مهد کودک و پیش دبستانی دوزبانه نیما در شریعتی در سال ۱۳۵۶ تاسیس گردیده است. مدیریت این مجموعه بر عهده خانم ثریا مجد می باشد که به همراه مربیان مجرب و با برنامه وزین آموزشی آماده پرورش کودکان در تمام زمینه های مورد نیاز آنها می باشند.

کلاس هایی که در مهد کودک و پیش دبستانی نیما در شریعتی برقرار هستند عبارتند از:

  • اسکیت
  • تکواندو
  • موسیقی
  • ارف
  • شطرنج
  • خلاقیت
  • ژیمناستیک
  • کلاس باله
  • زبان فرانسه
  • کلاس های مادر و کودک

در این موسسه سرو صبحانه برای کودکان به صورت بار چیده می شود تا هر یک از آنها با توجه به میل و علاقه خود صبحانه را انتخاب کنند.

میان وعده ها نیز به صورت اسنک بار خواهند بود.

تمامی کلاس ها و محیط اداری نیز برای کنترل کودکان و چگونگی رفتار مربیان با آنها مجهز به دوربین های مدار بسته می باشند.

به طور معمول ساعت کار مهد کودک نیما در شریعتی از ۷ صبح تا ۳ عصر می باشد. ولی اگر کودکی در کلاس فوق برنامه حضور داشته باشد مهد کودک تا ساعت پنج برای این دسته فعال خواهد بود.

حضور کودکان در کلاس های فوق برنامه برای تقویت و پرورش استعدادهای ذاتی آنها بسیار مفید خواهد بود.

در درجه اول قبل از ثبت نام در کلاس های فوق برنامه، مربی باید با توانایی هایی که برای کشف استعدادهای کودکان در دوره های آموزشی کسب کرده است، استعداد و توانمندی کودک را کشف کند. سپس کلاس مورد نیاز را با توجه به نوع استعداد کودک به والدین پیشنهاد دهد. در چنین صورت است که نتیجه مطلوبی از کلاس های فوق برنامه خواهید گرفت.

بنابراین با توجه به این مهم در انتخاب بهترین مهد کودک در محله خود دقت داشته باشید که موسسه مربوطه از مربیان تحصیل کرده، مجرب، دوره دیده و علاقه مند به کار با کودکان را در مجموعه خود بکار گرفته باشند.

نحوه جذب کودکان به محیط آموزشی از تخصص های مربیان کارآزموده است.

کشف استعدادها و برنامه ریزی اصولی برای پرورش آن نیز جزو تخصص های مربی است.

برنامه ریزی اصولی و بازی محو نیز باید در کنار حضور مربیان متخصص وجود داشته باشد که در تخصص مدیریت تحصیل کرده در حوزه روانشناسی کودکان خواهد بود.

وجود امنیت، بهداشت، نظم، سرویس ایاب و ذهاب، محیط مناسب، امکانات و تجهیزات و ... نیز بسیار حائز اهمیت است.

برای اینکه فردای خوب و مطمئنی برای دلبند خود از همین ابتدای کودکی او بسازید در انتخاب بهترین مهد کودک برای او دقت، وسواس و وقت کافی بگذارید. 

هرگز عجولانه تصمیم نگیرید. 

همه جوانب را بسنجید. 

وقت بگذارید و حضوری از مهد کودک دیدن کنید.

 مطمئنا در دیدار حضوری تصمیم شما برای ثبت نام روشن خواهد شد. مطمئنا بسیاری از سوالات شما درباره مهد کودک در دیدار حضوری به جواب خواهند رسید.

 

برای دیدن لیست کامل مهدکودک های محدوده ی جردن و بلوار آفریقا به صفحه ی بهترین مهدکودک های جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا مراجعه کنید.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه