مهد کودک و پیش دبستانی باغ سبز لاکی تجریش

برای مهد کودک باغ سبز لاکی تجریش محتوایی وجود ندارد. اگر این مهد کودک در نزدیکی محل زندگی شما قرار دارد حتما از نزدیک تمام امکانات آموزشی، رفاهی، امنیت و بهداشت آنها را بررسی کنید. چنانچه با تمام استانداردهای شما مطابقت داشت نسبت به ثبت نام کودک خود اقدام کنید. حتما در تصمیم گیری نهایی خود نظر کودکتان را نیز دخیل کنید. زیرا اوست که میخواهد بیشترین ساعات روز را در این مجموعه سپری کند و می بایست با افراد و محیط ارتباط خوبی برقرار کند.

اگر شما برای فرزند دلبند خود به دنبال بهترین مهد کودک می گردید بهتر است با دوستان و همسایگان خود درباره مهد کودک های اطراف محل زندگیتان صحبت کنید. آنها قبل از شما از خدمات آموزشی مهد کودک های اطراف برای فرزندان خود استفاده کرده اند. میزان رضایت آنها از چگونگی ارائه خدمات آموزشی میتواند بسیار کارساز باشد. اگر چه اولویت های والدین از سپردن فرزند شان به مهد کودک ها با یکدیگر متفاوت است ولی این گفتگو یک قضاوت پنجاه درصدی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نسبت به اولویت های خود و نیاز آموزشی فرزندتان به دنبال بهترین مهد کودک برای او باشید.

اطلاعات خود را درباره بهترین آموزش هایی که در مهد کودک های برتر به کودکان ارائه می شود بالا ببرید. با بالا رفتن اطلاعات آموزشی نظر شما نیز درباره اولویت داشتن برخی مسائل تغییر خواهد کرد.

نیاز آموزشی کودکان با یکدیگر بسیار متفاوت است. برخی کودکان درونگرا و برخی برونگرا هستند. هر یک از این افراد با اخلاقیات خاصی که دارند نیازمند نوع آموزش متفاوتی هستند. کودک برونگرا بسیار اجتماعی است و با دیگران به راحتی ارتباط می گیرد. در مقابل کودک درونگرا ساکت وکم حرف است و تقریبا با کسی ارتباط برقرار نمی کند. بنابراین نیاز های آموزشی چنین افرادی با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

افراد برونگرا در کلاس های ورزشی، رقابتی و مسابقات گروهی بسیار خوب عمل میکنند و بهترین بازدهی را خواهند داشت. مثل کلاس های کاراته، تئاتر و انواع کلاس های ورزش و ..

در مقابل کودک درونگرا بیشتر مایل است در فعالیت ها و کلاس هایی حضور داشته باشد که خود به تنهایی فعالیت داشته باشد. مثل کلاس نقاشی، موسیقی، مجسمه سازی ، سفالگری و ..

درباره نوع شخصیت فرزند خود با مربی مهد کودک صحبت کنید تا با کمک یکدیگر نسبت به انتخاب کلاس های فوق برنامه تصمیم بگیرید و مناسب ترین را برای پرورش استعدادهای ذاتی او انتخاب کنید.

مربیان برای این امر دوره های لازم را گذرانده اند و به راحتی میتوانند بهترین آموزش ها را برای کودکان برنامه ریزی کنند.

 لازمه پیشرفت آموزشی کودکان در مجموعه آموزشی همکاری شما والدین با کادر آموزشی مهد کودک است. کودکان نیمی از روز را با مربیان میگذرانند و مابقی ساعات شبانه روز را در کنار والدین خود هستند. توصیه هایی که مربیان به عنوان تکلیف برای خانه میدهند را جدی بگیرید تا شاهد پیشرفت آموزشی و اخلاقی فرزندان خود در جامعه باشید. هدف اصلی از سپردن کودکان به مراکز آموزشی نیز همین امر است و کسب آن مستلزم همکاری شما با مربیان مهد کودک هاست.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه