مهد كودك و پيش‌دبستاني راه رشد در سال ۱۳۶۴ به همت جمعي از متخصصان كه دغدغه پرورش صحيح كودكان را داشتند، راه‌اندازي گشت و اكنون از برترين مهد كودك‌هاي ايران می باشد.

 اين مركز در گذر زمان با محك زدن دانش تخصصي نيروها و كسب تجربه‌هاي مختلف توانسته همواره با به‌ كارگيري دانش روز، محيط آموزشي شاد، خلاق، منظم و داراي ايمني رواني را براي كودكان فراهم آورد. به دليل استقبال بي‌نظير متقاضيان، مهد كودك و پيش‌دبستاني راه رشد در دو شعبه در كنار يكديگر و با كيفيت و امكاناتي برابر، پذيراي كودكان عزيز می باشد.

آموزش حواس پنج‌گانه، بازي‌هاي مهارتي، شناخت حرفه‌ها و مشاغل، بازديدهاي آموزشي، زبان انگليسي و غيره از جمله موضوعات و مفاهيمي هستند به صورت جزئي، دقيق و همراه با بازي به منظور پرورش مناسب و خلاق كودكان به كار گرفته مي‌شوند.

هدف كلي مهد كودك راه رشد:

آموزش و پرورش استعدادها و قابليت‌هاي كودكان در فضايي شاد و ايمن و ايجاد محيطي كاملا تجربي و عيني جهت افزايش توان‌مندي‌هاي علمي، عاطفي-هيجاني، اجتماعي، شناختي، خلاقيت و زبان‌آموزي كودكان.

فعاليت‌هاي فوق‌برنامه آموزشي:

آمادگي ۲(پيش‌دبستاني): ژيمناستيك- آموزش تفكر- نقاشي- مجسمه‌سازي- تاتر- زبان- كارگاه فني

آمادگي ۱: ژيمناستيك- نقاشي- محسمه‌سازي- تاتر- زبان

 

 • کادر آموزشی:مجرب . متخصص . متعهد
 • برنامه های جانبی:اردو, نقاشی, ژیمناستیک
 • زبان های خارجی:انگلیسی
 • ساعت کار مدرسه:۷:۳۰ صبح الی ۴ بعد ظهر
 • سرویس رفت و آمد:دارد
 • کارگاه / آزمایشگاه:علوم
 • کتابخانه:دارد
 • متوسط تعداد دانش آموز در هر کلاس:۱۵
 • غذا:ناهار
 • مشاور:آموزشی, تربیتی
 • نوع مدرسه:دولتی

 

خانواده های گرامی برای پیدا کردن مهدکودک موردنظر خود به چند نکته دقت کنید:

 1. همه ی مهدکودک های منطقه ی موردنظر را بررسی کرده و باهم مقایسه کنید.
 2. نظرات والدین در مورد هر مهدکودک را مطالعه بفرمایید.
 3. میتوانید به تاپیک هایی که پرسش و پاسخ های مادران درمورد مهدکودک های منطقه است مراجعه کنید. برای نمونه صفحه ی زیر پرسش و پاسخ مادران درمورد مهدکودک های سعادت آباد است: "مامانا یه مهدکودک خوب توی سعادت آباد میخواااام"

.
از اول کرونا پسرمو مهد راه رشد میفرستم و الان شش ساله هست .برنامه آموزشیشون خوب و منسجمه و پسرم با علاقه مهد میره ، در کل مهد خوب و شادی هست و الان آمادگی ۲ هست. از نظر مقررات چیزی که برای من آزاردهنده باشه ندیدم، سیستم پرسنلیشون اداری هست و در مقابل اشکالی که وجود داره اینه که در سه سال گذشته ما حتی یکبار هم جلسه ای با مسئولین مهد نداشتیم، برای همین پیشنهاد و انتقاداتمون هم معلوم نیست بهشون منتقل بشه یا نه ... تنها قسمتی که درحال حاضر ناراحت کننده هست اینه که یهو ساعت شش صبح پیام میدن مهد تعطیله که برای والدین شاغل این بی برنامگی خیلی سختی ایجاد میکنه، در دوران اوج کرونا دلتا هم مهدها بعنوان نگهداری - بدون آموزش باز بود ولی اخیرا انگار تعطیلی ها بهشون مزه کره و حتی وقتی بقیه مهدها باز هستن، راه رشد تعطیله... از نظر شهریه و کلاسهای فوق برنامه هزینه هاشون معقوله . از کلاس زبان مهد خیلی راضیم و پسرم پیشرفت خوبی داشته . بازم میگم تنها قسمت خیلی بد مهد در دسترس نبودن مسئولین مهد هست.
ناشناس
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه