۱
جستجوی مهدکودک براساس منطقه و نواحی

شما می توانید اطلاعات مهد کودک و پیش دبستانی دنیای محبوبه را از این قسمت دنبال کنید.

  • گروه سنی شیرخور
  • تا پیش دبستانی
  • تحت نظارت سازمان بهزیستی استان تهران
  • صبحانه، غذای گرم، سرویس رفت و برگشت

مادری در ارتباط با مهدکودک دنیای محبوبه یوسف آباد از ما سوالی را پرسیده اند که بر روی وب سایت رادیو کودک منتشر شده است، در همین راستا مادران بسیاری اقدام به پاسخ دادن به این پرسش کرده اند، برای مشاهده پاسخ مادران عزیز به صفحه مهد کودک دنیای محبوبه یوسف آباد چه جور مهدکودکی هست مراجعه نمائید شما می توانید از لیست پائین مطالب مورد نیاز خود را پیدا کنید.

دنبال مهدکودک در یوسف آباد هستید؟

تحقیق درباره مهدکودک فرزندان برتر را از دست ندهید.

مهدکودک فرزندان برتر از قدیمی ترین و با تجربه ترین مهدکودک های ستاره دار تهران است. مجموعه فرزندان برتر با مدیریت دکتر امیرهمایون مجد و بیتا صدیقیان همزمان با فعالیت مهدکودک به درمان کودکان دارای اختلالات حسی نیز پرداخته اند. که این خود برای خانواده های عزیز شاخص بسیار مهمی در زمینه انتخاب مهدکودک است.

حضور مداوم خانم صدیقیان در مجموعه فرزندان برتر، امید آموزش بهتری در مهدکودک را به خانواده های عزیز می دهد. این حضور با شناخت بیشتر از کودک و مشاوره خانواده ها برای تمرکز بیشتر بر روی خصوصیات کودک تکمیل می شود. مشاوره ای که حول محور نقاط قوت و ضعف کودکان ادامه پیدا می کند.

. تصاویر بیشتر
. بستن

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
عاطفه البرزی
با سلام لطفا برنامه ها و جداولتون رو می گذارید ما بدونیم چه جوری می تونیم کار کنیم؟
روابط عمومی وب سایت رادیوکودک
@#۱ این صفحه اطلاع رسانی مهدکودک دنیای محبوبه در سایت رادیوکودک است. ما از این موسسه خواستیم که اطلاعاتشون را به ما برسانند و ما سایت را آپدیت کنیم. اگر برای شما مقدور هست با موسسه تماس بگیرید تا اطلاعات کامل ترین دریافت کنید.
مرجان ذاکر
من تعریفش رو شنیدم بالاتر از میدان کلانتری ه بهتر بود برنامه هاشون رو می نوشتن تصمیم گیری ما مادرها هم آسون تر بشه. آدم گیج میشه. بچه های گروه کسی تجربه نداره؟
خانم قاسم خانی
سلام من محل کارم حوالی میرزای شیرازی و خدری ه میخواستم دخترم رو ثبت نام کنم توی یکی از این مهدکودک های یوسف آباد میخوام تو طرح ترافیک نرم بین مهدکودک دنیای محبوبه، درین، پردیس و فرزندان برتر کدوم بهتر هستند؟
مدیر روابط عمومی رادیوکودک
@#۳ شما می توانید مهدکودک های حوالی عباس آباد و خود خیابان مطهری را نیز بررسی بفرمائید چون این دو منطقه هم در طرح ترافیک نیستند. برای بررسی مهدکودک های این مناطق در بالای همین بازخوردها جدول جستجوی مهدکودک براساس منطقه و نواحی موجود است از آن قسمت بررسی بفرمائید.
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
۱

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۱