بهترین مهدکودک های امیرآباد شمالی و جنوبی | بهترین مهدکودک های کارگر شمالی و جنوبی

لیست بهترین مهدکودک و پیش دبستانی های حوالی کارگر شمالی و جنوبی - بهترین مهدکودک در امیرآباد شمالی و امیرآباد جنوبی - مهدکودک امیرآباد شمالی

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

مهدکودک خورشیدک در امیرآباد، فاطمی

تهران، محله فاطمی، بزرگراه شهید گمنام - امیرآباد شمالی_روبروی بیمارستان قلب _خیابان مظفری خواه _بین پروین اعتصامی و رهی معیری _پلاک۹۸

مهدکودک نشاط در امیرآباد شمالی

کارگر شمالی (امیرآباد)، خیابان دوم، پلاک ۷۱ - طبقه همکف

مهدکودک دهکده دانش

امیرآباد شمالی، شهرک والفجر انتهای خیابان نهم جنب بازار شیخ بهایی طبقه اول

مهد کودک و پیش دبستانی آهنگ

تهران - خیابان کارگر جنوبي - بالاتر از میدان حر - جنب پمپ بنزين - كوچه قديريان

مهدکودک دو زبانه گلک در امیرآباد شمالی

امیرآباد شمالی، خیابان بیستم (شهید ابطحی)، پلاک ۵۰

مهد کودک چرخ و فلک امیرآباد شمالی

امیرآباد شمالی، روبروی بیمارستان قلب، خیابان شکراله، پلاک ۲۶

مهد کودک سازمان انرژی اتمی در امیرآباد شمالی

تهران،امیرآباد، خیابان کارگر شمالی، خیابان ابطحی غربی

مهد کودک و پیش دبستانی شیدا

تهران - کارگر شمالی - نرسیده به بلوار کشاورز - خیابان قدر - پلاک ۷

مهد کودک و پیش دبستانی غنچه های ساعی

يوسف آباد - خیابان جهان آرا - نبش کوچه عزیزی(خیابان ۱۵) - پلاک ۱

مهد کودک و پیش دبستانی فروغ

تهران - خیابان کارگر شمالی - خیابان بهرام زره پوش - پلاک ۱۱۷

مهد کودک و پیش دبستانی دوزبانه اینترنشنال فرایان

تهران - خیابان کارگرشمالی - روبروی مرکز قلب تهران - کوچه دانش ثانی اخلاق - پلاک ۴۳

مهدکودک ویستا در امیرآباد شمالی

امیرآباد شمالی - کوچه دهم - پلاک ۳۵

مهدکودک مهروفا یوسف آباد

یوسف آباد - بین ۱۵ و ۱۷ - پلاک ۱۶۱

  مهدکودک مهر فرشتگان کارگر شمالی

  كارگر شمالی، روبروی مركز قلب تهران، کوچه مجد، پلاک ۲۲۴

  بهترین مهدکودک در خیابان امیرآباد شمالی

  تامین نیازهای مالی کودکان تنها دغدغه فکری والدین نیست،بلکه تربیت و پرورش صحیح نیز از اهمیت بالایی نزد خانواده ها برخوردار است .

   نخستین گام برای تربیت و پرورش کودکان در سنین خردسالی وبا ورود به مهد کودک اتفاق می افتد. بنابراین انتخاب صحیح و با تفکر درست،موثرترین نقش را در آینده کودک دلبند شما خواهد داشت.

  اگر به سلامت جسم و روح کودک خود اهمیت میدهید.ملاک انتخاب خود را تنها قیمت و مسافت کم،قرار ندهید.تمام جوانب امنیتی و آموزشی را در نظر بگیرید و آینده درخشانی از نظر استقلال شخصیتی و برخورد با مسائل و مشکلات  را برای  کودک خود بسازید.

  چالش انتخاب مرکز آموزشی نمونه برای والدین

  با یک جستجوی ساده در فضای مجازی میتوانید تعداد زیادی مرکز آموزشی در اطراف محل کار و یا  محل زندگیتان بیابید . 

  مراکز آموزشی نیز  با به روز رسانی سایت های خود سعی بر این دارند.تا کار انتخاب را برای والدین راحت تر کنند و تمام اطلاعات لازم را در اختیار خانواده ها قرار دهند.

  شهریه،ساعت کار مجموعه،متراژ مرکز آموزشی،تعداد مربیان،کلاس های آموزشی،منوی غذایی،امکانات، تجهیزات و… نمونه ایی از این اطلاعات است که میتوان در سایت ها به آن دسترسی داشت .

  پیشنهاد ما به شما والدین گرامی این است که تنها به این اطلاعات درج شده در وب سایت ها اکتفا نکنید.حتما زمانی را برای حضور در مهد کودک در برنامه کاری خود قرار دهید.

