اطلاعات مهد کودک و پیش دبستانی سرزمین سبز در این صفحه قابل دسترسی است.

مدیریت : خانم روحانی ( کارشناس ارشد روانشناسی – کارشناس کودک برنامه تلویزیونی اتل متل تماشا )

سال تاسیس : ۱۳۸۷

پذیرش کودکان از ۶ ماه تا ۶ سال

ساعات پذیرش : ۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰

پذیرایی از نوگلان همراه با صبحانه و ناهار گرم با سرویس رفت و برگشت

پذیرایی از دانش آموزان دبستانی بعد از تعطیلی مدارس جهت والدین شاغل و کارمند

 

*با نظر به اینکه گرفتن انواع تست ها اعم از هوش، خلاقیت،... بیشتر از ۱۰ سال است که در جهان منسوخ شده است ارزیابی نوگلان منطبق بر آخرین متد دانشگاه یوتای آمریکا در پیش دبستانی و مهد کودک سرزمین سبز انجام می شود. همچنین با توجه به اینکه تقسیم بندی نوگلان از نقطه نظر سن به صورت زیر می باشد کلیه مهارتهای ذکر شده برای تمامی گروههای سنی در این مرکز ارزیابی می شود.

گروههای سنی :

 ۱۲ – ۶ ماهگی  ،  ۲۴ – ۱۳ ماهگی  ،  ۳۶ – ۲۵ ماهگی  ،  ۴۸ – ۳۷ ماهگی  ،  ۶۰ – ۴۹ ماهگی  

انواع مهارتها :

مهارتهای شناختی - مهارتهای زبانی - مهارتهای اجتماعی -

مهارتهای حرکتی شامل مهارتهای حرکتی ظریف و درشت - مهارتهای خودباوری

اما برای اینکه بتوانید با مهدکودک های ویژه اکباتان آشنا بشوید ما دو راه به شما پیشنهاد می کنیم.

قسمت اول یافتن بهترین مهدکودک اکباتان: به صفحه لیست بهترین مهدکودک های اکباتان مراجعه نموده و لیست مهدکودک های ویژه آن منطقه را مشاهده نمائید برای هر مهدکودک پروفایلی تدارک دیده شده است. اطلاعات هر مهدکودک بانضمام بازخورد خانواده ها نسبت به آن مهدکودک آورده شده است.

قسمت دوم یافتن بهترین مهدکودک اکباتان:به صفحه گفت و گوی بهترین مهدکودک اکباتان از نظر شما چه مهدکودکی هست مراجعه نمائید و بازخورد خانواده ها نسبت به تمام مهدکودک های این منطقه را یکجا مشاهده کنید.

همیشه خواندنبازخورد خانواده ها درباره مهدکودک هاراه گشا هستند اما واقعا ۲۰ ، ۳۰ درصدی احتمال اشتباه برای انتخاب خود قرار دهید چون همیشه معیار افراد با دیگران متفاوت هست. حساسیت خانواده ها نسبت به این موضوعات مختلف، متفاوت است. بخاطر همین نمی توان یک مهدکودک را از همه جوانب مورد بررسی قرار داد.

.
من دقیقا دنبال جایی هستم که دنبال هوش و تیزهوش کردن بجه ها نباشن. و از متد این مهد خوشم اومد. البته من مهد خانه ی ما رو دیدم و خوشم اومد از روش هاشون. ولی این مهد رو هم حتما میرم سر میزنم بهش و بعد انتخاب میکنم
مامان آزاده
.
من خانم روحانی رو میشناسم. تو تلویزیون دیدمشون، خیلی دید خوبی درمورد بچه ها دارن. ولی همسایه مون از این مهد راضی نبود. حالا نمیدونم چه کنم
صبا
.
هرروز یه چیز جدید درمیاد. تا دیروز تست هوش بود و خلاقیت. حالا امروز شده تست یوتا. من در جریان نیستم. این چجور ارزیابیه؟
فرانک
.
مهد خوبیه. متشکرم
ضیایی
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه