ایستگاه

کتاب داستان کودک ۷ تا ۹ سال - ایستگاه

اتوبوس سواری جالب است و زمانی که در ایستگاه منتظر اتوبوس هستی ماجراهای سرگرم کننده آغاز می‌شود. مسافران اتوبوس چه کسانی هستند؟ آن‌ها تا اتوبوس سر برسد، زمان خود را چگونه می‌گذرانند؟ 

«ایستگاه» یک کتاب تصویری است. کودک می‌تواند تصاویر کتاب را مرور کرده و داستان را از زبان خود روایت کند. در هر صفحه جایی نیز برای نوشتن متن دلخواه برای کتاب توسط کودک در نظر گرفته است. کودک می‌تواند برای هفت شخصیت کتاب نیز به دلخواه خود نامی انتخاب کند و زیر تصویر آن‌ها بنویسد.

داستان با حضور یک اسب در ایستگاه آغاز می‌شود و به تدریج شخصیت‌های دیگر کتاب، دو پرنده، سگ و کیف بزرگش، کرگدن و توپ قرمز رنگش، فیل، تمساح، شیر و گورخر به او پیوسته و داستان را پیش می‌برند.

«باربارا ناسیمبنی» تصویرگر ایتالیایی کتاب‌های کودک است. به گفته خودش برای این به سراغ تصویرگری کتاب‌های کودکان رفت، چون دوست داشت تصاویر حیوانات را با رنگ‌های پررنگ بکشد! اما اکنون تکنیک‌های تصویرگری دیگری را دنبال می‌کند.

شخصیت‌های کتاب «ایستگاه» دوست داشتنی و جذاب هستند. کتاب برای نوآموزان و تمرین نوشتن مناسب است.

منبع کتاب ایستگاه وب سایت کتابک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به این وب سایت بی نظیر رجوع کنید.

نام انگلیسی کتاب
Alle Einsteigen!‎
نویسنده
این کتاب نویسنده ندارد.
مترجم
این کتاب مترجم ندارد.
سال انتشار
۱۳۹۳

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
پرسش و پاسخ

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اپلیکیشن را نصب کنید