بهترین مهدکودک ها در خیابان بیمه

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک ها در خیابان بیمه را مشاهده نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر به بازخوردهای مهدکودک ها توجه کنید، اطلاعات خوبی به شما می دهند.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
مهدکودک خانه ما در اکباتان
یکی از ویژه ترین مهدکودک های اکباتان و بیمه بی تردید مهدکودک خانه ما هست. مهدکودک خانه ما با مدیریت لیلا صالحی با ساختاری منسجم برای استعدادیابی کودکان براساس روش هوش های ۹ گانه هوارد گاردنر بنا شده است، این مهدکودک در نظر دارد با یافتن و پرورش استعداد کودکان شما، انسان هایی آزاد و شاد پرورش دهد. معماری فضای داخلی مهدکودک نیز با استعدادیابی کودکان همخوانی کامل دارد. مهدکودک خانه ما نه تنها استعداد کودک شما...
شهرک اکباتان، بلوار اصلی فاز ۱، خیابان بیمه ۴، کوچه سهیلی، پلاک ۶

مهد کودک و پیش دبستانی امید فردا اکباتان

سنجش توانایی ها و استعدادهای خاص کودکان و تحلیل استعدادها که متناسب با این سنجش و مقطع سنی، کلاسها و دوره های آموزشی غیر مستقیم برای آنان تدارک دیده شده است. ضمن این که علاوه بر این سنجش، شناسایی اطفال تیزهوش با هدف کشف استعداد کودک ونوجوانان فعالیت نموده.

"بنظر میرسد مهدکودک امید فردا در...

اکباتان، بلوار اصلی

مهدکودک و پیش دبستانی خانه ما در اکباتان

یکی از ویژه ترین مهدکودک های اکباتان و بیمه بی تردید مهدکودک خانه ما هست. مهدکودک خانه ما با مدیریت لیلا صالحی با ساختاری منسجم برای استعدادیابی کودکان براساس روش هوش های ۹ گانه هوارد گاردنر بنا شده است، این مهدکودک در نظر دارد با یافتن و پرورش استعداد کودکان شما، انسان هایی آزاد و شاد پرورش دهد...

شهرک اکباتان، بلوار اصلی فاز ۱، خیابان بیمه ۴، کوچه سهیلی، پلاک ۶

مهدکودک نام آوران در اکباتان

مهدکودک نام آوران زیر نظر مدیریت زهرا فرجامی در اکباتان، با کادری مجرب و آموزش دیده است تاسیس شده تا کودکان شما بهترین لحظات را داشته باشند.

اولین دانشگاه کودکان و پرتال آلمان، با همکاری مدیر وموسس اولین دانشگاه کودکان ایران مربیان مجرب با هدف تقویت پرسشگری مجهز بودن به دوربین مدار بسته در...
شهرک اکباتان، فاز دو، بلوک ۱۵، بین ورودی ۱ و ۲
پرسش و پاسخ
بهترین مهدکودک بیمه کدام مهدکودکی هست؟
پیدا کردن بهترین مهدکودک اکباتان کار سختی نیست چون مجموعا مهدکودک های این منطقه از انگشتان یک دست نیز کمتر هستند. ما پیشنهاد می کنیم برای پیدا کردن مهدکودک برتر ابتدا اطلاعات پروفایل مهدکودک را مطالعه کرده، سپس به بازخورد خانواده توجه کرده و در نهایت با مدیریت مجموعه جلسه حضوری داشته باشید.
آیا بازخوردها به هر مهدکودک در بیمه قابل استناد هست؟
تمامی اطلاعات پروفایل مهدکودک ها مثل توضیحات، تصاویر و بازخورد ها با وسواس کاملی انتخاب شده اند.
چگونه می توانیم از هر مهدکودک در بیمه بیشتر بدانیم تا بهتر تصمیم بگیریم؟
تمامی تلاش ما جمع آوری اطلاعات بی نقص و کامل بوده است اما اگر این اطلاعات برای شما کافی نیست پیشنهاد می کنیم طی یک جلسه حضوری با مدیر مهدکودک از آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.