  در زمان بازدید حضوری نکات ریزی را در خواهید یافت که در سایت ها هرگز نمی توانید بیابید.مثل برخورد اولیه در زمان ورود شما،این برخورد قسمت اعظم سوالات شما را درباره مهد کودک پاسخ خواهد داد. 

  نحوه تعامل پرسنل و مربیان با والدین و کودکان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.و این اطمینان را به خانواده ها میدهد که فرزندشان را به دستان قابل اعتمادی میسپارند. 

  کلاس های آموزشی را از نظر بگذرانید به چیدمان وسایل در کلاس ها دقت کنید.فضای کافی برای حرکت بچه ها در میان میز و صندلی ها وجود داشته باشد .

  دسترسی کودکان به وسایل جانبی ( کتاب ها،وسایل کمک آموزشی،اسباب بازی ها و...) آسان باشد. 

  برنامه زمانی کلاس ها را از مدیریت بپرسید.دقت کنید ما بین کلاس ها زمانی را برای بازی و تفریح کودکان در نظر گرفته باشند تا بچه ها از تدریس مداوم خسته نشوند.

  از نظر تمیزی و بهداشت به تمام نقاط مرکز آموزشی( سرویس بهداشتی،کلاس ها،اسباب بازی ها،محل استراحت کودکان،سالن غذا خوری و…) توجه کنید.کودک شما زمان طولانی را در این فضا باید سپری کند. با توجه به سن کمی که دارد و بازیگوشی بیش از حد مختص سنش،در زمینه بهداشت نمی تواند مراقب خود باشد. گذشته از آن با وجود بیماری کرونا،بحث تمیزی و ضدعفونی روزانه اهمیتش دو چندان شده است.نگرانی خود را از این بابت با کارکنان و مدیریت در میان بگذارید .

   نور مناسب کلاس ها و تهویه مناسب هوا نیز باید به خوبی انجام شود. مطمئنا فضای تاریک و شلوغ تمرکز کودک را از بین خواهد برد .

  برنامه غذایی که مرکز آموزشی برای کودکان  تهیه کرده است را حتما بررسی کنید.از سلامت مواد غذایی،نحوه نگهداری و همچنین تهیه مواد اولیه سوال بپرسید.تنوع مواد غذایی نیز اهمیت دارد چرا که ممکن است کودک با فقر مواد ویتامینی مواجه  شود. 

  پرسش و پاسخ
  از کجا می توانم بهترین مهدکودک در امیرآباد شمالی را پیدا کنم؟
  بهترین همیشه یک صفت کیفی هست اما ما پیشنهاد می کنیم ابتدا پروفایل هر مهدکودک را باز کرده، اول از همه به تصاویر مهدکودک مربوطه دقت کنید. سپس توضیح درباره مهدکودک مربوطه را مطالعه کنید. در مهدکودک های ویژه می توانید فایل صوتی مدیرمهدکودک مربوطه را مشاهده نمائید، این فایل می تواند مثل یک مکالمه تلفنی تمام و کمال به سوالات شما پاسخ دهد اما اگر نیاز به پاسخ های بیشتری هستید می توانید آن ها را در قسمت پرسش هایی که توسط مدیریت سایت پاسخ داده شده است پیدا کنید. اما حتما دقت ویژه ای به بازخورد خانواده ها به مهدکودک مربوطه داشته باشید.
  آیا بازخورد خانواده ها به مهدکودک ها قابل استناد هست؟
  تمامی بازخورد یا کامنت های منتشر شده روی سایت رادیوکودک از فیلترهای بسیار سفت و سخت عبور می کنند، برای تائید برخی کامنت های جهت دار ما با شماره نویسنده تماس می گیریم تا از صحت کامنت مربوطه مطمئن شویم.
  از کجا می توانم درباره مهدکودک ها اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
  ما سعی کردیم اطلاعات کاملی از هر مهدکودک روی سایت رادیوکودک آپلود کنیم، اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتری از مهدکودک های مربوطه دارید پیشنهاد می کنیم یا به صفحه مهدکودک مربوطه در اینستاگرام مراجعه نمائید یا با مدیریت مهدکودک تماس گرفته و به مهدکودک مربوطه بصورت حضوری مراجعه نمائید.
  آیا در این صفحه می توانم لیست کامل مهدکودک های امیرآباد شمالی را پیدا کنم؟
  در این صفحه شما می توانید لیست کامل مهدکودک های امیرآباد شمالی و همچنین توضیحات مربوط به هر مهدکودک را پیدا کنید. توصیه می کنیم حتما اطلاعات مهدکودک های ویژه این منطقه را مطالعه نموده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.
  دسته بندی های ویژه