۱

کتاب داستان کودک ۷ تا ۹ سال - دست نگه‌ دار دزد

معرفی کتاب دست نگه‌ دار دزد

کتاب دست نگه‌ دار دزد داستان سگی است که ماموریت دارد کسی را که محصولات مزرعه را می دزد، پیدا کند.

یک روز آقای مزرعه دار به سگش گفت: «مکس، بلدی دزد بگیری؟» البته که مکس بلد بود! مکس می توانست هر چیزی را بگیرد! و اینطوری شد که مکس راه افتاد تا دزد هویج‌ها، توت‌ها، لوبیاها و گیلاس‌ها را بگیرد. مکس عاشق گرفتن دزد است و اولین چیزی را که می‌بیند، فکر می کند همان دزد ناقلای مزرعه است. این اولین نفر، چیزی نیست جز یک حشره‌ی کوچک که تندی از دستش فرار می کند و مکس مجبور می‌شود همه‌ی هویج‌ها را، توت‌فرنگی‌ها، لوبیاها را و گیلاس‌ها را به بقیه‌ی حیوانات مزرعه بسپارد و خودش به دنبال حشره‌ی کوچک برود.

او سرانجام موفق می‌شود حشره را از مزرعه بیرون کند. وقتی مکس به سراغ مزرعه‌دار می‌رود تا این خبر خوش را به او برساند، حیوانات مرزعه برای قدردانی از او تصمیم می‌گیرند یک جشن با محصولات مزرعه برای او برگزار کنند. اما چون نگران هستند که دزد زودتر از مکس سربرسد آن‌ها را می‌خورند تا به دست دزد نیفتد!

داستان بامزه دست نگه‌ دار دزد  را برای کودکان بلندخوانی کنید و با هم درباره‌ی آن گفت‌وگو کنید و براساس آن نمایش اجرا کنید. این داستان به پرورش مهارت تفکر انتقادی کودکان کمک می کند زیرا آن‌چه که در متن بیان می‌شود با آن‌چه که در تصویر در حال رخ دادن است متفاوت است.

 

منبع کتاب دست نگه‌ دار دزد وب سایت کتابک است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به این وب سایت بی نظیر رجوع کنید.

نام انگلیسی کتاب
Stop, Thief!‎‎‎
نویسنده
تصویرگران
سال انتشار
۱۳۹۵

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
عباسی
خیلی بامزه بود. خواهرم این کتابو برای پسرم خریده بود. سه تایی نشستیم خوندیم و خندیدیم.
سعید
برای خرید چه باید بکنیم؟
صحرا
سایتتون خیلی خوبه. ممنون
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۱
۱