دسته بندی کاردستی ها

ساخت کاردستی با چوب بستنی های رنگی و رول کاغذ توالت

ساخت جامدادی با چوب بستنی های رنگی و رول کاغذ توالت یک مهارت دستی و ذهنی برای کودک شماست.

 شاید خرید جامدادی برای فرزندانتان راحت ترین و به صرفه ترین راه برای داشتن یک جامدادی است، اما تا جایی که امکان دارد از وسایل دست ساخته فرزند خود در اتاق او استفاده کنید.

وسایلی که ماشین ها و صنعت ها آن ها را نساخته باشند و همه از ابتدا تا انتها ساخت و استفاده، نشان دهنده هنر دست و تفکر فرزند شماست.

سعی کنید تا جای ممکن فرزندانتان دارای مهارت های دستی و فکری بیشتری باشند.

فعالیت های طولانی مدت با دستگاه ها و گوشی های تلفن همراه و تب لت های شخصی مهارت های دستی و هماهنگی کودکان و صد البته صبر و شکیبایی آنها در تامل بر روی مسائل را کاهش می دهد.

یکی از روش های ساخت کاردستی استفاده از چوب بستنی های زیبای این مدلی هست، پیدا کردن چوب بستنی شاید کار سختی باشد اما پس از پیدا کردنش می توانید کارهایی زیبایی با آنها انجام بدهید.

لطفا امتیاز خود به این مطلب را ثبت کنید:
میانگین امتیازها (۱۱ votes)
.
عالیه خوب ب تصویر کشیده
حنانه
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید
معرفی کتاب با نیوشا

نیوشا باز هم مثل همیشه یه کتاب کودک به نام المر رو معرفی می کنه. المر از بهترین کتاب های ادبیات کلاسیک در حوزه خودشناسی هست.

مشاوره آنلاین با

ایشان با ۱۵ سال سابقه درمان کودکان بدون دارو از طریق مشاوره آنلاین کنار خانواده های عزیز هستند.