بهترین مهدکودک های اکباتان

لیست مهدکودک و پیش دبستانی های حوالی اکباتان در این صفحه برای شما مرتب سازی شده است. برای انتخاب یک مهدکودک خوب در اکباتان به چند مسئله توجه لازم را داشته باشید. اول بازخوردهای مهدکودک ها را بررسی کنید. سپس اطلاعات مناسبی از آن ها روی وب پیدا کنید و در نهایت تصمیم نهایی خود را برای انتخاب بهترین مهدکودک در اکباتان و بیمه بگیرید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
یکی از ویژه ترین مهدکودک های اکباتان و بیمه بی تردید مهدکودک خانه ما هست. مهدکودک خانه ما با مدیریت لیلا صالحی با ساختاری منسجم برای استعدادیابی کودکان براساس روش هوش های ۹ گانه هوارد گاردنر بنا شده است، این مهدکودک در نظر دارد با یافتن و پرورش استعداد کودکان شما، انسان هایی آزاد و شاد پرورش دهد. معماری فضای داخلی مهدکودک نیز با استعدادیابی کودکان همخوانی کامل دارد. مهدکودک خانه ما نه تنها استعداد کودک شما...
شهرک اکباتان، بلوار اصلی فاز ۱، خیابان بیمه ۴، کوچه سهیلی، پلاک ۶

مهد کودک سرزمین سبز

اطلاعات مهد کودک و پیش دبستانی سرزمین سبز در این صفحه قابل دسترسی است.

مدیریت : خانم روحانی ( کارشناس ارشد روانشناسی – کارشناس کودک برنامه تلویزیونی اتل متل تماشا )

سال تاسیس : ۱۳۸۷

پذیرش کودکان از ۶ ماه تا ۶ سال

ساعات پذیرش : ۶...

تهران - شهرک اکباتان - فاز دو - بلوک ۱۸ - ورودی ۴ و ۵

مهد کودک و پیش دبستانی ایران مهر اکباتان

مهدکودک ایران مهر اکباتان از قدیمی ترین مهدکودک های اکباتان است.

کارگاه مادر و کودک. سرویس رفت وآمد دوربین مداربسته سالن بازی زمین شنی محوطه چمن پرسنل تحصیل کرده

از امکانات این مجموعه هستند.

اطلاعات زیادی از...

تهران - جاده مخصوص کرج - نبش ورودی فاز یک اکباتان

مهد کودک و پیش دبستانی رسالت

مهد رسالت با هدف خدمت به کودکان ایران زمین و کمک به ساختن آینده ای بهتر برای آنان در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و امروز بیش از ۲۸ سال است که همچنان پر قدرت و پر امید درحال خدمت رسانی به خانواده های عزیز است. از روز نخست همواره تلاش مدیران و موسسان این مهدکودک بر استخدام افراد متخصص و درجه یک بوده است....

تهران - شهرك اکباتان - کوی بيمه ۴ - كوچه حسين خاني - پلاک ۱۱

مهد کودک و پیش دبستانی امید فردا اکباتان

سنجش توانایی ها و استعدادهای خاص کودکان و تحلیل استعدادها که متناسب با این سنجش و مقطع سنی، کلاسها و دوره های آموزشی غیر مستقیم برای آنان تدارک دیده شده است. ضمن این که علاوه بر این سنجش، شناسایی اطفال تیزهوش با هدف کشف استعداد کودک ونوجوانان فعالیت نموده.

"بنظر میرسد مهدکودک امید فردا در...

اکباتان، بلوار اصلی

مهدکودک و پیش دبستانی خانه ما در اکباتان

یکی از ویژه ترین مهدکودک های اکباتان و بیمه بی تردید مهدکودک خانه ما هست. مهدکودک خانه ما با مدیریت لیلا صالحی با ساختاری منسجم برای استعدادیابی کودکان براساس روش هوش های ۹ گانه هوارد گاردنر بنا شده است، این مهدکودک در نظر دارد با یافتن و پرورش استعداد کودکان شما، انسان هایی آزاد و شاد پرورش دهد...

