بهترین مهدکودک نیاوران

لیست بهترین مهدکودک های نیاوران؛لیست بهترین مهدکودک های شمال تهران؛ لیست مهدکودک های منطقه ۱ تهران؛ مهدکودک خوب منطقه ۱ تهران را مشاهده کنید

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

مهدکودک باغ گلشن در نیاوران

نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹

مهد کودک دوستی نیاوران

شمال كاخ نياوران، خ زينعلي، نبش دهم، پلاك ۱

مهد کودک سرخابی نیاوران

تجریش - خیابان شهید آیت الله ملکی ( سعد آباد) پلاک ۴۶

مهد کودک غنچه های میهن نیاوران

تهران - ميدان نياوران - جمال آباد - خيابان شفيعي - بن بست آهو - پلاک ۲

مهد کودک دو زبانه شرویلا نیاوران

نیاوران، خیابان آقایی، کوچه پورداد، آبکوه ۶، پلاک ۱۲

مهد کودک آوای چکاوک نیاوران

نياوران،خيابان سعيدي نبش كوچه فرهاد پلاك ١ یا فرمانيه،خيابان سعيدي نبش كوچه فرهاد پلاك ١

مهد کودک لی لی یوم نیاوران

نیاوران، دوربرگردان عمار، کوچه راد، کوچه صالحی، پلاک ۱۵

مهد کودک دو زبانه سلاله نیاوران

پشت کاخ نیاوران خیابان جهانشاهی اول جمال آباد پلاک ۱و۹

مهد کودک دو زبانه گلپاد نیاوران

نیاوران، بعد از سه راه مژده، بن بست اختصاصی، پلاک ۳۸۰/۱

مهدکودک سه زبانه آلا نیاوران

نیاوران، کامرانیه شمالی، خیابان مینا، کوچه شهید رحمانی، پلاک ۶

مهد کودک روبان در نیاوران

نیاوران (از سمت میدان قدس)، کوچه شفیعی، کوچه دوم، پلاک ۴

مهد کودک ستارگان نیاوران

نیاوران، جمال آباد، خیابان شفیعی، میدان خبیر، بن بست ترانه، پلاک۱

مهد کودک غنچه های میهن نیاوران

تهران - ميدان نياوران - جمال آباد - خيابان شفيعي - بن بست آهو - پلاک ۲

مهد کودک خانه دوست نیاوران

خیابان باهنر (نیاوران) - بعد از سه راه یاسر - بن بست مطهری - پلاک ۳۷

در جدول زیر می توانید لیست خلاصه شده مهدکودک های نیاوران را در این جدول مشاهده کنید.

 

نام مهد کودک آدرس شماره تلفن
گلشن نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹ ۰۲۱۲۲۷۳۲۷۳۲
همه گل نیاوران خیابان تبریزی خیابان محمودی سوم کوی نسترن پلاک ۳ ۰۲۱۲۲۷۱۲۰۶۴
شادان نیاوران میدان یاسر خیابان عمار پلاک ۳۱ ۰۲۱۲۲۲۹۶۳۴۳
شادان ۱ تهران سه راه یاسر خیابان عمار پلاک ۳۱ ۰۲۱۲۲۲۹۶۳۴۳۰۲۱۲۲۸۳۳۳۲۶
صوفیا دزاشیب خیابان كبیری روبروی آتش نشانی پلاک ۱۵۲ ۰۲۱۲۲۷۳۳۶۰۰
دوستی تهران شمال کاخ نیاوران خیابان زینعلی نبش دهم ۰۲۱۲۲۸۰۰۰۶۲
غنچه های میهن نیاوران خیابان شفیعی خیابان آهو پلاک ۲ ۰۲۱۲۲۲۸۳۹۳۳
مهر پرور نیاوران ابتدای خیابان پور ابتهاج پلاک ۲۰ ۰۲۱۲۲۸۱۰۴۸۲
خانه دوست نیاوران بعد از میدان یاسر بن بست مطهری پلاک ۳۷ ۰۲۱۲۲۷۲۰۶۱۰
شرویلا نیاوران بعد از سه راه یاسر نرسیده به مژده نبش کوچه آرین پلاک ۱ ۰۲۱۲۲۷۱۲۲۱۲
آلا نیاوران کامرانیه شمالی خیابان مینا کوچه شهید رحمانی پلاک ۶/۱ ۰۲۱۲۲۸۲۶۲۶۴۰۲۱۲۲۸۲۵۹۶۹
لی لی یوم نیاوران دوربرگردان عمار کوچه راد کوچه صالحی پلاک ۱۵ ۰۲۱۲۲۲۹۶۵۹۸
دنیای فرشتگان لواسان بلوار امام روبروی کمربندی خیابان ورجین کوچه انار پلاک۴ ۰۲۱۲۶۵۴۹۸۵۶
آلاء  نیاوران خیابان سرتیپ سعیدی کوچه رحمانی پلاک ۶ ۰۲۱۲۲۲۸۰۹۹۸

