قصه صوتی کودکانه بادبادک محسن

دسترسی به تمام قصه های صوتی ویژه سایت رادیو کودک (مخصوصا قصه صوتی قصه صوتی فندق و نارگیل با صدای مریم نشیبا) از طریق خرید اشتراک ماهیانه امکان پذیر است.

خرید اشتراک ماهیانه

توی روستای ده ماه خیلی ها زندگی می کردند مثل مشد رجب ، عمو تقی ، کدخدا ولی ، بابا رمضون و خیلی های دیگه بچه های زیادی هم توی ده بودند مثل حسن ، قلی ، تقی ولی و خیلی های دیگه .بچه ها از وقتی که خورشید صبح طلوع میکرد تا غروب آفتاب توی مزرعه به بزرگتر ها کمک می کردند و همه باهم دوست بودند تابستون از راه رسیده بود و فصل برداشت میوه ها بود بچه ها به بزرگتر ها کمک می کردند ، میوه ها را می چیدند و داخل جعبه ها می گذاشتند .

اون روز بچه ها خیلی کار کرده بودند و بزرگتر های مهربون تصمیم گرفتند برای بچه ها یک کاری بکنند ، شب وقتی بچه ها خواب بودند کاغذ و قیچی و حصیر و چسب آوردند و و هر کدوم برای بچه های خودشون یک بادبادک قشنگ درست کرد .هر کدوم از بادبادک ها یک شکل بود . یکی بزرگ بود ، یکی کوچیک بود ، یکی رنگش سفید و یکی قرمز ، یکی آبی خلاصه بعد از آماده شدن بادبادک بزرگتر ها رفتند و خوابیدند .

فردا وقتی بچه ها از خواب بیدار شدند هر کدوم از بزرگتر ها یک بادبادک هدیه گرفتند .

چقدر این داستان را دوست داشتید؟
میانگین امتیازها (۱ vote)

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
عارف زاده
قشنگ بود مرسی از سایت خوبتون
۶۵۵۵
چقدر خوب که بزرگترهارو هم وارد داستان کردند داستان ها همه شده بین حیوانات و بچه ها یا بچه ها با هم چقدر خوب که مادر پدرهارو هم وارد کردند
مارال
از داستان های صوتی خوبتون امیدوارم همیشه موفق باشید
اهرامی
ما داستان صوتی شماره دنبال می کنیم
خاتون نژاد
داستان صوتی هاتون عالیه امیدوارم همیشه در مسیری که دارید موفق باشید
عارف کیا
ما هم را هر شب داستان صوتی های شما را گوش می کنیم
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
۱

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۲
۱