مهد کودک و پیش دبستانی الهام واقع در فلکه دوم تهرانپارس پذیرای کودکان عزیز شما از هر گروه سنی ای می باشد.

 برای مهد کودک و پیش دبستانی الهام محتوایی وجود ندارد. اگر چنانچه برای فراگیری آموزش های اولیه فرزند خود به دنبال بهترین مهد کودک در اطراف محل زندگی خود هستید تا آینده بهتری برای فرداهای او بسیازید. با ما همراه باشید تا از بین تعداد بالای مهد کودک های فعال در سطح شهر بتوانید بهترین و با کیفیت ترین را بیابید.

پیشنهاد می کنیم به تمام مهد کودک های اطراف محل زندگی و یا محل کارتان مراجعه کنید و از نزدیک تمام امکانات مجموعه ها را بررسی کنید. در هنگام بازدید کودک خود را نیز همراه ببرید. مراجعه به مهد کودک و دیدن فضای شاد، مفرح و رنگارنگ محیط مهد کودک و دیدن کودکان شاد در آن محل او را برای حضور در مهد کودک ترغیب خواهد کرد.

حتما می بایست اجازه تاسیس مهد کودک از سوی ارگان معتبری( سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش یا شهرداری) صادر شده باشد. در هنگام بازدید دقت کنید مهد کودک پروانه تاسیس از ارگان های ذکر شده را داشته باشد.

داشتن ساعات کاری مناسب نیز بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول از ابتدای صبح تا غروب مهد کودک ها فعالیت میکنند تا مادران و پدران شاغل بتوانند قبل از شروع ساعات کاری خود فرزندان را به مهد کودک بسپارند. دقت کنید ساعت کار مهد کودک با ساعت کاری شما هماهنگی داشته باشد و یا کارکنان برای تحویل کودک با شما همکاری لازم را داشته باشند.

معمولا کودکان در رده های سنی متفاوت به مهد کودک ها سپرده می شوند. کودکان از شیرخوار تا ۷ ساله در این مجموعه ها آموزش های لازم را متناسب با رده سنی خود زیر نظر مربیان با تجربه خواهند دید.

نوع مراقبت و آموزش ها باید متناسب با سن کودکان طبقه بندی شده باشد و هر کودک با توجه به این که در چند رده سنی قرار دارد تحت آموزش قرار بگیرد.

باور روانشناسان حوزه کودک بر این است که شخصیت کودکان قبل از ورود آنها به سن شش و یا هفت سالگی شکل گرفته است. ساختار شخصیتی کودکان به نوع ارتباطی که با دیگران می گیرند، رفتار و همچنین نگرش آنها به خود و همچنین دیگران ارتباط مستقیم دارد.

برای آنکه بتوان نوع نگرش و شخصیت کودک را به سمت و سوی بهتر سوق داد، بهترین شیوه استفاده از خدمات و آموزش هایی است که مربیان کارآزموده و مجرب در مهد کودک ارائه می دهند.

به کمک مربیان در مهد کودک فهم و درک کودکان از زندگی تغییر ویژه ای خواهد کرد. مهارت های اولیه را زیر نظر مربی به خوبی فرا خواهند گرفت. توانمندیهای آنها در مسیر درست رشد و پرورش قرار خواهد گرفت تا برای ورود به جامعه آماده و مهیا شوند.

مربیان در دوره هایی که زیر نظر متخصصین میگذرانند، می آموزند که توانمندیها و استعدادهای کودکان را کشف و برای پرورش آنها برنامه ریزی اصولی انجام دهند. با وجود چنین امکانی در مهد کودک و پرورش استعدادهای کودک حتی مسیر شغلی کودک از همین ابتدای خردسالی مشخص خواهد شد. چنین کودکانی آینده درخشان و موفقی خواهند داشت. بنابراین وقت و انرژی آنها در مسیر درستی صرف خواهد شد.

پرورش استعدادها و توانمندیهای ذاتی کودکان سبب رشد و شکوفایی خلاقیت در آنها خواهد شد. به این ترتیب دلبندان شما پس از پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی در بهترین مهد کودک ها برای آموزش های بزرگتر و مهمتر زندگی در دانشگاه و دیگر مدارج تحصیلی آماده خواهند کرد.

نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
دسته بندی های ویژه