 

نیاوران محله ای واقع در منطقه ۱ شهر تهران است که از شمال با ارتفاعات کلک‌چال و اردوگاه باهنر، از غرب با تجریش ، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه ، کامرانیه و دزاشیب هم‌مرز است.

از موضوعات خیلی مهم در انتخاب یک مهدکودک برای افراد ساکن در منطقه ی نیاوران، نزدیکی مهدکودک به خانه یا محل کار آنان است. بنابراین سایت رادید کودک لیست بسیار کاملی از مهدکودک های نیاوران و سایر محلات تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بتوانید به راحتی مهدکودک مورد نظر خود را بیابید.

برای پیدا کردن یک مهدکودک خوب باید به نکات مختلفی توجه کنید، از جمله کلاس های آموزشی مهدکودک مثل کلاس موسیقی، زبان، شطرنج، خلاقیت، نمایش، و کلاس های ورزشی از جمله ژیمناستیک، باله، شنا و ...

همچنین معیارهای دیگری را در نظر بگیرید از جمله:

  • امنیت محیط و فضاهای مختلف
  • بهداشت و سرویس های بهداشتی
  • وجود دوربین های مداربسته
  • وعده های غذایی و میان وعده ها
  • توانایی مربیان
  • متدهای تربیتی
  • سر.یس های رفت و برگشت

پس از مشاهده و مطالعه ی تمام مهدکودک های نیاوران، می توانید مهدکودک های مناطق مجاور و همسایه را نیز بررسی کنید. برای مثال به صفحه "بهترین مهدکودک های پاسداران" مراجعه کنید.

برای پیدا کردن مورد مناسب مهد کودک  لازم است که صبر داشته باشید و به همه چیز فکر کنید، زیرا نمی خواهید با سهل انگاری، رنج و سختی دوچندانی به روحیه لطیف فرزندتان تحمیل کنید.  افراد مختلف هنگام انتخاب مهد کودک اولویت های متفاوتی دارند، اما مواردی وجود دارد که همه باید به عنوان چک لیست در ذهن خود داشته باشند.

دغدغه خانواده ها برای انتخاب مهدکودک مناسب در نیاوران

لحظه ای که متوجه می شوید فرزند شما، چیزی که عزیزترین موجود در جهان است، باید به افراد جدید و ناشناخته اعتماد کند، والدین غرق در احساسات مختلف می شوند.  ترس والدین از جدایی از کودک و همچنین نگرانی این که آیا پرسنل مهد کودک به اندازه کافی از کودک مراقبت می کنند وجود دارد.  اجتناب ناپذیر است که والدین سپس از خود این سوالات را نپرسند: 

 آیا من می خواهم فرزندم به مهد کودک برود کار درستی انجام می دهم؟  آیا مربیان مهد کودک با کودک من رفتار خوبی خواهند داشت؟  آیا کودک به شرایط جدید و ریتم جدید روزانه آموزشی عادت خواهد کرد؟  چگونه کودک همسالان خود را در مهد کودک می پذیرد؟  

همه این سوالات و تردیدهایی که والدین را آزار می دهد مورد انتظار و طبیعی است، اما باید بدانید وقتی خانواده، مهد کودک با کیفیتی را انتخاب کنند و دوره سازگاری کودک کمتر می شود، والدین متوجه می شوند که بیشتر نگرانی ها بی دلیل بوده است.  

مهمترین عوامل در انتخاب مهدکودک های نیاوران

اگر می خواهید فرزندانتان رشد کرده و تا حد امکان حالت خوشایند داشته باشد، فقط نمی توان قیمت را ملاک قرار داد، در اینجا نکات و توصیه های هوشمندانه آورده شده است ممکن است مواردی باشد که به آنها فکر نکرده باشید.

