۱

آیا کسی تجربه استعدادیابی کودک تو موسسه فرزندان برتر در یوسف آباد را داشته؟

سلام خدمت دوستان عزیز کسی از دوستان تجربه در مورد بحث استعداد یابی موسسه فرزندان برتر از قبل داشته یا دوستی رو در اونجا داشتن که کودکشان در این موسسه استعدادیابی شده یا از آن گذشته از همه اینها آیا کسی از این است که در موزه استعدادیابی کودک قرار گرفته باشد.

من خیلی شنیدم که میگن استعداد یابی باعث میشه بچه از محیط اطرافش دور بشه و چه یه بچه خواستی بشن نازی ها و آلمانی می کنند جام می دهند و خیلی خطرناک و چگونه متوجه استعداد یابی نه ولی همین تیزهوشان هم دکانی برای گزیدن مادرها و پدرهاست.

برای اینکه آدم ها بتونن از شما کسب درآمد بکنند و موسسات این چنانی شمارا مثل  قلک نگاه می کنند و  و در انتها به شما میگن کودک شما استاد فلان داره یا نداره شما نمیدونید که باید چیکار کنیم بعلاوه اینکه الآن درامد خانوادگی ما خیلی کم میکنند که مقداری همسرم در تامین هزینه‌های این قضیه مشکل دارد و اگر من یک اشتباهی بکنم و در انتها نتیجه نگیریم همسر من قاعدتاً ناراحت خواهد شد و مورد شماتت اطرافیان قرار می‌گیرم.

من واقعا ازتون ممنون میشم یه کامل به من بگید من باید چیکار بکنم اگه آینده بهتری داشته باشه ولی ولی واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم.

 

سوال از منظر جاوید

لطفا امتیاز خود به این مطلب را ثبت کنید:
No votes yet

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت "ناشناس" استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.
ناهید تقوی
سلام منظر جان من یه پسرم و یک دخترم توی موسسه فرزندان برتر تو کلاس استعدادیابی ثبت نام کردند. برات کلاس توجیهی میزارن که استعداد یابی چیه و چه کاری انجام میده. اگر میخوای کامل‌تر بدونی واقعا استعدادیابی چیه برو به سایت فرزندان برتر یه محتوایی داره در ارتباط با استعداد یابی. این محتوا هم متن ش هم فایل صوتی ش هست. واقعاً یک کلاس آموزشی کامل میتونی داشته باشی اونو ببین بخون گوش کن و هر سوالی داری همونجا بپرسید جواب میدم.
نسرین ملک پور
روز خوش خدمت همه دوستان چقدر خوشحال شدم که این متن رو دیدم و از همینجا می خوام به خانم صدیقیان و دکتر مجد سلام عرض بکنم. کسانی که با کمک هاشون به ما درمان کودکمان نهایت همکاری مرتبط با درمان را انجام دادند ممنونم ازتون پسر من خیلی عالی ه ولی از اونجایی که من می خوام این داستان رو مدیر وب سایت شما برای روی سایت شما قرار دادن بگم پس کامل تعریف می کنم سال ۹۱ یک پسر من دو سالش بود پسرم خیلی شیطنت می‌کرد و به هیچ عنوان حرف منو گوش نمی کرد یادم میاد همه به ما گفتند که قطعاً پسرت بیش فعال باید ببریش دکتر نشونش بدید دارو بهش بدی اینجوری که نمیشه تو هیچی بهش نگی واقعا روزهای سختی برای من بود تا یه روز ما فرزندان برتر را شناختیم که درمان بدون دارو انجام میدم من پسرم آوردن به موسسه و در کمال تعجب با هزینه بسیار کم و طی ۱۰ جلسه کاردرمانی و بازی درمانی قصه درمانی کودک من به اون نتیجه‌ای که میخواست رسید و واقعاً به شدت حرف شنو و ارام شد و واقعاً به شدت همه اتفاقات مثبت برایش افتاد و الان توی مدرسه به تمرکز بالا رسیده. بعدها که من مطالعه کردم فهمیدم پسر من یک اختلال حسی خیلی کوچیک داشت اون هم این بود که مثل همه بچه ها شیطون بود مثل بچه ها پر انرژی بود ولی غذای پر انرژی میخورد تا وعده‌های غذایی را تغییر دادند انرژیش مناسب شد و از طرف دیگه یه نکته ای که در موردش پیش اومد این بود که فعلا بحث در مورد شنوایی خیلی سر به هوا بود و حرفم رو اصلا گوش نمی کرد. ولی الان عالی شده
برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این قسمت کلیک کنید.

اطلاعات تماس:

.۷۷۱۹۱۶۵۹ .۷۷۱۸۹۶۲۴

اطلاعات تماس:

.۴۴۳۷۶۸۱۹ .۰۹۱۲۴۲۵۰۱۴۲

۱
۱