قصه صوتی راز کلید با صدای مریم نشیبا

مریم نشیبا
۰۰:۰۰
۱۳:۲۶
دانلود
قصه-صوتی-راز-کلید-با-صدای-مریم-نشیبا

صندوق کهنه و قدیمی ایی گوشه جنگل افتاده بود، همه حیوانات به وجود صندوق عادت کرده بودند. یک روز خرگوش کوچکی کلید طلایی پیدا کرد و به سراغ حیوانات رفت و به دنبال صاحب کلید گشت.

خرگوش بین حیوانات رفت و تمام جنگل را به دنبال صاحب کلید جستجو کرد، تا اینکه یکی از حیوانات به خرگوش گفت که این کلید قدیمی او را یاد صندوق قدیمی جنگل می اندازد و حیوانات با هم به سراغ صندوق رفتند. کلید در صندوق را باز کرد و همه دیدند داخل صندوق خالی است. اما برای تشکر از زحمت خرگوش کلید و صندوق را به او دادند.

شب بخیر کوچولو با اجرای خانم مریم نشیبا در صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.

این قصه از سری قصه های صوتی شب بخیر کوچولو با صدای زیبای مریم نشیبا است. برای گوش دادن به قصه های صوتی بیشتری از مریم نشیبا می توانید روی تگ مریم نشیبا در پائین این مطلب کلیک کنید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید
معرفی کتاب با نیوشا

نیوشا باز هم مثل همیشه یه کتاب کودک به نام المر رو معرفی می کنه. المر از بهترین کتاب های ادبیات کلاسیک در حوزه خودشناسی هست.

مشاوره آنلاین با

ایشان با ۱۵ سال سابقه درمان کودکان بدون دارو از طریق مشاوره آنلاین کنار خانواده های عزیز هستند.