۴۵ ایده کلاه شب یلدا

تشکر از عزیزانی که این مطلب را مشاهده می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ایده های تم شب یلدا و کاردستی های شب یلدا هم می توانید به صفحات زیر مراجعه نمائید.

به راه انداختن جشنی با تم شب یلدا برای کودکان بسیار جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود. برای به راه انداختن جشن شب یلدا کافی است سعی کنید بیشتر از وسایلی با رنگبندی قرمز و سبز استفاده کنید. بخاطر وجود هندوانه ی شب یلدا و همینطور انار شب یلدا این دو رنگ به نوعی تبدیل به نماد جشن شب یلدا شده اند. ما در صفحه ی ایده های تم شب یلدا ، سعی کرده ایم در پیدا کردن ایده های مناسب شب یلدا به شما کمک کنیم. میتوانید کلاه هایی ساده با رنگ آمیزی هندوانه ی شب یلدا برای کودکان و خودتان درست کنید. ما در عکس های زیر سعی کرده ایم ایده هایی برای کلاه شب یلدا به شما بدهیم. ساده ترین روش برای داشتن کلاه شب یلدا ساختن کلاه بوقی هندوانه شب یلدا با استفاده از مقواهای رنگی است. اگر بافتنی هم بلد باشید به سادگی میتوانید با کامواهای قرمز و سبز کلاه شب یلدا برای کودکتان ببافید. علاوه بر اینها میتوانید کلاه های قدیمی را بیرون آورده و با رنگ و کمی خلاقیت آنها را به کلاه های هندوانه ای تبدیل کنید.

در این مطلب ما به بررسی کلاه هایی با ترکیبات هندوانه پرداخته ایم و امیدواریم مجموعه زیر به شما کمک کند.

تصویر زیر کلاهی با تم شب یلدا است که از طریق سایت فروشگاهی سورتک در دسترس است و می توانید آنرا خریداری کنید. لینک خرید در پایان مطلب آورده شده است.

 

 

 

 

 

 

.
سلام با موضوع سایت شما همش کیف می کنم صبح ها پا میشم فقط سایت شما رو چک می کنم
ملیکا
.
اى وااااااااااى عزيزززززم چرا انقد خوداو عذاب ميدى اين چندتا عكس. همش پنج ديقه زمان ميبره نا صب چكار ميكنى
حميدم
.
كلاه پسرانه طرح هندوانتون خيلي زيباست چه طور ميتونيم تهيه كنيم و براي فردا يعني سه شنبه ميخوايم دستمون برسه اگر قيمّت مناسب باشه به تعداد ميخوايم
مهدي عباسي
.
با سلام ميخواستم كلاه پسرانه طرح هندوانه را به تعدادي سفارش بدم براي فردا يعني سه شنبه
مهدي عباسي
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.