کاردستی کریسمس: تزئینات با مقوا و کاغذرنگی

عید کریسمس و آغاز زمستان در راه است. برای درست کردن کاردستی هایی با مناسبت کریسمس و زمستان در خانه یا مهدکودک ایده هایی ساده و جذاب را برای شما درنظر گرفته ایم.

در این مقاله بیش از ۲۰ ایده تصویری کاردستی کریسمس نوشته شده است. در این قسمت با کاغذ مشکی، چسب سفید چوب و اکلیل یک شب زیبا به همراه آتش بازی را می سازیم.

کاردستی زیر ایده ی ساخت یک آدم برفی ساده با رول خالی دستمال کاغذی، چسب و کمی تزئینات را نشان میدهد.

برای درست کردن کاردستی زیر به یک بشقاب یک بار مصرف احتیاج دارید که وسط آن را درآورده اید. سپس با کاغذ رنگی سبز و روبان قرمز و هر تزئین دلخواهی، آویز کریسمس خود را آماده کنید. 

برای درست کردن این درخت های کریسمس کوچک به میوه ی درخت کاج احتیاج خواهید داشت. با رنگ سبز برگ ها را رنگ بزنید. بعد با مروارید یا ملیله یا سایر تزئینات انها را درست کنید. میتوانید روی مقداری خمیر بازی یا گچ قرارشان دهید تا صاف بایستند. 

 برای درست کردن این کاردستی بابانوئل به یک بشقاب یک بار مصرف و کمی کاغذ رنگی و خودکارو چسب احتیاج داریم.

با یک رول دستمال کاغذی خالی و کمی کاغذ رنگی میتوانید این گوزن های بامزه ی کریسمس را درست کنید.

یک قیف کاغذی درست کنید و سپس نخ  را به چسب چوب آغشته و دور این قیف بپیچانید. بعد از خشک شدن کاغذ را پاره و از نخ ها جدا کنید. درخت کریسمس شما آماده است. میتوانید آن را به هر شکلی که میخواهید تزئین کنید. با همین تکنیک و استفاده از دو بادکنک میتوانید یک آدم برفی بسازید. با چسب حرارتی و دو شاخه ی خشک دستان آدم برفی را درست کنید و بقیه ی جزئیات مثل کلاه و شال گردن را هم طبق عکس درست کنید.

بازهم با استفاده از یک بشقاب یک بار مصرف و رنگ و مقداری پنبه این بابانوئل قشنگ را درست کنید. 

با میوه ی درخت کاج و یک توپ پینگ پونگ و یک کلاه بوقی میتوانید این آدمک های بامزه را درست کنید. سعی کنید از میوه های کاج بزرگتر استفاده کنید.  

با تعدادی بادکنک رنگی ساده، میتوانید این گوزن های کریسمس بامزه را درست کنید. کافیست با مقوا گوش و بینی و شاخ های گوزن را درآوردید و بچسبانید.

این کارت پستال های ساده و قشنگ با رنگ و انگشت درست شده است. با رنگ قرمز و سبز درخت کریسمس را با انگشت نقاشی کنید. روی پس زمینه ی تیره این کاردستی جلوه ی بهتری خواهد داشت. 

قسمت سوم عکس کاردستی های کریسمس ساخت درخت کاج

کاردستی کریسمس: ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی

.
سایتتون عالیه مطالبش جامعه من علاقه دارم بهش من یه عالمه کامنت گذاشتم دوست دارم روی سایتتون ببینم کامنت هام رو لطفا همه را باز کنید
مریم
نمایش بازخورد های بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.