مهد کودک و پیش دبستانی رهنما شهرک غرب با در اختیار داشتن کادری مجرب و برنامه های جانبی چون:اردو, نقاشی, هنرهای دستی و زبان انگلیسی در خدمت ساکنین این منطقه است. سرویس رفت و آمد نیز برای استفاده  مهیا می باشد.

این مجموعه از صبح تا بعد از ظهر آماده پذیرایی از کودکان و والدین آنها در محدوده شهرک غرب می باشد.

برای مهد کودک رهنما شهرک غرب محتوایی موجود نیست. از همین رو ما با شما در این صفحه همراه هستیم تا با کمک یکدیگر بهترین مکان برای فراگیری تعلیم و تربیت ابتدایی فرزند دلبندتان بیابیم. همان طور که می دانید برای برخی مهد کودک ها محتوایی در صفحات اجتماعی یافت نمی شود، بهتر است قضاوت خود را درباره چنین مهد کودک هایی بعد از دیدن امکانات و تجهیزات آنها از نزدیک بگذارید و سپس برای بد یا خوب نامیدن آنها نظر دهید.

دیدن تمام قسمت های مهد کودک و صحبت با پرسنل آنها سبب جذب و یا عدم اعتماد شما برای سپردن کودک دلبندتان به آن موسسه خواهد بود. بنابراین از بازدید حضوری از مهد کودک های اطراف خود غافل نشوید.

اولین چالش بزرگ والدین، یافتن بهترین مهد کودک از بین مراکز آموزشی در اطراف محل زندگیست. مسلما یافتن بهترین مکان آموزشی و سپردن کودک به آنها سبب ساختن آینده درخشان برای ثمره زندگی خواهد شد.

اولین ورود کودک به محیط آموزشی نقطه شروع رسمی برای فراگیری آموزش های اولیه خواهد بود. اگر در انتخاب خود اشتباهی داشته باشید، مسلما آینده آموزشی کودک را تحت شعاع قرار خواهید داد و چه بسا ذوق و شوق او را برای حضور در محیط مدرسه و تحصیل به واسطه انتخاب اشتباه از بین ببرید.

بهتر است با دانش بالا و همچنین صبوری به دنبال یافتن بهترین مهد کودک برای دلبند خود باشید.

اگر زمان بگذارید و بهترین انتخاب را برای کودک خود داشته باشید در آینده شاهد رشد عزت نفس، توانایی خلاقانه و تحصیلی، عشق و اشتیاق به یادگیری و کسب دانش و همچنین بالا رفتن عشق و شوق حضور در مدرسه در کودک خود خواهید بود.

در وهله اول اطمینان پیدا کنید که فرزندتان از نظر روانی آماده حضور در مراکز آموزش هست یا خیر؟

اگر جواب این سوال مثبت است شما باید با در نظر گرفتن معیارهایی و سرلوحه قرار دادن آنها به دنبال بهترین مهد کودک برای او باشید.

معیار های مهم آموزشی عبارتند از:

  • از نظر آموزش و پرورش شرایط مهد کودک باید در سطح ایده آل و مطابق با استانداردهای جهانی باشد و نیازهای آموزشی برای هریک از کودکان متناسب با استعدادهای او برنامه ریزی شده باشند.
  • هر محیط آموزشی می بایست به دور از خشونت و تبعیض نژادی باشد و تفاوتی بین کودکان قائل نشوند.
  • نظافت و تمیزی موسسات آموزشی باید در سطح ایده آل باشد.
  • امکانات و تجهیزات آموزشی می بایست با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد.
  • فاصله مهد کودک تا منزل باید در حد نرمال باشد تا وقت و انرژی کودک در مسیرهای طولانی به هدر نرود.
  • استعدادها و توانمندیهای کودکان باید در کلاس های فوق برنامه تقویت و رشد کند.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه