پرسش و پاسخ

قصه صوتی ماجرای شتر کوچولو با صدای مریم نشیبا

در حال پخش:

  برای دانلود فایل های صوتی نیاز هست اشتراک ماهیانه رادیو کودک را خریداری نمائید. خرید اشتراک قصه های صوتی

  کاربر گرامی

  شما از اشتراک رایگان رادیو کودک استفاده می کنید.کاربرانی که دارای اشتراک رایگان هستند روزانه دسترسی محدود زمانی ۲۰ دقیقه ای برای شنیدن به فایل های صوتی دارند. اشتراک خود را ارتقا دهید تا بتوانید بدون محدودیت زمانی ساعت ها به قصه های صوتی گوش دادهو یا آن ها را دانلود نمائید.

  قصه-صوتی-ماجرای-شتر-کوچولو-با-صدای-مریم-نشیبا

  شتر کوچولو و مادرش توی ظهر بیرون آمده بودند و شتر کوچولو سایه خودش را روی زمین دید تعجب کرد که دوتا کلاه بزرگ روی پشتش برای چیست.

  شتر کوچولو دیگه خجالت می کشید که از خانه بیرون برود و حیوانات دیگر او را مسخره کنند. شتر کوچولو یک روز آرام و بی سرو صدا به جنگل رفت و به حیوانات دیگر مثل اسب و بز و گوسفند نگاه کرد و دید که آنخا کوهان ندارند.

  داستان"ماجرای شتر کوچولو" با اجرای خانم مریم نشیبا در صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است

  این قصه از سری قصه های صوتی شب بخیر کوچولو با صدای زیبای مریم نشیبا است. برای گوش دادن به قصه های صوتی بیشتری از مریم نشیبا می توانید روی تگ مریم نشیبا در پائین این مطلب کلیک کنید.

  دسترسی به تمام قصه های صوتی ویژه سایت رادیو کودک از طریق خرید اشتراک ماهیانه امکان پذیر است.

  خرید اشتراک ماهیانه

  اشتراک قصه های صوتی با ۳۰ درصد تخفیف

  • دانلود و ذخیره همه قصه های صوتی
  • دسترسی به قصه صوتی ویژه

  تهیه اشتراک

  افزودن دیدگاه جدید

  کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

  اطلاعات تماس:

  .۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