مهد کودک دوزبانه یویو زعفرانیه با مدیریت خانم فائزه حسینی در منطقه یک تهران و در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. این مجموعه تک ستاره بوده و در خدمت کودکان و خانواده های آنها در این منطقه می باشد.

مجوز تاسیس این مجموعه از سوی سازمان بهزیستی صادر شده است.

کودکان ۶ ماهه تا ۶ ساله در این مهد کودک پذیرش می شوند. و از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۴ بعدازظهر در مهد کودک حضور دارند. پذیرش ساعتی و شیرخوار نیز در دستور کار پرسنل این مجموعه قرار دارد.

برای مهد کودک دوزبانه یویو زعفرانیه محتوایی وجود ندارد. 

اگر شما ساکن این محدوده هستید و به دنبال بهترین مهد کودک در منطقه می گردید این موسسه میتواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد.

هدف تمام مراکز آموزش پرورش و تربیت قشر خردسال جامعه برای ورودی عالی و بدون نقص به محیط آموزشی( دبستان، دبیرستان و دانشگاه و یا حتی محیط کار) در آینده است.

کودکان پس از عبور از سه سالگی تشنه فراگیری و آموزش هستند. برای هدف دادن به یادگیری های این دوره باید آموزش ها توسط متخصص و مربیان دوره دیده صورت گیرد تا به بهترین شکل یادگیری صورت پذیرد و در ذهن کودک نهادینه شود.

با توجه به مطلبی که گفته شد نقش مربی در مهد کودک بسیار پررنگ و حساس خواهد بود. به طور قطع مدیریت مراکز آموزشی برای تبلیغ و مطرح کردن مجموعه خود از مربیان خبره برای کلاس های آموزشی خود بهره خواهند برد. ولی باز با همه این صحبت ها شما قبل از ثبت نام درباره تحصیلات و تجربه مربیان حاضر در مهد کودکی که میخواهید فرزند خود را برای فراگیری آموزش های اولیه به آنها بسپارید به خوبی تحقیق کنید.

شما با سپردن فرزند دلبند خود به دستان توانای مربیان آنها را برای فرداهای بهتر آماده خواهید کرد. گذشته از تحصیلات و دوره های آموزشی مربی باید از کار با کودکان لذت ببرد و به آنها علاقه مند باشد. در چنین حالت است که از آموزش ها نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

در کنار توانایی مربیان امکانات، تجهیزات، امنیت، بهداشت، ساعات منظم کاری، وجود دوربین مداربسته، سرویس رفت و برگشت، تعداد کلاسها، تعداد کودکان در هر کلاس، تناسب تعداد مربیان نسبت به کودکان و .... را نیز بررسی کنید حتما قبل از ثبت نام از مهد کودک دیدن کنید و از نزدیک همه جوانب را بررسی کنید. 

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه