شکل حضوری در ساعت کاری مهد کودک ها، سری به کلاس‌های آموزشی بزنید و از کیفیت آنها مطمئن شوید. قبل از هر اقدامی اولویت‌های خود را یادداشت کنید و متناسب با آن ها گام بردارید.

  برنامه های تاثیر گذار برای انتخاب مهد کودک های استاندارد

  در گوشه گوشه شهر، مراکز آموزشی مختلف با شعارهای تبلیغاتی جذاب و مهیج حضور دارند که در پی جذب خانواده ها برای ثبت نام فرزندان دلبندشان هستند. حال والدین مطلع شده اند که مهد کودک تنها فضایی برای نگهداری و تخلیه انرژی کودکان نیست که آموزش به عنوان سرابی باشد. برخی از خانواده ها مایلند فرزندشان در کارهای جانبی مانند آشپزی، سفال، تئاتر و موسیقی و ... درخشان ظاهر شوند، حتماً برنامه آموزشی را با جزئیات دقیق بپرسید.

  نخستین گام برای انتخاب بهترین مهدکودک

  انتخاب مهد کودک مانند خرید لباس و کتاب نیست بلکه می بایست وقت و انرژی بگذارید تا در بازدید حضوری شرایط مختلف مانند رفتار مدیریت کارکنان و مربیان آموزشی، امکانات بازی و وسایل کمک آموزشی و همچنین نظارت بر ایمنی فضا را بسنجید.

  دقت داشته باشید اگر مراکز خاصی به والدین اجازه بازدید ندهد نمی تواند انتخاب خوبی باشد بنابراین تعامل و احترام به انتخاب خانواده ها را جدی بگیرید.

  سطح بهداشت

  کودکان ساعات زیادی را در مهدکودک ها، مشغول آموزش و بازی هستند بنابراین باید در زمینه رعایت نکات بهداشتی از تمامی وجوه مطمئن باشید و بپرسید که مواد غذایی شامل چه گروه های مانند سبزیجات، گوشت و میوه جات هستند. از عادت غذایی خاص فرزندتان نیز اطلاعاتی بدهید حتی می توانید سری به آشپزخانه بزنید و مطمئن شوید که کارکنان به شکل منظم تمامی وسایل را ضدعفونی می کنند.

  فضای آموزشی

  روحیه کودکان بسیار حساس است، مطمئناً اگر در فضای تاریک و یا شلوغ حضور دائمی داشته باشند بر تمرکز آنها نیز تاثیر گذار است بنابراین از مدیریت بخواهید که محل برگزاری کلاسها را به شما نشان دهد که اسباب بازی ها و وسایل کمک آموزشی آسیبی جانی به سلامت فرزندتان وارد نمی کنند.

  پرسش و پاسخ