بزرگترین-شغل-دنیا

کتاب داستان کودک ۷ تا ۹ سال - بزرگترین شغل دنیا

سوفی کوچولو می خواهد بزرگ که شد یک کار خیلی بزرگ انجام دهد. در این باره با مادرش حرف می زند. مادر شغل های زیادی به او پیشنهاد می کند، مانند، پرستاری، شست و شو گری فیل در باغ وحش! رانندگی جرثقیل و خیلی کارهای دیگر.

اما سوفی هیچ کدام از این شغل ها را دوست ندارد، چون به نظر او هیچ کدام آن قدر که او دلش می خواهد بزرگ نیستند. دخترک خیلی فکر می کند. ناگهان بزرگترین شغل دنیا را پیدا می کند.

بزرگترین شغل دنیا ..... است.

این کتاب با تصویرهای بزرگ، شاد و رنگارنگ، زبانی ساده و کودکانه و اندازه ی متناسب حروف برای گروه سنی مخاطب، برای بلند خوانی و مطالعه ی فردی کودک بسیار گیرا و دلنشین است. خواننده نه تنها از شنیدن و خواندن و تماشای تصویر های آن لذت می برد، بلکه از آغاز، هم گام با سوفی کوچولو برای پیدا کردن آن کار "واقعا بزرگ" و شناختن بزرگ ترین شغل دنیا به تفکر و تخیل می پردازد. چه او با سوفی درباره ی بزرگترین شغل دنیا موافق باشد، چه نه، به ارزش کاری که دخترک آن را بزرگترین شغل دنیا می داند، پی می برد و از ارج و ارزش و دشواری های آن بیش از پیش آگاهی می یابد.

 

منبع کتاب بزرگترین شغل دنیا وب سایت کتابک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به این وب سایت بی نظیر رجوع کنید.

نام انگلیسی کتاب
The biggest job of all
نویسنده
تصویرگران
این کتاب تصویرگر ندارد.
سال انتشار
۱۳۸۸
نویسنده متن
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید
معرفی کتاب با نیوشا

نیوشا باز هم مثل همیشه یه کتاب کودک به نام المر رو معرفی می کنه. المر از بهترین کتاب های ادبیات کلاسیک در حوزه خودشناسی هست.

مشاوره آنلاین با

ایشان با ۱۵ سال سابقه درمان کودکان بدون دارو از طریق مشاوره آنلاین کنار خانواده های عزیز هستند.