شهرک اکباتان، بلوار اصلی فاز ۱، خیابان بیمه ۴، کوچه سهیلی، پلاک ۶

مهد کودک و پیش دبستانی امید ایران

مهد کودک امید ایران با مدیریت خانم قدسیه قدوسی و مجوز بهزیستی، در حال حاضر در منطقه پنج تهران واقع شده است.

این مهدکودک پذیرای کودکان ۲ سال وبالاتر شما در مکانی گرم و شاد و از ساعت ۷ صبح الی ۱۷ بعدازظهر  خواهد بود.

مهد کودک امید ایران با بیش از ۲۵ سال سابقه، با امکانات و برنامه های...

تهران - شهرک اکباتان - فاز ۲ - بلوک ۱۷

مهدکودک نام آوران در اکباتان

مهدکودک نام آوران زیر نظر مدیریت زهرا فرجامی در اکباتان، با کادری مجرب و آموزش دیده است تاسیس شده تا کودکان شما بهترین لحظات را داشته باشند.

اولین دانشگاه کودکان و پرتال آلمان، با همکاری مدیر وموسس اولین دانشگاه کودکان ایران مربیان مجرب با هدف تقویت پرسشگری مجهز بودن به دوربین مدار بسته در...
شهرک اکباتان، فاز دو، بلوک ۱۵، بین ورودی ۱ و ۲

مهد کودک و پیش دبستانی ستارگان زیبا

کهدکودک ستارگان زیبا با مدیریت خانم زیبا روستایی با مجوز بهزیستی و زیر نظر کارخانه ی ایران خودرو فعالیت میکند اما به صورت آزاد نیز ثبت نام انجام میدهد.

این مهدکودک با کادر آموزشی مجرب، متخصص و متعهد پذیرای فرزندان شماست.

سرویس رفت و برگشت در این مهدکودک برای کودکان مهیاست

...

تهران - اتوبان کرج - بعد از شهرک اکباتان - شهرک آزادی - خیابان امام جعفر صادق - کوچه هشتم

انتخاب بهترین مهد کودک می تواند یک مسئله دشوار باشد و همیشه طبق برنامه پیش نمی رود. یافتن یک پیش دبستانی مناسب برای کودک در صورتی که خواسته های زیادی از پیش دبستانی داشته باشید، چالش بر انگیزتر نیز است.

مهمترین موارد در بازدید مهدکودک های اکباتان

عزیمت کودک به مهد کودک، یکی از مهمترین وقایع در اوایل کودکی، چه برای خود کودک و چه برای تمام خانواده است. در همان آغاز والدین باید از دوستان، اقوام، همسایگان بپرسند که فرزندان آنها به کدام مهد کودک می روند و تجربیات آنها چیست.  اگرچه بر اساس تجربیات دیگران نمی توان تصمیم نهایی را گرفت، اما می تواند کمک بزرگی باشد.  

والدین همچنین می توانند به وب سایت مرکز آموزشی نگاه کنند و سپس باید از موسساتی بازدید کنند که فکر می کنند می تواند مکانی برای اقامت فرزندشان باشد.

یکی از اولین اقداماتی که هنگام انتخاب مهد کودک باید انجام شود، تعیین وقت قبلی و گشت و گذار در فضا برای اطمینان از کیفیت آموزش، بهداشت و امنیت است. هنگام بازدید، به صبر و مهربانی کارمندانی که از آنها سوال می پرسید، توجه کنید. بسیار مهم است که از نظر تحصیلات باسواد، رفتاری مهربان و صبور باشند.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب مهدکودک های حوالی اکباتان

هنگام بازدید از مهد کودک، توجه به موارد مختلف دیگری نیز ضروری است: مکان تأسیسات، بهداشت و ایمنی تاسیسات، فضای داخلی مهد کودک، تجهیزات، وسایل بازی، وسایل آموزشی، ظاهر، خلق و خوی کارکنان، روحیه کودکان در هنگام ملاقات.

همچنین  اگر مهد کودک حیاط دارد، مهم است که چیدمان و ایمنی فضایی که برای کودکان مناسب است را در نظر بگیرید.  اتاق ها باید روشن و شاد باشند تا فضای مطبوع، مثبت و گرمی از کارکنان را نیز ترسیم کنند.

ساعت کار و انعطاف پذیری مهدکودک ها

 با توجه به اینکه بیشتر والدین بیش از حد کار می کنند، ساعت کاری مهد کودک معمولاً عامل تعیین کننده ای در انتخاب مهد کودک است. بسیار مهم است که ساعات کاری متعادل باشد تا بتوانند به تعهدات کاری خود برسند. 

 یک کودکستان مدرن باید حتی در لحظات سخت و طاقت فرسا نیز پشتوانه خانواده باشد.  مهدکودکی متناسب با خانواده مرکزی است که در آن والدین بتوانند حتی در خارج از ساعات رسمی کار، شاهد خدمت رسانی مهیج باشند. 

رژیم غذایی

منو غذایی را چک کنید. مهم نیست که آیا مهد کودک آشپزخانه مخصوص به خود را دارد یا از تحویل غذا استفاده می کند (به شرطی که تأمین کننده از استانداردهای بهداشتی برخوردار باشد که به راحتی قابل بررسی است)، مهم این است که چه چیزی در فهرست وجود دارد، آیا غذا متنوع است، باید میوه ها و سبزیجات به اندازه کافی ارائه شود و محصولات ارزان قیمت صنعتی مانند هات داگ عرضه نشوند.

نزدیکی محل

 مکان مهد کودک اغلب در انتخاب مهد کودک تأثیر زیادی دارد.  برای والدین مهم است که مهد کودک نزدیک محل زندگی یا نزدیک به محل کار باشد، به طوری که آنها بتوانند در طول روز راحت تر وقت خود را سازماندهی کنند. 

پرسش و پاسخ
بهترین مهدکودک در اکباتان یا خیابان بیمه چه مهدکودکی هست؟
ما سعی کردیم در ۳ سال اخیر لیست کاملی از مهدکودک های اکباتان را جمع آوری کنیم، توضیحات مناسب، بازخوردهای خانواده ها و تصاویر گوناگون اطلاعات کافی به شما برای انتخاب بهترین مهدکودک را می دهد. اما اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستید پیشنهاد می کنیم با مهدکودک مربوطه تماس حاصل نمائید یا طی یک جلسه حضوری با این مجموعه اطلاعات کافی را دریافت کنید. اما پیشنهاد می کنیم به "مهدکودک خانه ما" به دلیل استعدادیابی کودکان نگاه ویژه تری داشته باشید.
آیا بازخورد خانواده ها به مهدکودک هایی که در اکباتان آورده شده اند، قابل استناد هستند؟
تمامی بازخوردهایی که روی وب سایت رادیو کودک ثبت می شود از فیلترهای گوناگون برای انتشار می گذرند. برای مثال در بیشتر مواقع با شخصی که بازخورد مربوطه را گذاشته تماس میگیریم تا از صحت بازخوردشان مطمئن شویم. پس مطمئن باشید تمام سعی ما در پالایش و تسویه بازخوردها بوده است.
از کجا می توان بهترین مهدکودک را انتخاب کرد؟
"بهترین" یک صفت کیفی هست. کیفیت از نظر هر شخص با دیگری متفاوت است. اما مجموع امکانات یک مهدکودک در تصمیم گیری خانواده ها تاثیر گذار است. برای همین پیشنهاد می کنیم به تک تک اطلاعات ارائه شده از مهدکودک ها روی وب سایت رادیوکودک حساس باشید و با دقت مطالعه فرمائید.
مهدکودک خانه ما در اکباتان چه کیفیتی دارد؟
این مهدکودک استعدادیابی کودکان را براساس روش هوارد گاردنر در غرب تهران بصورت تخصصی انجام می دهند. در عین حال این مهدکودک متولی برگزاری کلاس های مادر و کودک هستند. نگاه ویژه خانم صالحی هم به بحث کودک و خانواده ها باعث ارتقای سطح این مهدکودک شده است. اما پیشنهاد می کنیم توضیحات این مهدکودک را مطالعه کرده، بازخوردهای خانواده را به دقت بخوانید و در نهایت بصورت حضوری به مهدکودک مربوطه مراجعه نمائید و اطلاعات خود را کامل کنید.