علائق و رفتار کودک خود را بررسی کنید و در همان زمان به احساس او فکر کنید، تا هر دو از انتخاب خود لذت ببرید.  نحوه آموزش کارکنان و مربیان بسیار مهم است و باید کودک در کنار آنها کاملاً احساس امنیت کند. 

اکنون، اینگونه نیست که من بگویم کسانی که بهترین تحصیلات را دارند، در مراقبت از فرزندان من بهترین هستند، اما مهم است که بدانیم مربیان تحصیلات خوبی دارند.

نحوه رفتار پرسنل در مهدکودک ها چگونه است؟

شما باید بدانید که مربی با چه لحنی با فرزندانتان صحبت می کند. افراد مختلف انواع لحن و متد آموزشی دارند، در نتیجه روش های مختلف مکالمه با کودکان نیز وجود دارد.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که وقتی با بچه ها صحبت می کنند احساس خوبی دارد یا نه.  این را به دلیل "حساسیت بیش از حد" خود نبینید ، بلکه احساس ذاتی خود را جدی بگیرید!

محیط مهدکودک های نیاوران

 شرایط فضای هر دو محیط داخلی و حیاط  را باید به خاطر بسپارید. آیا یک فضای غم انگیز است که بدون سرسبزی و امکانات یا متناسب با سن تمام تمهیدات اندیشیده شده است.

در محیط داخلی نیز چه نوع وسایل و اثاثیه وجود دارد؟ مبلمان، وسایل کمک آموزشی، کارگاه های آموزشی چگونه هستند؟ آیا فضای محیط داخلی امکان تقسیم کودکان به گروههای کوچکتر را فراهم می کند؟  این نکته بسیار مهم است تا شاهد تفرقه و تنش نبود.

 

پرسش و پاسخ
آیا مهدکودک باغ گلشن بهترین مهدکودک نیاوران هست؟
از نظر هر مادری بهترین به نوع خاصی تعبیر می شود، اما برای شناخت بهتر باغ گلشن پیشنهاد می کنیم ابتدا پروفایل این مهدکودک در سایت رادیوکودک را مشاهده نمائید، به تصاویر و ویدئوها دقت کنید، بازخورد مادران به این مهدکودک را به دقت مطالعه فرمائید و در آخر به اکانت اینستاگرام این مهدکودک مراجعه کرده تا از آن طریق اطلاعات بیشتری کسب نمائید اما هیچ چیزی جای مراجعه حضوری و مصاحبه رو در رو با مدیر مهدکودک (خانم گلشن) را نمی تواند بگیرد.
بهترین مهدکودک در نیاوران چه مهدکودکی هست؟
نیاوران یکی از بهترین منطقه های تهران است. مهدکودک های بسیار ویژه و منحصر به فردی در نیاوران وجود دارند اما برای پیدا کردن بهترین مهدکودک در هر منطقه ای ابتدا پروفایل هر مهدکودک را مطالعه کنید. به صفحه اینستاگرام آن ها مراجعه کنید. بازخورد خانواده ها به آن مهدکودک را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت با مراجعه حضوری و صحبت با مدیریت انتخاب نهایی خود را انجام دهید.
آیا بازخوردهای خانواده ها به مهدکودک های نیاوران واقعی هستند؟
تمام بازخوردها از فیلترهای ما عبور می کنند مخصوصا مهدکودک های نیاوران. ما با شماره تلفن افرادی که بازخوردهای منفی / مثبت بحث برانگیز ثبت کرده اند تماس می گیریم تا مطمئن شویم که آن بازخورد را خود این اشخاص نوشته باشند.
چگونه می توانیم از هر مهدکودک در نیاوران بیشتر بدانیم؟
نیاوران جزو استثنائات است اما پیشنهاد می کنیم به پروفایل آن ها روی رادیو کودک مراجعه کنید. سپس به اینستاگرام هر مهدکودک مراجعه نمائید تا با اطلاعات کامل تری مواجه بشوید.
آیا تمام مهدکودک های نیاوران در این صفحه وجود دارند؟
عموما لیست ما لیست کاملی از مهدکودک های خوب هر منطقه است، با وجود تلاش ما برای کامل بودن لیست مهدکودک های هر منطقه، ممکن است مهدکودک هایی مثل مهدکودک هایی که تعطیل شده اند یا به تازگی باز شده اند در این لیست وجود نداشته باشند. تمام مهدکودک هایی که علاقه به حضور و معرفی در اینترنت داشته باشند در این صفحه موجودند.