ساخت کاردستی گل با کاغذ رنگی برای هدیه

 یکی از کاردستی های بسیار زیبا و دوست داشتنی کاردستی هدیه است یعنی اینکه یک کاردستی بسازیم که اون رو هدیه بدیم. حالا چرا هدیه دادن یک کاردستی مسئله خیلی مهمیه؟ شما تصور کنید کودک شما یک کاردستی برای مربی مهد کودک یا معلم مدرسه خود درست می کند و این کاردستی انقدر زیباست که مربی و معلم آن را به خانه می برد.

به همین دلیل ما در سایت دسته بندی ای داریم با نام ساخت کاردستی هدیه در این دسته‌بندی ما کاردستی هایی را به کودکان معرفی می‌کنیم که با ساخت آنها می‌توانند آنها را به معلم یا مربی خود هدیه دهند مادرها و پدران فراوانی به ما بازخورد هایی را از ساخت کاردستی های این دسته بندی داده اند که  کودکانشان این کاردستی ها را ساخته و به مادر؛ معلم یا مربی خود هدیه دادند و چقدر این هدیه ها مورد استقبال آنها قرار گرفته است.

در این کاردستی ما می خواهیم به کودکان روش ساخت قلب با کاغذ رنگی را آموزش بدهیم. برای ساخت این کاردستی به مقداری کاغذ رنگی و نی یا سیخ چوبی احتیاج خواهید داشت. در انتها میتوانید برچسبی با نام گیرنده، یا یک متن زیبا تهیه کنید و دور دسته بچسبانید.

اگر نکات اضافه در مورد نیاز بود بفرمایید که با تهیه تصاویر بیشتر شما را در مسیر انجام این کار دست کمک کنیم.

.
عالیه
اناهیتا
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

پرسش و پاسخ