مهدکودک نام آوران زیر نظر مدیریت زهرا فرجامی در اکباتان، با کادری مجرب و آموزش دیده است تاسیس شده تا کودکان شما بهترین لحظات را داشته باشند.

  • اولین دانشگاه کودکان و پرتال آلمان، با همکاری مدیر وموسس اولین دانشگاه کودکان ایران
  • مربیان مجرب با هدف تقویت پرسشگری
  • مجهز بودن به دوربین مدار بسته در تمام نقاط مهد
  • مجهز بودن به وسایل ایمن برای بازی های سالنی مانند : مانکی بار - حلقه بسکتبال - دروازه فوتبال - تاب - سرسره ، استخر توپ و . . . 
  • استفاده از کامپیوتر، برای آموزش بهتر 
  • مجهز بودن کلاس شیرخوار به تلویزیون و DVD Player
  • تصفیه اب و هوا

زهرا فرجامی :  موسس مهد کودک

 "با ۱۵ سال سابقه کار در آموزش وپرورش  مهد کودک را تاسیس کردم . بچه ها را عاشقانه دوست دارم و هر روز  غصه هایم را با دیدن خنده هایشان و کلمات بی ریایشان فراموش می کنم انرژی می گیرم و همراه با مربیان عزیز ومهربانم شروع به کار می کنیم. کارشناس علوم تربیتی از دانشگاه علامه هستم ۲۶سال است که مهد کودک نام آوران را در اکباتان دایر کرده ام. مشتاق روش ها و کارهای جدید برای آموزش کودکان هستم .  همیشه مطالعه وتحقیق می کنم ودر سفرهایم نو آوری ها را به مهدم منتقل میکنم."

میترا نیکخوی :  مدیر داخلی 

 "دنیای کودکان بهشت سبزی است دراین دنیا، ارتباط برقرار کردن با کودکان  یعنی انرژی گرفتن از آنان، با این حس به این مهد پا گذاشتم وبا گذشت ۴سال از این تجربه، احساسی که دارم قابل توصیف نیست .شاید به این باور هرگز نمی رسیدم وخودم را همیشه درهمان فضای کارمندی با دوستان همکارم می دیدم ولی اینک هرروز صبح آغوشم را به روی این کودکانی که مرا به اسم میترا جون صدا می کنند می گشایم ودست پرازمهرشان را می فشارم."

اما برای اینکه بتوانید با مهدکودک های ویژه اکباتان آشنا بشوید ما دو راه به شما پیشنهاد می کنیم.

قسمت اول یافتن بهترین مهدکودک اکباتان: به صفحه لیست بهترین مهدکودک های اکباتان مراجعه نموده و لیست مهدکودک های ویژه آن منطقه را مشاهده نمائید برای هر مهدکودک پروفایلی تدارک دیده شده است. اطلاعات هر مهدکودک بانضمام بازخورد خانواده ها نسبت به آن مهدکودک آورده شده است.

قسمت دوم یافتن بهترین مهدکودک اکباتان:به صفحه گفت و گوی بهترین مهدکودک اکباتان از نظر شما چه مهدکودکی هست مراجعه نمائید و بازخورد خانواده ها نسبت به تمام مهدکودک های این منطقه را یکجا مشاهده کنید.

همیشه خواندنبازخورد خانواده ها درباره مهدکودک هاراه گشا هستند اما واقعا ۲۰ ، ۳۰ درصدی احتمال اشتباه برای انتخاب خود قرار دهید چون همیشه معیار افراد با دیگران متفاوت هست. حساسیت خانواده ها نسبت به این موضوعات مختلف، متفاوت است. بخاطر همین نمی توان یک مهدکودک را از همه جوانب مورد بررسی قرار داد.

.
مهد خوبیه، پسر من دوسالی قبل از مدرسع میرفت، امسال رفت کلاس اول مهد خیلی بهش کمک کرد که مستقل تر بشه و با بچه های دیگه راحت دوست بشه
مریم
.
پسر منم شیش ماهی هست که این مهد میره، من ازش راضیم چون احساس میکنم مسئول و مربی هاش واقعا ارتباط خوبی با بچه ها دارن، ار نظر آموزش نظر خاصی ندارم چون معمولا بچه ها تو این سن ها زیاد چیزی یاد نمیگیرن همینکه آشنا بشن و توی محیط قرار بگیرن برای من کافیه
رادین
.
بنظرم اکثر مهدکودکا در یه سطح استانداردن، باید ببینین که دنبال چی هستین برای بچه تون. بچه من کوچیکتر که بود میرفت نام آوران و من راضی بودم، از نگهداری و نظافتشون. ۵ سالش که شد خواستم ببرمش جاییکه جدی تر باشه آموزش هاش، بخاطر همین بردم مهدکودک خانه ی ما، چون اونجا استعدادیابی داره و از این نظر آموزش ها باتوجه به استعداد بچه هدفمندتر میشه. فعلا که از فضاش راضیم، ببینم آموزش ها چطوریه
حسینی
.
من میخوام پسرمو بزارم مهد تو محدوده ی اکباتانو. منتها میخوام پسر بزرگم بعد از مدرسه اش دو ساعت بتونه اینجا بمونه تا من بیام دنبالشون. کسی میدونه این مهد این امکانو داره یا نه؟
سیمین
.
من تو اکباتان خیلی دنبال مهد گشتم. این مهد هم رفتم بنظرم خوب اومد، مدیرش خانم خوبی بود. البته من پسرمو گذاشتم خانه ی ما، چون خیلی بهم نزدیک بود. خیلی هم راضیم از فضاش و امکاناتش.
صدیق
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه