طرح مدرسه زبان کودک نصیر( ویژه کودکان ۳ سال تمام تا قبل از دبستان)

نصیر علاوه بر کلاسهای ترمیک کودکان ( ترم ۳ ماهه ، هفته ای ۲ روز و هر جلسه حدود ۲ ساعت) طرح مدرسه زبان کودک هم ارائه می نماید .

در این مدرسه زبان کودک که سیستمی شبیه به مهد کودک دارد ولی در واقع مهد کودک نیست ، کودکان عزیز از صبح تا ظهر (یعنی مثل مهد کودک یا مدرسه)یا ظهر تا عصر در محیطی کاملا به زبان انگلیسی حضور داشته و در واقع زندگی می کنند و از آموزشهای متناسب با سن و علایقشان بهره مند می گردد منتهی همه چیز به زبان انگلیسی با هدایت اساتید خبره در حوزه آموزش کودکان و در محیطی کاملا NATIVE .

کودکان پس از اتمام ۳ سالگی می توانند وارد این طرح شوند.در این دوره کودکان روزانه ۴.۵ ساعت از شنبه تا چهارشنبه در این موسسه آموزشی حضور دارند .در واقع کودکان در این سیستم آموزشی در محیطی کاملا انگلیسی قرار میگیرند و صدها عنوان موضوع تماما به زبان انگلیسی و همگی به روش غیر مستقیم و ناخودآگاه از طریق بازی , شعر , نقاشی , داستان , نمایش , موسیقی , سفالگری و کارهای هنری به کودکان ارایه میشود.

این طرح بصورت آنلاین نیز صورت میگیرد . از سراسر دنیا در این حوزه زبان آموز می پذیریم .

.
خیلی ها به من میگفتن اینجا ثبت نام نکنم بچه ها دارن فارسی یاد میگیرن، یهو همزمان انگلیسی هم یاد بگیرن شاید قاطی کنند من خیلی در این باره تحقیق کردم ذهن بچه ها در سنین زیر ۱۰ سال خیلی برای یادگیری زبان پویاست تجربه زبان جدید برای بچه ها خیلی مفید ه قرار گرفتن در محیطهای چند زبانه هم براشون مفیده منم که نمیخوام بچه م دانشمند بشه دوست دارم در یک محیط دیگه که زبان ش انگلیسی ه هم قرار بگیره زورش هم نمیکنم زبان یاد بگیره کاملا آموزش غیر مستقیم ه بچه های آمریکای لاتین حداقل ۲ زبان بلدند چون در محیط دو زبانه بزرگ میشن شنیدن تعاملات انسان ها با یک زبان دیگه در مهدکودک بسیار مسئله مهمی ه برای بچه ها رسوخ میکنه توی ذهنشون
زیبا طاهری
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