باغچه‌ی-هاپو

کتاب داستان کودک ۷ تا ۹ سال - باغچه‌ی هاپو

هاپو دوست دارد در کارهای باغبانی به پدربزرگش کمک کند. او دوست دارد باغچه‌ای برای خودش داشته باشد. پدربزرگ او را راهنمایی می‌کند که چه بذری بکارد و چه‌طور از باغچه‌اش مراقبت کند. 

کتاب «باغچه‌ی هاپو» از مجموعه «هاپو و دوستانش» تصویرگری و قصه‌ای خوب دارد. هاپو شخصیتی دوست‌داشتنی است که کودکان با آن ارتباط برقرار می‌کنند و قصه‌هایش را دنبال می‌کنند. اریک هیل، نویسنده مجموعه کتاب‌ »هاپو و دوستانش» معتقد است از استعدادش بهترین استفاده‌ای که کرده است، خلق شخصیت هاپو بوده است. در سال ۱۹۸۰ اولین کتاب از این مجموعه چاپ شده است و از آن زمان، هاپو، شخصیتی که اریک هیل برای پسرش خلق کرده بود، موجب لذت کودکان در کشورهای مختلف شده است. 

این کتاب علاقه کودکان به کاشت گیاهان و مشاهده رشد و نمو آنان را بر می‌انگیزد.  

از مجموعه «هاپو و دوستانش»، ۶ کتاب‌ دیگر نیز ترجمه و توسط نشر افق چاپ شده است. کتاب‌های دیگر، هاپو و مادربزرگش، هاپو و زنگ هوش و سرگرمی، دل درد هاپو، وقت خواب هاپو، بازی جدید هاپو و تولدت مبارک هاپو نام دارند. در کنار این مجموعه سه کتاب آموزشی با موضوع سرگرمی و افزایش مهارت (به همراه برچسب)، به نام‌های کتاب بزرگ هاپو (رنگ‌ها، شکل‌ها و اعداد)، روز آفتابی هاپو و روز بارانی هاپو نیز ترجمه و چاپ شده‌اند.


هاپو در باغچه اش هویج و کاهو می کارد اما پرنده ها بذرها را می خورند. پدربزرگ پیشنهاد می کند برای ترساندن پرنده ها مترسکی بسازند. اما هاپو پیشنهاد بهتری دارد. او برای پرنده ها تخم آفتاب گردان می پاشد تا به جای خوردن بذرهای او آن ها را بخورند. هنگام برداشت محصول هاپو جایزه خود را به خاطر این پیشنهاد دریافت می کند. در باغچه ی او چند گل آفتابگردان روییده است!

منبع کتاب باغچه‌ی هاپو وب سایت کتابک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به این وب سایت بی نظیر رجوع کنید.

نام انگلیسی کتاب
Spot's Garden
نویسنده
تصویرگران
سال انتشار
۱۳۹۳
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید
مشاوره آنلاین با

ایشان با ۱۵ سال سابقه درمان کودکان بدون دارو از طریق مشاوره آنلاین کنار خانواده های عزیز هستند.

معرفی کتاب با نیوشا

نیوشا باز هم مثل همیشه یه کتاب کودک به نام المر رو معرفی می کنه. المر از بهترین کتاب های ادبیات کلاسیک در حوزه خودشناسی هست.