بهترین مهدکودک فرمانیه

شما در این صفحه می توانید لیست بهترین مهد کودک های شمال تهران، مهد کودک قیطریه، لیست مهد کودک های منطقه ۱ تهران، مهد کودک خوب منطقه ۱، لیست مهد کودک های درجه یک تهران را مشاهده کنید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹
پاسداران بوستان دوم. کوچه سوادکوهی. پلاک ۱۷
پاسداران، خیابان اسلامی،ابتدای بوستان پنجم شرقی، پلاک۲۰

مهد کودک پرین قیطریه

بلوار قیطریه - خیابان تواضعی - خیابان چیذر - خیابان عقابی - پلاک ۳

مهدکودک فرشته آسمانی دیباجی

خیابان دولت - خیابان دیباجی جنوبی - انتهای کاووس شرقی - بن بست گلنار - پلاک ۵

مهد کودک دو زبانه شرویلا نیاوران

نیاوران، خیابان آقایی، کوچه پورداد، آبکوه ۶، پلاک ۱۲

دبستان و پیش دبستانی دخترانه آوای تبسم تابان (با مدیریت مهدکودک سابق)

میسر۱ : میدان هروی، خیابان آزادی، سه راه مبارک آباد، خیابان افتخاریان، خیابان جمالی شرقی، پلاک ۶ مسیر ۲: میدان هروی، خیابان وفامنش، انتهای خیابان جمالی شرقی، پلاک۶

مهدکودک گل پونه پاسداران

پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان جمالی غربی، پلاک ۳۸

برای پیدا کردن بهترین مهدکودک فرمانیه می توانید لیست کاملی از مهدکودک های فرمانیه را که در این صفحه ارائه شده بررسی نمایید.

به منظور داشتن انتخابی دقیق و مناسب، لازم است ویژگی های یک مهدکودک خوب را بشناسید و آنها را در مهدکودک های مختلف جستجو کنید.

اگثر مهدکودک های منطقه ی فرمانیه، درجه یک بوده و از سطح کیفی بالایی برخوردارند. امکانات این مهدکودک ها از داشتن کلاس های مختلف مثل زبان، باله، شطرنج، شنا، موسیقی و ... تا فضاهای غنی از آموزش و روش های آموزشی به روز و متنوع می باشند.

برای انتخاب بهترین مهدکودک، لازم است تا به روش های تربیتی، وعده های غذایی، بهداشت کلاس ها و سرویس های بهداشتی، میان وعده ها، توانایی مربیان، تعداد بچه ها در هر کلاس، امن بودن فضاهای مختلف مهدکودک، مسافت مهدکودک تا منزل یا محل کارتان، امکان وجود سرویس رفت و برگشت، میزان شهریه ماهیانه و ... توجه کنید.

یکی از معیارهای مهم والدین برای انتخاب مهدکودک، نزدیکی مهدکودک به منزل یا محل کار آنهاست بنابراین اگر در منطقه ی فرمانیه به دنبال بهترین مهدکودک ها هستید، لازم است بدانید که فرمانیه محله ای واقع در منطقه ۱ شهر تهران است که از شمال با خیابان شهید لواسانی (فرمانیه)، از جنوب با بزرگراه صدر و میدان نوبنیاد ، از شرق با خیابان پاسداران و از غرب با خیابان کامرانیه منتهی می شود.

علاوه بر مهدکودک های موجود در لیست بهترین مهدکودک های فرمانیه، می توانید لیست مهدکودک های مجاور این منطقه و همه ی مهدکودک های منطقه ۱ را نیز بررسی کنید.

انتخاب مهد کودک مناسب یکی از مهمترین تصمیماتی است که برای فرزند خود خواهید گرفت، بنابراین مهم است که قبل از سپردن کودک خود، خوب تحقیق کنید. شروع مهد کودک برای بسیاری خانواده ها از والدین و کودکان، یک قدم بزرگ است. کودکی که قبلاً بیشتر وقت خود را با والدین سپری کرده بود، اکنون بخش زیادی از روز را در کنار سایر هم سن و سالان و مربیان خواهد گذراند. طبیعی است که نوعی ناآرامی را در این مورد احساس کنید. خصوصیات یک مهد کودک با کیفیت خوب چیست، باید به دنبال چه چیزی باشیم.

در انتخاب مهد کودک، به دنبال چه چیزی باشیم؟

تشخیص کیفیت مهد کودک استاندارد پیچیده است و شامل تمام جنبه های عملکرد این مرکز است. غالباً محیط بیرونی و داخلی مهد کودک است که اولین برداشت ما را شکل می دهد. 

به عنوان یک مادر می دانم که تصمیم گیری باتوجه بلافاصله به آنچه می بینیم گوش دهیم، سخت است. بهتر است قبل از انتخاب نهایی کمی عمیق تر فکر کنید.

