ساخت کاردستی هدیه

یکی از مهم ترین روش های تربیتی کودکان، القای احساس با ارزش بودن به آن هاست. هرچیز کوچکی که در دنیای بچه ها زیبا، جدی و جذاب است بایستی از طرف خانواده ها جدی گرفته شود. برای مشاهده بیش از ۱۰۰ کاردستی پیشنهاد می کنیم به صفحه کاردستی مراجعه نمائید.

توضیحات بیشترتوضیحات کمتر

تب‌های اولیه

پرسش و پاسخ

کاردستی ها همیشه جنبه آموزشی و شخصی دارند اما رادیو کودک قصد دارد کاردستی هایی با تمرکز روی جنبه های هدیه و کادو دادنی افزایش به نفس کودکان را افزایش دهد.

کاردستی ها اصولا جنبه آموزشی و تمرکزی برای کودکان دارند اما از طرف دیگر برخی از انواع کاردستی ها هست که جنبه کاربردی و هدیه دادنی دارند.

کاردستی هایی که در قالب هدیه از  طرف کودکان به عزیزانشان داده می شود از آنجایی که جنبه کاربردی پیدا می کنند باعث افزایش حس با ارزش بودن در کودکان می شود.

تصور کنید مادری که از طرف فرزند خود گلی دست ساز ( ساخت کادو برای عزیزان ۱ ) به عنوان کادو دریافت می کند، این گل را به یخچال خانه چسبانده و عکس این گل را نیز در پس زمینه تلفن همراه خود قرار داده ست در این حالت تصور کنید کودک چه احساس با دیده شدن و ارزش بودنی می کنند به همین دلیل خانواده ها بایستی تلاش بکنند که به کودکان خود از طریق ساخت این کاردستی ها احساس با ارزش بودن بکنند.

در طولانی مدت کودک برای دریافت عشق و توجه مادر و پدر، خود را بیشتر به چالش ساخت کاردستی های بیشتر می کشد.