مهد کودک دو زبانه روبان نیاوران توسط سمیرا عمرانی در سال ۱۳۹۷ در منطقه یک تهران تاسیس و مدیریت می شود. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی هستند. به همین دلیل روش های جدید فرزند پروری و مشاوره توسط روان شناس مستقر در این مجموعه ارائه می شود و یادگیری کودکان مبتنی بر آموزش به شیوه غیر مستقیم همراه با بازی است.

خانواده ها می توانند فرزندان دلبند خود را از سنین شیر خواری تا پیش دبستانی از شنبه تا چهار شنبه در ساعات ۷ صبح تا ۱۶ عصر در این مهد کودک بگذارند.

از دیگر مزایا این مهد ارائه پکیج کامل آموزشی به همراه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه بوده که آن را تبدیل به یکی مجموعه های موفق تهران کرده است.

این مجموعه به شکل ویلایی تریبلکس ساخته شده و در آن مربیان با مدارک کارشناسی مرتبط و مدرک TTC زبان به فعالیت مشغول اند و پذیرش ساعتی و کودکان شیر خوار نیز امکان پذیر است.

 

والدین گرامی

برای رسیدن به بهترین نتیجه در جستجوی خود برای مهدکودک، توصیه میکنیم سه گام زیر را انجام دهید:

  1. در صفحه ی "لیست مهدکودک های نیاوران" لیست تمام مهدکودک های منطقه ی موردنظر خود را ببینید و بررسی کنید.
  2. تمام اطلاعات هر مهدکودک را مطالعه و نظرات والدین دیگر را بررسی کنید.
  3. در صفحه ی "بهترین مهدکودک نیاوران" نظرات و پزسش و پاسخ های کاربران را مطالعه و سپس تصمیم گیری کنید.
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