سبک رژیم غذایی

حتما بگویید که همیشه می خواهید منوها و بهداشت غذایی را ببینید تا تصمیم بگیرید که آیا بهداشت و کیفیت برای شما مناسب است یا خیر. اطمینان حاصل کنید که میوه ها و سبزیجات فصلی زیاد هستند و مواد غذایی فرآوری شده به حداقل می رسند. اگر کودک شما به غذاهای خاصی حساسیت دارد و نیاز به غذایی خاصی دارد حتما مطرح کنید.

خلاقیت و نوآوری

در هنگام بازدید از کلاس و مرکز آموزشی، به کاردستی های آویزان شده روی دیوار، نگاهی بیندازید. آیا همه کار دستی ها و نقاشی ها یکسان به نظر می رسند؟ آیا واضح است که فعالیت ها توسط کودکان خردسال به صورت خودجوش انجام نمی شود؟ آیا خلاقیت و تخیل کودکان احساس می شود؟

پابلو پیکاسو گفت که همه کودکان هنرمندان مشهور جهان هستند. متأسفانه، رویاها و خلاقیت بسیاری از کودکان توسط معلمان و برنامه های مربوط به ساخت یک محصول مناسب برای نمایش والدینشان خفه شده است.

رابطه با کودکان و خانواده ها

آیا رفتار پرسنل بر اساس سیاست تشویق و خوشرویی است؟ چگونه معلمان و مدیریت در مورد رشد فرزندشان با والدین خود ارتباط برقرار می کنند؟ آیا والدین روزانه از فعالیت ها و رفتارهای فرزندانشان مطلع می شوند؟ آیا می توان عکس ها، فیلم ها و کاری که کودک شما در طول روز انجام می دهد را بررسی کرد؟ آیا سیستم دوربینی وجود دارد که به شما اجازه دهد هر زمان که بخواهید کودک خود را تماشا کنید؟ آیا مدیریت مدرسه فعالیت های اجتماعی برای تشویق روابط مثبت بین معلمان و والدین دارد؟ 

برنامه سالانه آموزشی

برنامه سالانه مهد کودک را بخوانید. همه مراکز آموزشی باید یک برنامه سالانه داشته باشند ، این قانون بوده و هدف آن اطمینان از عملکرد خوب آموزشی در مهد کودک های مختلف است. در این طرح باید اطلاعات مربوط به کارهای آموزشی کودکستان به مالک، شرکا، سیاستمداران، شهرداری ، والدین و سایر سهامداران ارائه شود. برنامه سالانه همچنین باید نقطه شروع همکاری والدین در تأثیرگذاری بر محتوای مرکز آموزشی باشد.

نام مهد کودک آدرس شماره تلفن
دو زبانه بچه های بهشت تهران پاسداران فرمانیه نارنجستان هفتم پلاک ۱۳ ۰۲۱۲۶۱۱۵۲۳۲۰۲۱۲۶۱۱۵۱۸۱۰۲۱۲۶۱۱۵۱۸۰
سه زبانه کلبه شکلاتی تهران چهارراه فرمانیه خیابان سنبل (سلمان پور ظهیر ) کوچه ارغوان غربی پلاک ۳۱ ۰۲۱۲۶۱۵۰۶۵۳۰۲۱۲۶۱۴۸۹۲۳
اطلس تهران فرمانیه خیابان وطن پور خیابان الوی نبش کوچه ساسان پلاک ۱۲ ۰۲۱۲۲۲۳۵۲۵۹۰۲۱۲۲۲۸۰۸۱۹
مروارید تهران تهران فرمانیه بلواراندرزگو خیابان اشکستانپور جنوبی خیابان اسدی خیابان ارشادی بن بست مینو پلاک۱۷ ۰۲۱۲۲۲۱۷۴۹۰
سعیده سه راه فرمانیه پاسداران کوهستان نهم پلاک۲۲ ۰۲۱۲۲۲۸۰۶۸۴
آوای مینو تهران فرمانیه غربی کوچه شهید صادقی کوچه آبکوه ۳ بن بست مریم پلاک ۶ ۰۲۱۲۲۷۳۸۸۰۷۰۲۱۲۲۷۵۴۱۹۷
بهشت برين فرمانیه دیباجی شمالی کوچه حمیدرضا نوریان پلاک ۴۹ ۰۲۱۲۲۲۸۲۹۲۵
فردای روشن تهران فرمانیه بعد از برج کوه نور خیابان فربین کوچه هوشمند پلاک ۵ ۰۲۱۲۲۲۹۰۶۳۷۰۲۱۲۲۲۹۶۰۷۹
پرسش و پاسخ
بهترین مهدکودک در فرمانیه کجاست؟
بهترین همیشه یک صفت کیفی است، ما به شما معیارهایی را معرفی می کنیم که براساس آنها می توانید بهترین مهدکودک در فرمانیه را انتخاب کنید. برای مشاهده این شاخص ها به سوال بعدی مراجعه کنید.
معیارهای مهم انتخاب یک مهدکودک
اول از همه کلاس های آموزشی مهدکودک برایتان با اهمیت باشد، سپس به فضای مهدکودک و رضایت خانواده ها از آنجا توجه کنید. با مدیریت مهدکودک صحبت کنید و پروسه جذب کودک دلبندتان در مهدکودک را محک بزنید.